Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Акції

Ми вже відкриті! "Чудо Острів" у місті Ковель

з 10 травня 2018 р. по 20 травня 2018 р.

Ми вже відкриті!

Друзі, дитячий супермаркет "Чудо Острів" вже відчинив свої двері для великих та маленьких жителів міста Ковель та його гостей!

Чекаємо на Вас за адресою: вул. Олени Пчілки, 1а (ТЦ Park City", 3й поверх).

Тільки в період з 5.05.18 по 20.05.18 купуйте будь-які товари на будь-яку суму у "Чудо Острів" за вказаною адресою та отримайте можливість виграти* 3000 грн** на покупки у "Чудо Острів"!

*під виграшем слід розуміти набуття права придбання подарункових сертифікатів, номіналом 100/200/500 грн у кількості відповідної до номінальної суми виграшу за акційною ціною 0,5 грн за одиницю.

**під 3000 мається на увазі сума сертифікатів 100 грн - 10 шт., 200 грн - 5 шт., 500 грн - 2шт., а саме, можливість виграти в сумі 3000 грн. 

Офіційні правила акції: 

Акція  «Відкриття магазину»

Купуй будь-які товари в дитячому супермаркеті «Чудо Острів», що знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. О.Пчілки, 1А, ТЦ "Park City", 3 поверх та отримуй можливість отримати  у подарунок *  сертифікат.

Акція діє  з 10.05.2018 - 20.05.2018  до 16:55.

Визначення Учасника акції, який набуває право на отримання подарунку  та оголошення результатів    відбудеться о 17:00, 20 травня 2018 року в приміщенні торгівельного залу  дитячого супермаркету «Чудо Острів» за адресою: м. Ковель, вул. О.Пчілки, 1А, ТЦ "Park City", 3 поверх.

Детальні умови акції (офіційні правила, що визначають порядок проведення акції  та умови участі в ній) розміщуються на інтернет-сайті chudo-ostriv.com.ua, а також оприлюднені на інформаційній дошці, що встановлена  в приміщенні торгового залу  дитячого супермаркету «Чудо Острів» за адресою: м. Ковель, вул. О.Пчілки, 1А, ТЦ "Park City", 3 поверх.

* під подарунком мається на увазі можливість придбання сертифікатів за акційною ціною 0,10грн.

Учасники Акції:

Учасником Акції може стати   будь-яка дієздатна фізична особа, що  досягла 18 років, та, яка в період проведення акції придбала будь-які Товари, в дитячому супермаркеті «Чудо Острів» за адресою: м. Ковель, вул. О.Пчілки, 1А, ТЦ "Park City", 3 поверх.

Організатор Акції:

Організатором акції являється фізична особа підприємець Музурак Н.М.

Адміністрація Організатора Акції:

Працівники дитячого супермаркету «Чудо Острів», що знаходиться  за адресою: м. Ковель, вул. О.Пчілки, 1А, ТЦ "Park City", 3 поверх

Заохочення до участі в Акції:

Визначений (обраний) за випадковою імовірністю шляхом проведення  жеребкування    один учасник Акції серед усіх інших учасників,  набуває право на придбання  сертифікату Чудо Острів за акційною ціною 0,10 грн.

 Право визначеного учасника Акції на придбання сертифікату за акційною ціною може бути реалізоване лише в дитячому супермаркеті «Чудо Острів», що знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. О.Пчілки, 1А, ТЦ "Park City", 3 поверх 1хвилин з моменту оголошення результатів проведення Акції.

Проведення акції, визначення та оголошення Учасника, який набуває право на придбання сертифікату за акційною ціною, - не є азартною грою, лотереєю, послугою в сфері ігорного бізнесу або конкурсом. 

Акція проводиться Організатором з метою реклами та популяризації дитячого  супермаркету «Чудо Острів», що знаходиться за адресою м. Ковель, вул. О.Пчілки, 1А, ТЦ "Park City", 3 поверх

Територія та період проведення Акції:  

Акція проводиться виключно в приміщенні торгового залу  дитячого супермаркету «Чудо Острів» за адресою м. Ковель, вул. О.Пчілки, 1А, ТЦ "Park City", 3 поверх. Акція проводиться  у період з  05.05.2018 - 20.05.2018  до 16:55.

Процедура визначення та оголошення Учасника акції, який набуває право на придбання  сертифікату за акційною ціною 0,10 грн о 17 год. 00 хв. «20» травня 2018 року в приміщенні торгового залу (в прикасовій зоні)   дитячого супермаркету «Чудо Острів» за адресою м. Ковель, вул. О.Пчілки, 1А, ТЦ "Park City", 3 поверх

Для участі в Акції необхідно:

Особи, які виявили намір  взяти участь  у проведенні акції,  зобов’язані  здійснити наступні дії: 

1. В період проведення акції (05.05.2018 - 20.05.2018 до 16:55) придбати в дитячому супермаркеті «Чудо Острів», що знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. О.Пчілки, 1А, ТЦ "Park City", 3 поверх, будь-які товари (незалежно від вартості покупки та без кількісного та/або   асортименту  обмеження).

2. В період проведення акції  зареєструватися  у  співробітників магазину для участі в акції.

Факт проведення реєстрації особи в якості учасника акції підтверджується наявністю заповненого купону,  в якому  повинна міститися наступна інформація:

- дата та номер відповідного чеку; 

- прізвище,  ім’я та по батькові учасника акції;

- номер телефону (за наявності);

- індивідуальний номер купону.

При цьому відривна частина купону, на якій зазначений  лише індивідуальний номер купону,   -  залишається у Покупця (учасника акції), а інша частина купону, на якій зазначена решта обов’язкових реквізитів  (прізвище, ім’я та по батькові учасника акції;   індивідуальний номер купону; номер та дата відповідного чеку) – залишається в Адміністрації Організатора акції та поміщуються в опечатаний лототрон (прозорий  барабан чи іншу  прозору ємність).

Кожен учасник акції  має право зареєструвати необмежену кількість Купонів.

При цьому один чек надає його пред’явникові право отримати (зареєструвати) лише один купон. 

3. Зберегти свою відривну частину купону до моменту  оголошення результатів Акції. 

4. Особисто бути присутнім  під час проведення процедури визначення та оголошення учасника Акції, який набуває право на  придбання сертифікату за акційною ціною 0,10 грн, та в обов’язковому порядку  мати при собі оригінал частини свого відривного купону та оригінал документу,  що встановлює особу учасника акції.

Процедура визначення та оголошення Учасника акції, який набуває право на придбання сертифікату за акційною ціною:

Процедура визначення одного учасника акції серед усіх інших, який  набуває  право на придбання сертифікату за акційною ціною буде проведена   Адміністрацією  шляхом жеребкування усіх купонів,  які  були поміщені в лототрон  під час здійснення  процедури  реєстрації.   

При цьому за для уникнення  непорозумінь, а також  з метою підвищення об'єктивності та зрівняння шансів усіх учасників Акції до початку жеребкування усі, купони  поміщені в лототрон,  будуть ретельно перемішані на очах  усіх присутніх  осіб.

Після цього з  лототрону, за випадковою імовірністю буде витягнуто (обрано) лише один  купон на кожен сертифікат.    

При цьому Адміністрацією  одразу  гучно та вголос декілька разів буде  оголошено  номер витягнуто  купону, а також прізвище, ім’я та по батькові відповідного учасника, який його зареєстрував.  

Учасник  Акції, купон  якого буде витягнуто з лототрону, за умови пред’явлення ним своєї частини відривного купону, на якому зазначений індивідуальний номер купону, що співпадає з номером купону, витягнуто з  лототрону, та документу, що засвідчує його особу, набуває право на придбання сертифікату за акційною ціною 0,10 грн

У випадку якщо протягом однієї  хвилин з моменту проведення жеребкування та оголошення номеру купону, витягнутого з лототрону, та прізвища, ім’я та   по батькові відповідного учасника акції, який його зареєстрував, даний  учасник акції особисто не з’явиться біля лототрону та/або не зможе пред’явити організаторам акції оригінал  відривної   частини  відповідного купону  та  документу, що встановлює  його особу, то такий учасник автоматично втрачає право  на подальшу участь в Акції та  придбання сертифікату за акційною ціною.

У такому разі Адміністрація Організатора  акції проводять повторне жеребкування серед інших, залишених в лототроні купонів.

Поділитися акцією: