Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Акції

Акція "Щасливий чек" у Чудо Острів, м. Дніпро*

з 22 грудня 2018 р. по 31 грудня 2018 р.

Тільки в період з 22.12.2018 по 31.12.2018 купуй в магазині "Чудо Острів" за адресою м. Дніпро, вул. Боброва, 1, ТРЦ Приозерний, 2-й поверх будь-які товари на 400 грн і більше одним чеком та вигравай* ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ!

Кількість чеків на одного учасника не обмежено. Більше покупок – більше шансів стати переможцем!

Для участі в акції клієнт обов’язково має бути учасником програми лояльності «ВауБонус».

*під виграшем мається на увазі право клієнта на придбання електромобіля M 3454EBLR-1 зі знижкою 99,9%.

З офіційними умовами акції можна ознайомитись  у магазині.

Результати акції дивіться у відео: 


Офіційні правила

Акції «Щасливий чек»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1.1. Акція  «Щасливий чек»  (надалі за текстом даних Правил також іменується як – «Акція»)  проводиться  з метою  просування магазинів з продажу дитячих товарів «Чудо Острів», а також має на меті формування інтересу та споживчого попиту на продукцію, що продається у магазині  та збільшення обсягів продажу продукції.

1.2.   Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.

1.3.  Організатором  Акції є:

-  ФОП Горбач Юлія Юріївна (ідентифікаційний номер 3311607400);

1.4. Офіційні умови та порядок проведення Акції встановлюються даними Офіційними правилами, які  оприлюднюються (розміщуються): 

1.4.1. на сайті  в мережі Інтернет: http://chudo-ostriv.com.ua/

1.4.2.  на інформаційних дошках, що встановлені  в приміщеннях  торгових  залів магазинів, зазначених в пункті 1.6.  даних  Правил.

1.5. Загальний строк проведення Акції:  з «22» грудня  2018  року та по «31» грудня 2018 року включно.

1.6. Територія проведення Акції: 

1.6.1. дитячий  супермаркет  «Чудо Острів», що знаходиться за адресою:

м. Дніпро, вул. боброва, 1,  ТРЦ Приозерний

2. ЗАОХОЧЕННЯ ДО УЧАСТІ В АКЦІЇ:

2.1. Заохоченням до участі у даній акції є:

- надання можливості першим (Головному) Переможцю акції  на придбання  у відповідному магазині  електромобіля M 3454EBLR-1 за спеціальною акційною ціною в сумі, що дорівнює 01, 00 грн.

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції (надалі також – «Учасники») можуть бути громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, є постійними учасниками Програми лояльності «ВАУ БОНУС» (що підтверджується наявністю картки «ВАУ БОНУС», оформленої на своє ім’я)  та виконали Правила Акції.

3.2. Учасниками Акції за будь-яких обставин не можуть  бути наступні особи:

а). Організатор акції, їх працівники та представники, а також  працівники магазинів, перелічених в пункті 1.6. даних Правил;

б). Чоловік або дружина осіб, зазначених у підпункті «а» цього пункту даних Правил;

в). Близькі родичі (діти, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, зазначених у підпунктах «а» та «б» цього пункту даних Правил;

г) Неповнолітні особи;

д) Недієздатні та обмежено дієздатні фізичні особи.

3.3.  Обмеження щодо участі в Акції можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції  шляхом розміщення відповідної інформації на веб-сайті:   http://chudo-ostriv.com.ua/

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1.  Для того, щоб взяти участь в Акції та отримати Заохочення, будь-якій особі, що відповідає

Вимогам, переліченим в Розділі 3. даних Правил, в період проведення  Акції, вказаний в пункті 1.5. даних Правил,  необхідно здійснити наступні дії:

4.1.1. Придбати будь-яку  Продукцію,  в магазині, зазначеному  в підпункті 1.6.1. даних Правил,  на суму не менш ніж 400, 00  грн.  (чотириста  гривень 00 копійок) за одним чеком.

При визначенні суми вартості  придбаної Продукції за одним чеком  також  враховуються:

- оплата грошовими коштами (в готівковій або безготівковій формі);

- оплата бонусами програми лояльності «Вау Бонус»,

- оплата подарунковими карткам та/або сертифікатами.

4.1.2. При проведенні розрахунків за  продукцію пред’явити (надати)  Продавцеві (Касиру) відповідного магазину оригінал власної картки «Вау Бонус»;  

4.1.3. Зберегти оригінал товарного чеку, яким підтверджується факт придбання Продукції у магазині на суму на суму не менш ніж 400, 00  грн.  (чотириста  гривень 00 копійок) за одним чеком.

4.2. Після закінчення строку проведення Акції, вказаного в пункті 1.5. даних Правил,  Організатором акції будуть  сформовані  та завантажені  на сайт https://random.org  списки  Спеціальних Кодів, в порядку та на умовах, що визначені Розділом 5 даних Правил.

 

5. ВИЗНАЧЕННЯ ТА ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ

5.1. Процедура визначення та оголошення Переможців  та Головного Переможця  акції буде здійснена за допомогою сервісу https://random.org .

5.2.  За кожним учасником  акції,  Організатором буде закріплений один або де кілька спеціальних кодів, кожен з  яких  скидатиметься з номеру особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номеру товарного чека,  що підтверджує факт придбання Учасником акції   Продукції на суму  не менш ніж  400, 00  грн.  в магазині, зазначеному в пункті 1.6. даних Правил.

5.3. Процедура визначення Головного переможця Акції  здійснюватиметься шляхом проведення жеребкувань  Спеціальних кодів, включених до відповідного списку, з використанням сервісу випадкового вибору  https://random.org

Одиницею жеребкування буде вважатиметеся Спеціальний  Код.

При цьому кількість спеціальних кодів,  не залежить від кількості учасників акції, а дорівнюватиме кількості товарних чеків, якими підтверджується факт придбання учасниками акції  продукції на суму  не менш ніж  400, 00  грн. за одним чеком. Відповідно кількість спеціальних кодів, закріплених за одним учасником акції є необмеженою, чим забезпечується  принцип  «Чим більше спеціальних кодів – тим більше шансів», оскільки кожен спеціальний код буде  включений до відповідного списку з урахуванням вимог, викладених  у пунктах 5.4. та 5.7.  даних Правил.   

5.4. Для визначення Переможців акції  після закінчення строку проведення акції, вказаного   в пункті 1.5.  даних Правил,  Організатором акції будуть  сформовані  та завантажені  на сайт https://random.org 1 (один) список спеціальних Кодів  із розрахунку по одному списку для магазину з переліку, що наведений у пункті 1.6. даних Правил. При цьому до списку спеціальних кодів будуть включені лише ті спеціальні коди, що містять посилання на відповідний товарний чек, яким підтверджується факт придбання Продукції  у цьому  конкретному  магазині на суму не менш ніж 400 грн. за кожним  чеком. Кожен Спеціальний код включається в список відповідного  магазину виключно один раз.

5.5. Надалі о 14:00 «08» січня  2019 року з використанням сервісу https://random.org  за випадковою імовірністю  по  кожному зі списків, сформованих у порядку вказаному в пункті 5.4.  даних Правил,  почергово  буде проведене жеребкування, за результатами  якого  буде обрано один спеціальний  код по списку.

5.5.1. Учасник акції,  чий  номер особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт придбання ним Продукції на суму не менш ніж 400 грн., співпадатимуть  з першим номером Спеціального коду, обраного за результатами  жеребкування за відповідним  списком (магазином)  визначатиметься Першим (Головним)  Переможцем  акції, та набуває право  на придбання  у відповідному магазині  електромобіля M 3454EBLR-1 за спеціальною акційною ціною в сумі, що дорівнює 01, 00 грн.

5.6. Під час визначення Переможців акції та Головного переможця акції від  учасників Акції  не вимагається особистої явки та присутності. При цьому організатор Акції зобов’язаний  забезпечити  фото та відео фіксацію процедури визначення та оголошення Переможців Акції та розміщення вказаних  відеоматеріали та перелік Переможців у  (тому числі інформацію, що дозволяє ідентифікувати   Переможців)   на веб-сайті  http://chudo-ostriv.com.ua/ до 17 год. 00 хв. «11» січня 2019 року.

5.7. З метою реалізації свого права на отримання заохочення   Переможці Акції  зобов’язані у строк  до  «11» лютого   2019 року (включно)  особисто звернутися до Адміністрації відповідного магазину, в якому ними було придбано  Продукцію за чеком,  за номером якого  був сформований  Спеціальний код, який  був обраний за випадковою імовірністю  в порядку, вказаному в підпункті 5.5.1. даних Правил.

При цьому Переможець Акції зобов’язаний пред’явити адміністрації відповідного магазину оригінали наступних документів: 

-          Паспорт громадянина України;

-          Картки учасника програми «Вау бонус» та  Чеку,  за номерами яких  був сформований  Спеціальний код, який  був обраний за випадковою імовірністю  в порядку, вказаному в підпункті 5.5.1. даних Правил.

У випадку несвоєчасного звернення та/або у випадках ненадання оригіналів документів, перелічених в даному пункті цих Правил, та/або у випадку, якщо  буде встановлено, що Переможець не відповідає критеріям, описаним в Розділі 3. Даних Правил, то  Організатор  Акції залишає  за собою право відмовити Переможцю акції у реалізації права на отримання заохочення, при цьому повністю звільняючись від відповідальності за невиконання умов даної Акції.

5.8. Правила обігу та використання  Подарункових карток «Чудо Картка» зазначені на веб-сайті  http://chudo-ostriv.com.ua/client/giftcard

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кожен Учасник, який прийняв участь в Акції, своєю участю підтверджує, що він повністю відповідає усім критеріям, визначеним в Розділі 3 даних правил, а у випадку виявлення будь-яких невідповідностей – самостійно несе ризики настання пов’язаних із цим негативних наслідків.

6.2.  Організатор  Акції  не  несе  відповідальності  у  разі  настання  форс-мажорних  обставин, таких, як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю обставини. 

6.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь яких  спірних  питань  та/або  питань,  неврегульованих  даними  Правилами,  остаточне  рішення приймається Організатором  Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

6.4. У випадку, якщо Учасник Акції з яких-небудь причин не може отримати Заохочення особисто, такий Учасник Акції не має права поступитися своїм правом третій особі. 

6.5. Організатор  Акції мають право змінити термін та умови проведення Акції.

6.6. Приймаючи участь в Акції, Учасники Акції надають свою беззаперечну згоду на отримання від Організатора  будь-якої інформації шляхом направлення СМС-розсилки, e-mail-розсилки тощо.

6.7. Приймаючи  участь  у  Акції,  Учасники  Акції  тим  самим  підтверджують   факт  ознайомлення  з  даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасниками Акції цих  Правил  або  відмова  Учасників  Акції  від  належного  виконання  цих  Правил  вважається відмовою  від участі в Акції та отримання Заохочення, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора  Акції будь-якої компенсації.

6.8. Приймаючи  участь  у  Акції, Головний переможець акції погоджується із тим, що при отриманні ним заохочення  він надає свою безумовну згоду на безоплатне використання Організатором  Акції його особистих  даних, які були надані Організатору, а також на відео - та фото-фіксацію самого процесу отримання (вручення)  заохочення, а також надає  свою згоду на безоплатне використання таких матеріалів для публічного використання, трансляції чи розповсюдження будь-яким способом .

6.9. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного Кодексу України щодо договорів приєднання, а саме можливості  укладення  такого  договору  лише  шляхом  приєднання  однієї  сторони  до запропонованого  договору,  своєю  участю  в  Акції  всі  Учасники  Акції  погоджуються  з  цими Правилами.

Поділитися акцією: