Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Акції

Отримай АВТО для своєї дитини!

безстрокова

Тільки в період з 9 по 16 грудня 2017 купуй будь-які товари у магазині за адресою м.Бровари, вул.Київська, 316, ТРЦ "Термінал" 1-й поверх, та отримай можливість отримати у подарунок ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ! 

Оголошення результатів акції відбудеться 16.12.2017 о 14:00. 

А також запрошуємо всіх на чудове дитяче свято о 12:00! Ми підготували для всіх гостей свята розважальну програму з конкурсами та подарунками! 

Приходьте! Гарний настрій гарантовано! 


Офіційні правила акції: 

Період акції: з 09.12.2017 по 16.12.2017

Купуй будь-які Товари в дитячому супермаркеті «Чудо Острів», що знаходиться за адресою: М. Бровари, вул. Київська, 316,  1 поверх та отримуй можливість отримати  у подарунок  *   єлектромобіль.

 

Акція триває  у період  з «09» грудня 2017 року по   «16» грудня 2017 року **

Визначення Учасникив акції, які набувають  право на отримання подарунку  та оголошення результатів    відбудеться  о 14 год. 00 хв. «16» грудня 2017 року в приміщенні торгового залу  дитячого супермаркету «Чудо Острів» за адресою: вул. Київська, 316,  1 поверх.

Детальні умови акції  (офіційні правила, що визначають порядок проведення акції  та умови участі в ній ) розміщуються на інтернет-сайті  chudo-ostriv.com.ua, а також оприлюднені на інформаційній дошці, що встановлена  в приміщенні торгового залу  дитячого супермаркету «Чудо Острів» за адресою: вул. Київська, 316,  1 поверх.

м* під подарунком мається на увазі можливість придбання електромобілю  для дитини за акційною ціною, що дорівнює  0,10 грн.);

** згідно з графіком роботи магазину.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ЩАСЛИВИЙ ЧЕК»

Учасники Акції:

Учасником Акції може стати   будь-яка дієздатна фізична особа, що  досягла 18 років, та, яка в період проведення акції придбала будь-які Товари, в дитячому супермаркеті   «Чудо Острів» за адресою: вул. Київська, 316,  1 поверх.

Організатор Акції:

Організатором акції являється: фізична особа підприємець Захаров Е. С.  (ідентифікаційний номер: 3436014596, дата та номер проведення запису про державну реєстрацію:  25560000000136850  від «19» вересня  2017 року). 

 

Адміністрація Організатора Акції:

Працівники дитячого  супермаркету   «Чудо Острів», що знаходиться  за адресою: вул. Київська, 316,  1 поверх.

 

Заохочення до участі в Акції:

Визначені  (обрані)  за випадковою імовірністю шляхом проведення  жеребкування    учасники Акції серед усіх інших учасників,  набувають  право на придбання  електромобілю за акційною ціною в розмірі 0,10 грн.

При цьому на виконання умов Акції за акційною ціною може бути продано  лише один електромобіль.  Вид, колір, дизайн та розмір електромобіль, що буде  продано за акційною ціною,  може відрізнятися  від зображення на фото, опублікованому в інформаційних матеріалах.

Право визначених учасників Акції на придбання електромобіля за акційною ціною може бути реалізоване ними лише в дитячому супермаркеті «Чудо Острів», що знаходиться за адресою вул. Київська, 316,  1 поверх, протягом 24 годин з моменту оголошення результатів проведення Акції.

Проведення акції, визначення та оголошення Учасників, які набувають  право на придбання електромобіля  за акційною ціною,   -  не є азартною грою, лотереєю, послугою в сфері ігорного бізнесу або конкурсом. 

Акція проводиться Організатором з метою реклами  та популяризації дитячого  супермаркету «Чудо Острів», що знаходиться за адресою: вул. Київська, 316,  1 поверх.

 

 

Територія та період проведення Акції:  

Акція проводиться виключно в приміщенні торгового залу  дитячого супермаркету «Чудо Острів» за адресою: вул. Київська, 316,  1 поверх.

Акція проводиться  у період з  «09» грудня 2017 року по «16»  грудня 2017 року включно (згідно з графіком роботи дитячого супермаркету «Чудо Острів»).

Процедура визначення та оголошення Учасників акції, які набувають  право на придбання  електромобіля  за акційною ціною в розмірі 0,10 грн.,  відбудеться о 14 год. 00 хв. «16» грудня 2017 року в приміщенні торгового залу (у прикасовій зоні)   дитячого супермаркету «Чудо Острів» за адресою: вул. Київська, 316,  1 поверх.

 

Для участі в Акції необхідно:

1. В період проведення акції придбати в дитячому супермаркеті «Чудо Острів», що знаходиться за адресою: вул. Київська, 316,  1 поверх будь-які товари (незалежно від вартості покупки та без кількісного та/або   асортименту  обмеження);

2. В період проведення акції  зареєструватися  у  співробітників магазину для участі в акції.

Факт проведення реєстрації особи в якості учасника акції підтверджується наявністю заповненого купону,  в якому  повинна міститися наступна інформація:

- дата та номер відповідного чеку; 

- прізвище,  ім’я та по батькові учасника акції;

- номер телефону (за наявності);

- індивідуальний номер купону.

При цьому відривна частина купону, на якій зазначений  лише індивідуальний номер купону,   -  залишається у Покупця (учасника акції), а інша частина купону, на якій зазначена решта обов’язкових реквізитів  (прізвище, ім’я та по батькові учасника акції;   індивідуальний номер купону; номер та дата відповідного чеку) – залишається в Адміністрації Організатора акції та може бути використана для нагадування про час і місце визначення та оголошення Учасників акції, які набувають  право на придбання  електромобіля за акційною ціною в розмірі 0,10 грн.

Кожен учасник акції  має право зареєструвати необмежену кількість Купонів.

При цьому один чек надає його пред’явникові право отримати (зареєструвати) лише один купон. 

3. Зберегти свою відривну частину купону до моменту  оголошення результатів Акції. 

4. Особисто бути присутнім  під час проведення процедури визначення та оголошення учасників  Акції, які  набувають право на  придбання електромобіля за акційною ціною, в розмірі  0,10 грн.,  та в обов’язковому порядку  мати при собі оригінал частини свого відривного купону та оригінал документу,  що встановлює особу учасника акції.

 

Процедура визначення та оголошення Учасників акції, які набувають право на придбання електромобіля за акційною ціною:

 

Процедура визначення учасників акції серед усіх інших, які  набувають  право на придбання електромобіля за акційною ціною,  буде проведена   Адміністрацією  шляхом жеребкування усіх купонів,  що  будуть поміщені в лототрон учасниками акції у день оголошення результатів акції з 12 год 00 хв до 14 год 00 хв в приміщенні торгового залу (у прикасовій зоні)   дитячого супермаркету «Чудо Острів» за адресою: вул. Київська, 316,  1 поверх.

При цьому задля уникнення  непорозумінь, а також  з метою підвищення об'єктивності та зрівняння шансів усіх учасників Акції до початку кожного жеребкування усі, купони  поміщені в лототрон,  будуть ретельно перемішані на очах  усіх присутніх  осіб.

Після цього з  лототрону, за випадковою імовірністю буде витягнуто (обрано)  один  купон.  

При цьому Адміністрацією  одразу  гучно та вголос декілька разів буде  оголошено  номер витягнуто  купону, а також прізвище, ім’я та по батькові відповідного учасника, який його зареєстрував.  

Учасник  Акції, купон  якого буде витягнуто з лототрону, за умови пред’явлення ним своєї частини відривного купону, на якому зазначений індивідуальний номер купону, що співпадає з номером купону, витягнутого  з  лототрону, та документу, що засвідчує його особу, набуває право на придбання електромобіля  за акційною   ціною в розмірі 0,10 грн.   Після цього даний  купон  вилучається та подальшої  участі у жеребкуванні не приймає. 

У випадку якщо протягом трьох  хвилин з моменту проведення жеребкування та оголошення номеру купону, витягнутого з лототрону, та прізвища, ім’я та   по батькові відповідного учасника акції, який його зареєстрував, даний  учасник акції особисто не з’явиться біля лототрону та/або не зможе пред’явити організаторам акції оригінал  відривної   частини  відповідного купону  та  документу, що встановлює  його особу, то такий учасник автоматично втрачає право  на   придбання електромобіля  за акційною ціною.

У такому разі Адміністрація Організатора  акції проводить повторне жеребкування за вищеописаною процедурою серед інших, залишених в лототроні купонів.  

При цьому процедура жеребкування буде проведена необхідну кількість разів до моменту випадкового почергового витягнення  (обрання) з лототрону трьох купонів, пред’явниками відповідних відривних частин яких,  набувається  право на придбання дитячих електромобілів за акційною ціною.

Після цього жеребкування буде припинено, а процедура оголошення результатів акції вважатиметься  такою, що відбулася.  

Поділитися акцією: