Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Акції

Подарунковий БУМ до Дня нарождення мережі "Чудо Острів"!

з 20 жовтня 2018 р. по 28 жовтня 2018 р.

1+1=3

Подарунковий БУМ* у "Чудо Острів"!

Купуй 2 товари та отримай 3-й у подарунок** тільки в період з 20.10 по 28.10.18

Святкуємо наш День народження разом!

*Акція діє за умови здійснення одночасної покупки від 3-х та більше одиниць товару одним чеком у період дії акції. Бонуси на картку «Вау Бонус» не нараховуються при покупці від 3-х одиниць товару одним чеком.

При покупці одного або двох одиниць товару одним чеком картка «Вау Бонус» діє у звичайному режимі.

У акції не приймають участь товари, що беруть участь в інших акціях. Подальше повернення та/або обмін Товарів, які  надали Покупцеві  право на участь в акції,  що може  здійснюватися у 14-тиденний строк з моменту придбання, можливі   лише  за умови повернення Покупцем усіх товарів,  перелічених в акційному чеку включаючи акційний Товар (Товар,  проданий зі знижкою).

Також Продавець  залишає за собою право відмовити Покупцеві  у здійсненні повернення або обміну акційного Товару та/або Товарів, що  надали Покупцеві  право на участь в акції, у випадку, якщо до складу товару, повернути або обміняти, який має намір споживач, входить Товар з  переліку Товарів, що не підлягають  поверненню, який визначений  Постановою КМУ №  172 від 19.03.1994 року. 

У вищеописаних випадках законне права Споживача на повернення чи обмін  Товару належної якості    може бути реалізоване останнім за умови компенсації Покупцем  Продавцеві  знижки, отриманої  на умовах Акції. 

У випадках, визначених законом, Повернення  Покупцеві вартості акційного Товару за гарантійними зобов’язаннями Продавця буде здійснюватися останнім в розмірі фактично сплаченої  вартості  відповідного Товару, що зазначена у чеку.

**Під подарунком мається на увазі придбання товару зі знижкою 99,9%. 


Офіційні правила Акції «Подарунковий бум 1+1=3»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1.1. Акція «Подарунковий бум 1+1=3» (надалі за текстом даних Правил також іменується як – «Акція»)  проводиться з метою  формування інтересу та споживчого попиту на Акційну продукцію та збільшення обсягів продажу Акційної продукції.

1.2. Організатором Акції є:

- ФОП Слівінська О.М. (ідентифікаційний номер 3523005460);

1.3. Офіційні умови та порядок проведення Акції встановлюються даними Офіційними правилами, які оприлюднюються (розміщуються):

1.3.1. на сайті Організатора: http://chudo-ostriv.com.ua/

1.3.2. на інформаційних дошках, що встановлені в приміщеннях торгових залів магазинів, зазначених в пункті 1.6. даних Правил.

1.4. Строк проведення Акції: з «20» жовтня 2018 року по «28» жовтня 2018 року включно.

1.5. Територія проведення Акції:

1.5.1. дитячі супермаркети «Чудо Острів», що знаходяться за адресами:

- м. Київ, вул. Лугова, 12, ТРЦ "Караван";

- м. Житомир, вул. Київська, 77, ТЦ "Глобал.ua";

- м. Черкаси, б-р Шевченка, 385, ТРЦ "Depo.t center", 2 поверх;

- м. Чернівці, вул. Головна, 265-А, ТРЦ "DEPOt center", 2 поверх;

- м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 17, ТРЦ "Квартал";

- м. Вінниця, вул. Зодчих, 2, ТРК "Поділля Сity";

- м. Харків, вул. Академіка Павлова,120;

- м. Харків, вул. Академіка Павлова, 44Б, ТРЦ "Французький Бульвар", 2 поверх;

- м. Харків, Кільцевий шлях, 4-А, ТРЦ "Мaгелан", 2 поверх;

- м. Харків, пр. Гагаріна, 181, "ТРЦ SunMall", 3 поверх;

- м. Полтава, вул. Зіньківська, 6/1- А, ТРЦ "Київ";

- м. Полтава, вул. Європейська, 60-А, ТРЦ "Конкорд", 3 поверх;

- м. Кропивницький; вул. Перспективна,48, ТРЦ "Depo.t center", 2 поверх;

- м. Одеса, Генуезька 5, ТРЦ "Gagarinn Plaza", 2 поверх;

- м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 176, ТЦ "Фуршет", 2 поверх;

- м. Луцьк, вул. Сухомлинського, 1, ТЦ "Порт Сіті";

- м. Львів, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30, ТРЦ "King Cross Leopolis"

- м. Тернопіль вул. 15 Квітня, 5-А, ТЦ «Рай Центр»;

- м. Рівне, вул. Макарова, 23, ТРЦ “Екватор”.

- м. Дніпро, Донецьке шосе, 9-А;

- м. Дніпро, пр-т. Героїв, 3-Д;

- м. Кам'янське, вул. Кірова, 6-А;

- м. Чернігів, пр. Миру, 49;

- м. Запоріжжя, Хортицьке шосе, 6-А.

- м. Бровари, вул. Київська, 316/1

- м. Київ, вул. Здолбунівська, 17

- м. Нова Каховка вул. Паризької комуни, 55 ТЦ Фреш

- Івано-Франківська обл., м. Коломия, Вічевий Майдан, 2

- Волинська область, м. Ковель, вул. О. Пчілки, 1А

- Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, с. Вовчинець, вул. Вовчинецька, 225А

- Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Європейська, 26

- Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Першотравнева, 9/Б

- м. Ужгород, вул. Фединця, 35

- м. Виноградів, вул. Миру, 33

2. ЗАОХОЧЕННЯ ДО УЧАСТІ В АКЦІЇ:

2.1. Заохоченням до участі у даній Акції є:

- надання можливості Учасникам акції, визначеним пунктом 4.1. даних Правил, за умови виконання умов даних Правил придбати за Спеціальною акційною ціною у Організатора Акції Акційної продукцію, визначену пунктом 3.1. даних Правил.

2.2. Під Спеціальною акційною ціною, за якою Учасники акції, визначені пунктом 4.1. даних Правил, набувають можливість придбати Акційну продукцію за акційною ціною. При цьому під спеціальною акційною ціною  розуміється ціна із застосуванням знижки у розмірі 99,9 % від ціни Акційної продукції.

2.3. Спеціальна акційна ціна, визначена пунктом 2.2. даних Правил, застосовується у випадках придбання Учасниками акції за одним товарним чеком трьох або більше одиниць Акційної продукції, визначеної пунктом 3.1. даних Правил.

2.4. Спеціальна акційна ціна у визначених пунктом 2.3. даних Правил випадках застосовується до кожної третьої одиниці Акційної продукції, розташованої  у порядку спадання ціни за наступними правилами:

2.4.1. У товарному чеку з трьома одиницями Акційного товару Спеціальна акційна ціна застосовується до тієї товарної одиниці, ціна якої являється найменшою.

Якщо всі три товарні одиниці Акційного товару у товарному чеку мають однакову ціну, то Спеціальна акційна ціна застосовується до будь-якої однієї одиниці товару з числа наявних у товарному чеку.

2.4.2. У товарному чеку, в якому міститься чотири товарні одиниці Акційного товару, Спеціальна акційна ціна застосовується до третьої товарної одиниці у порядку спадання ціни, а саме до тієї товарної одиниці, ціна якої є більшою від найдешевшої товарної одиниці у товарному чеку, але меншою від ціни кожної із двох інших наявних у товарному чеку товарних одиниць.

Якщо всі чотири товарні одиниці Акційного товару у товарному чеку мають однакову ціну, то Спеціальна акційна ціна застосовується до будь-якої однієї одиниці товару з числа наявних у товарному чеку.

Якщо три з чотирьох товарних одиниць Акційного товару у товарному чеку мають однакову ціну, то Спеціальна ціна застосовується до будь-якої однієї одиниці товару з числа тих, що мають однакову ціну.

Якщо третя та четверта товарні одиниці Акційного товару у порядку спадання ціни мають однакову ціну, то Спеціальна ціна застосовується до будь-якої однієї одиниці товару з числа тих, що мають однакову ціну.

2.4.3. У товарному чеку, в якому мітиться п’ять товарних одиниць Акційного товару, Спеціальна акційна ціна застосовується до третьої товарної одиниці у порядку спадання ціни, а саме до тієї товарної одиниці, ціна якої є більшою від ціни кожної з будь-яких двох наявних у товарному чеку товарних одиниць, але меншою від ціни кожної із двох інших наявних у товарному чеку товарних одиниць.

Якщо всі п’ять товарних одиниць Акційного товару у товарному чеку мають однакову ціну, то Спеціальна акційна ціна застосовується до будь-якої однієї одиниці товару з числа наявних у товарному чеку.

Якщо будь-які три з п’яти товарні одиниці Акційного товару у товарному чеку мають однакову ціну, то Спеціальна акційна ціна застосовується до будь-якої однієї товарної одиниці з числа тих трьох товарних одиниць, що мають однакову ціну.

2.4.4. У товарному чеку, в якому міститься шість або більше товарних одиниць Акційного товару, Спеціальна акційна ціна застосовується до кожної третьої товарної одиниці у порядку спадання ціни.

Для цілей застосування даного пункту кожною третьою товарною одиницею Акційного товару у порядку спадання ціни, щодо якої підлягає застосуванню Спеціальна акційна ціна, вважається така товарна одиниця з числа наявних у товарному чеку, що має ціну, меншу від ціни кожної з таких двох наявних у товарному чеку товарних одиниць, які одночасно відповідають всім наступним ознакам:

- до таких двох товарних одиниць не було застосовано Спеціальну акційну ціну;

- такі дві товарні одиниці не були застосовані для визначення іншої товарної одиниці, до якої застосовано Спеціальну акційну ціну;

- кожна з таких товарних одиниць має або ціну, меншу від ціни товарної одиниці, яку вже визначено для застосування до неї Спеціальної акційної ціни, або ціну, рівну ціні товарної одиниці, яку вже визначено для застосування до неї Спеціальної акційної ціни.

Спеціальну акційну ціну за товарним чеком, в якому міститься шість або більше товарних одиниць Акційного товару, може бути застосовано виключно до такої кількості товарних одиниць, що відповідає цілому (без остачі чи з відніманням остачі) числу, яке отримується шляхом ділення кількості товарних одиниць у товарному чеку на число «3».

2.5. Спеціальна акційна ціна, визначена пунктом 2.2. даних Правил, не застосовується у наступних випадках:

2.5.1. Придбання Учасником акції за одним товарним чеком менш ніж трьох одиниць Акційної продукції, визначеної пунктом 3.1. даних Правил, (дві або менше).

2.5.2. Придбання Учасником акції трьох і більше одиниць Акційної продукції за двома і більше товарними чеками таким чином, що у кожному товарному чеку міститься менш ніж три одиниці Акційної продукції (дві або менше).

2.5.3. Придбання Учасником акції за одним товарним чеком Акційної продукції разом з продукцією, визначеною пунктом 3.2. даних Правил, - незалежно від кількості Акційної продукції у товарному чеку.

2.5.4. Придбання Учасником акції за одним товарним чеком продукції, визначеної пунктом 3.2. даних Правил, - незалежно від кількості Акційної продукції.

 

 

3. АКЦІЙНА ПРОДУКЦІЯ

3.1. В Акції бере участь вся продукція, що продається Організатором Акції в магазинах, перелічених в пункті 1.5. даних Правил, окрім продукції, визначеної в пункті 3.2. даних Правил.

3.2. В Акції не бере участь наступна продукція:

3.2.1. Продукція, що придбається покупцем із застосуванням карти «ВАУ БОНУС», в тому числі за придбання якої покупець отримує/отримав бонуси на картку «ВАУ БОНУС».

3.2.2. Продукція з відміткою якості (має відповідну наклейку зі штрих-кодом відповідної знижки), а також, щодо якої на момент проведення даної Акції діють інші акції, в тому числі акції з автоматичною знижкою.

3.3. Учасники акції з метою реалізації свого права а участь у Акції мають право придбати продукцію, визначену пунктом 3.2. даних Правил, за окремим товарним чеком, який у даній Акції участі не приймає.

 

4. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

4.1. Учасниками Акції (надалі також – «Учасники») можуть бути громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років.

4.2. Учасниками Акції за будь-яких обставин не мають права бути:

а). Організатор акції, їх працівники та представники

б). Чоловік або дружина осіб, зазначених у підпункті «а» цього пункту Правил;

в). Близькі родичі (діти, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, зазначених у підпунктах «а» та «б» цього пункту Правил;

г) Неповнолітні особи;

д) Недієздатні та обмежено дієздатні фізичні особи.

3.3. Обмеження щодо участі в Акції можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції шляхом розміщення відповідної інформації на веб-сайті: http://chudo-ostriv.com.ua/

 

5. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

5.1. Для того, щоб взяти участь в Акції та отримати Заохочення, будь-якій особі, що відповідає вимогам, переліченим в Розділі 4. даних Правил, в період проведення Акції, вказаний в пункті 1.4. даних Правил, необхідно здійснити наступні дії:

5.1.1. Придбати в одному з магазинів, перелічених в підпункті 1.6.1. даних Правил, за одним товарним чеком Акційну Продукцію, визначену 3.1. даних Правил, у кількості три та/або більше товарних одиниць.

5.2. У випадку, якщо будь-який Учасник акції скористався своїм правом, визначеним ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» на повернення Організатору акції Акційної продукції належної якості або на обмін Акційної продукції належної якості на іншу Продукцію належної якості, то у даному випадку Учасник акції повинен повернути Організатору акції всю продукцію за відповідним товарним чеком, в тому числі й Акційну продукцію, до якої було застосовано Спеціальну акційну ціну. В іншому випадку будь-яка продукція, в тому числі й Акційна продукція до якої було застосовано Спеціальну акційну ціну, поверненню чи обміну не підлягає.

У визначених даним пунктом випадках Учасник, який скористався правом повернення чи обміну продукції, втрачає своє право на подальшу участь в Акції (за відповідним чеком).

5.3. У визначених пунктом 5.2. даних Правил випадках право Покупця (Учасника акції) на повернення чи обмін Акційної продукції належної якості та/або продукції належної якості, що надала Покупцеві (Учаснику акції) право на участь в акції, може бути реалізоване останнім за умови компенсації Покупцем (Учасником акції) Організатору акції знижки, отриманої згідно даної Акції.

5.4. Також Організатор Акції залишає за собою право відмовити Покупцеві (Учаснику акції) у здійсненні повернення або обміну Акційної продукції та/або продукції, що надала Покупцеві (Учаснику акції) право на участь в акції, у випадку, якщо до складу товару, повернути або обміняти який має намір споживач (Учасник акції), входить товар з переліку Товарів, що не підлягають поверненню, який визначений Постановою КМУ № 172 від 19.03.1994 р.

 

6. ІНШІ УМОВИ

7.1. Учасник, який прийняв участь в Акції, своєю участю підтверджує, що він повністю відповідає усім критеріям, визначеним в Розділі 4 даних правил, а у випадку виявлення будь-яких невідповідностей – самостійно несе ризики настання пов’язаних із цим негативних наслідків.

7.2.

Поділитися акцією: