Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Акції

Акція 1+1=3 на товари ТМ BeyBlade!

з 4 липня 2019 р. по 31 серпня 2019 р.

Акція 1+1=3 на товари ТМ BeyBlade у Чудо Острів!

Збирай команду! GO до гри з BeyBlade!

Період дії акції: 04.07-31.08.2019.

Акція діє за умови здійснення покупки 3-х та більшої кількості  одиниць товару одним чеком у період дії акції.

Бонуси на картку «Вау Бонус» не нараховуються при покупці від 3-х одиниць товару одним чеком.

При покупці менше 3-х одиниць товару одним чеком картка «Вау Бонус» діє.

В акції не приймають участь товари, що беруть участь в інших акціях. Подальше повернення та/або обмін Товарів, які  надали Покупцеві  право на участь в акції,  що може  здійснюватися у 14-тиденний строк з моменту придбання, можливі   лише  за умови повернення Покупцем усіх товарів,  перелічених в акційному чеку включаючи акційний Товар (Товар,  проданий зі знижкою).

Також Продавець  залишає за собою право відмовити Покупцеві  у здійсненні повернення або обміну акційного Товару та/або Товарів, що  надали Покупцеві  право на участь в акції, у випадку, якщо до складу товару, повернути або обміняти, який має намір споживач, входить Товар з  переліку Товарів, що не підлягають  поверненню, який визначений  Постановою КМУ №  172 від 19.03.1994 року. 

У вищеописаних випадках законне права Споживача на повернення чи обмін  Товару належної якості    може бути реалізоване останнім за умови компенсації Покупцем  Продавцеві  знижки, отриманої  на умовах Акції. 

У випадках, визначених законом, Повернення  Покупцеві вартості акційного Товару за гарантійними зобов’язаннями Продавця буде здійснюватися останнім в розмірі фактично сплаченої  вартості  відповідного Товару, що зазначена у чеку.

Поділитися акцією: