Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Акції

Супер розіграш від Чудо Острова та видавництва Vivat!

з 1 березня 2020 р. по 31 березня 2020 р.

Супер розіграш від Чудо Острова та видавництва Vivat!

Ми розігруємо ТРИ подарункові сертифікати на покупку товарів у магазинах мережі «Чудо Остров»!

Подарунковий фонд - сертифікати, номіналом 200 грн, 500 грн та 1000 грн! 


Умови участі в акції прості:

1) купуй будь-які товари видавництва Vivat на суму від 100 грн в період з 01.03 по 31.03.2020 (до речі, варіанти розрахунку (готівкові або безготівкові гроші) і варіанти товарів не обмежуються);

2) будь учасником програми лояльності «Вау Бонус» (це необхідно для ідентифікації клієнта та подальшої зв'язку з ним після оголошення результататів проведення акції).


Кількість чеків на одного клієнта не обмежена. Визначення переможців акції буде проведено 02.04.2020.

Офіційні умови акції можна знайти > тут <


Офіційні правила

Акція «Розіграш від видавництва Vivat»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1.1. Акція «Розіграш від видавництва Vivat» (надалі за текстом даних Правил також іменується як – «Акція») проводиться з метою просування магазинів з продажу дитячих товарів «Чудо Острів», а також має на меті формування інтересу та споживчого попиту на продукцію видавництва Vivat, що продається у магазині та збільшення обсягів продажу продукції.

1.2. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.

1.3. Організатором Акції є:

- ФОП Женська Г.В. (2958001462).

1.4. Офіційні умови та порядок проведення Акції встановлюються даними Офіційними правилами, які оприлюднюються (розміщуються):

1.4.1. на сайті в мережі Інтернет: http://chudo-ostriv.com.ua/

1.4.2. на інформаційній дошці, що встановлена в приміщенні торгового залу магазину, зазначеного в пункті 1.6. даних Правил.

1.5. Загальний строк проведення Акції: з «1» березня 2020 року по «31» березня 2020 року включно.

1.6. Територія проведення Акції: 

Дитячий супермаркет «Чудо Острів», що знаходиться за адресою: 

 • Вінниця, вул. Зодчих, 2, ТРК "Поділля Сity";
 • Житомир, вул. Київська, 77, ТЦ "Глобал.ua";
 • Житомир, пл. Житній ринок, 1, ТЦ Житній;
 • Кам'янець-Подільський, вул. Першотравнева, 9В;
 • Луцьк, вул. Сухомлинського, 1, ТРЦ "Порт Сіті";
 • Львів, вул. Богдана Хмельницького, 176, ТЦ "Фуршет";
 • Львів, вул. Стрийська, 30, Сокільники, ТРЦ "King Cross Leopolis";
 • Львів, пр-т Червоної Калини, 62, ТЦ Вам;
 • Львів, пр-т В’ячеслава Чорновола, 16і, ТЦ New Point;
 • Полтава, вул. Зіньківська, 6/1- А, ТРЦ "Київ";
 • Полтава, вул. Соборності, 28/13, ТД "ЦУМ";
 • Рівне, вул. Макарова, 23, ТРЦ “Екватор”;
 • Рівне, вул. Соборна, 17, ЦУМ;
 • Тернопіль, вул. 15 Квітня, 5-А, ТЦ «Рай Центр»;
 • Тернопіль, вул. Шептицького, 26а;
 • Харків, вул. Академіка Павлова, 44Б, ТРЦ "Французький Бульвар";
 • Харків, Кільцевий шлях, 4-А, ТРЦ "Мaгелан";
 • Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56, ТРК "Україна";
 • Хмельницький, вул. Кам'янецька, 17, ТРЦ "Квартал";
 • Чернівці, вул. Головна, 265-А, ТРЦ "DEPO`t center";
 • Дніпро, пр-т Героїв, 1-C;
 • Дніпро, Донецьке шосе, 9-А;
 • Дніпро, вул. Боброва, 1, "ТРЦ Приозерний";
 • Одеса, вул. Генуезька, 5/2, ТРЦ "Gagarinn Plaza";
 • Черкаси, б-р Шевченка, 385, ТРЦ "DEPO`t center";
 • Кропивницький, вул. Перспективна,48, ТРЦ "DEPO`t center";
 • Кропивницький, вул. Героїв України, 6/13, ТЦ "City Point";
 • Ужгород, вул. Фединця, 35;
 • Бровари, вул. Київська, 316, ТРЦ "Термінал";
 • Нова Каховка, вул. Французька (Паризької комуни), 55, ТЦ "Фреш";
 • Коломия, пл. Вічевий Майдан, 2;
 • Виноградів, вул. Миру, 33, ТЦ City;
 • Запоріжжя, Хортицьке шосе, 6-А;
 • Кам'янське, вул. Кірова, 6-А;
 • Ковель, вул. Олени Пчілки, 1а, ТЦ Park City;
 • Чернігів, пр. Миру, 49, ЦУМ;
 • Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 225А, ТЦ Велес;
 • Херсон, вул. Залаегерсег, 18, ТРЦ "Фабрика";
 • Маріуполь, Запорізьке шосе, 2, ТРЦ "Порт Сіті»,

2. ЗАОХОЧЕННЯ ДО УЧАСТІ В АКЦІЇ:

2.1. Заохоченням до участі у даній акції є:

-  надання можливості першим Переможцям акції  на придбання  у відповідному магазині однієї Подарункової  картки «Чудо Картка» номіналом 1000 гривень за акційною ціною в сумі, що дорівнює 00, 01 гривень;

-  надання можливості другим  Переможцям акції  на придбання  у відповідному магазині  однієї Подарункової  картки «Чудо Картка» номіналом 500 гривень за акційною ціною в сумі, що дорівнює 00, 01 гривень;

-  надання можливості другим  Переможцям акції  на придбання  у відповідному магазині  однієї Подарункової  картки «Чудо Картка» номіналом 200 гривень за акційною ціною в сумі, що дорівнює 00, 01 гривень;

2.1.1. Кількість призовогу фонду:

Найменування

Кількість

Подарункова картка 1000 грн

1 шт.

Подарункова картка 500 грн

1 шт.

Подарункова картка 200 грн

1 шт.

 

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції (надалі також – «Учасники») можуть бути громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, є учасниками Програми лояльності «ВАУ БОНУС» (що підтверджується наявністю картки «ВАУ БОНУС», оформленої на своє ім’я) та виконали Правила Акції.

3.2. Учасниками Акції за будь-яких обставин не можуть бути наступні особи:

а). Організатори акції, їх працівники та представники, а також працівники магазину, зазначеного в пункті 1.6. даних Правил;

б). Чоловік або дружина осіб, зазначених у підпункті «а» цього пункту даних Правил;

в). Близькі родичі (діти, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, зазначених у підпунктах «а» та «б» цього пункту даних Правил;

г) Неповнолітні особи;

д) Недієздатні та обмежено дієздатні фізичні особи;

е) Особи, які не є  учасниками Програми лояльності «ВАУ БОНУС» (особи, у яких відсутні картки «ВАУ БОНУС», оформлені на їх ім’я).

3.3. Обмеження щодо участі в Акції можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції шляхом розміщення відповідної інформації на веб-сайті: http://chudo-ostriv.com.ua/

 

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1. Для того, щоб взяти участь в Акції та набути  можливість на отримання Заохочення, будь-якій особі, що відповідає Вимогам, переліченим в Розділі 3. даних Правил, в період проведення Акції, визначений  в пункті 1.5. даних Правил, необхідно здійснити наступні дії:

4.1.1. Здійснити покупку у магазині, вказаному  в пункті 1.6. даних Правил,  будь-якої продукції видавництва Vivat, загальною вартістю не менш,  ніж  100,00 грн. (сто гривень 00 копійок) за одним чеком  та при оплаті її вартості розрахуватися  грошовими коштами в сумі, не менш, ніж 100, 00 грн.

Тобто відповідно до умов даної Акції при визначенні суми  грошових коштів, оплаченої в якості сплати вартості Продукції, придбаної  за одним чеком, враховується лише оплата грошовими коштами (в готівковій або безготівковій формі).

Відповідно до умов даної Акції при визначенні суми  грошових коштів, оплаченої в якості сплати вартості Продукції, придбаної  за одним чеком, не враховуються:

-   суми наданих  знижок;

-  оплата бонусами програми лояльності «Вау Бонус»,

-  оплата подарунковими карткам та/або сертифікатами.

Тобто для участі  в акції Учасник акції  повинен при оплаті вартості, придбаної за одним чеком  продукції, розрахуватися грошовими коштами (в готівковій або безготівковій формі) в сумі, не менш  ніж 100, 00 грн. (п’ятсот гривень 00 копійок). 

При цьому при проведенні розрахунків допускається часткова оплата бонусами та/або подарунковими сертифікатами чи картками, але при цьому сума остаточної  оплати  грошовими коштами повинна бути не меншою,   ніж  100, 00  грн.  (після списання бонусів, оплати подарунковими сертифікатами   і застосування умов інших акції або  знижок). 

У випадку, якщо після списання бонусів та/або використання   подарункових сертифікатів та/або застосування умов інших акції чи  знижок,  фактична сума до  сплати грошовим коштами по оплаті вартості  придбаної Продукції за одним чеком,   становитиме менш  ніж  100, 00  грн., -   то задля набуття можливості на отримання заохочення, передбаченого даною Акцією, будь-яка особа, повинна:

-  або утриматися від часткової оплати за рахунок   бонусів чи  подарункових сертифікатів;

-  або придбати   іншу  чи додаткову продукцію з асортименту, наявного у магазині, із розрахунку, щоб остаточна сума до сплати грошовими коштами по оплаті   її вартості становила не менш,
100, 00 грн. за одним чеком.

4.1.2. При проведенні розрахунків за продукцію пред’явити (надати) Продавцеві (Касиру) відповідного магазину оригінал власної картки «Вау Бонус»;

4.1.3. Зберегти оригінал товарного чеку, яким підтверджується факт оплати грошовими коштами вартості, Продукції придбаної у магазині,  в сумі не менш ніж 100,00 грн. (сто гривень 00 копійок) за одним чеком.

4.2. Після закінчення строку проведення Акції, вказаного в пункті 1.5. даних Правил, Організатором акції буде сформовано та завантажено на сайт https://random.org список Спеціальних Кодів, в порядку та на умовах, що визначені Розділом 5 даних Правил
4.3.
У випадку, якщо будь-який Учасник акції до настання дати, вказаної в пункті 5.4. даних Правил,  скористався своїм правом, визначеним ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» на повернення Продукції належної якості, то у даному випадку такий Учасник  втрачає своє право на подальшу участь в Акції (за відповідним чеком) і Організатор Акції відповідний Спеціальний код  за даним  чеком формувати  не буде.

4.4. Під час визначення Переможців акції  від  учасників Акції  не вимагається особистої явки та присутності. При цьому організатор Акції зобов’язаний  забезпечує фото та відео фіксацію процедури визначення та оголошення Переможців Акції та розміщення вказаних  відеоматеріали та перелік Переможців у    на веб-сайті http://chudo-ostriv.com.ua/ до 17 год. 00 хв. «02» квітня 2020 року.

5. ВИЗНАЧЕННЯ ТА ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ

5.1. Процедура визначення та оголошення Переможця акції буде здійснена за допомогою сервісу https://random.org.

5.2. За кожним учасником акції, Організатором буде закріплений один або де кілька спеціальних кодів, кожен з яких складатиметься з номеру особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номеру товарного чека, що підтверджує факт оплати Учасником акції Продукції, придбаної  в магазині, зазначеному в пункті 1.6.1. даних Правил, в сумі не менш,  ніж 100,00 грн. за одним чеком.

5.3. Процедура визначення переможця Акції здійснюватиметься шляхом проведення жеребкувань Спеціальних кодів, з використанням сервісу випадкового вибору https://random.org.

Одиницею жеребкування буде вважатися Спеціальний Код.

При цьому кількість спеціальних кодів, не залежить від кількості учасників акції, а дорівнюватиме кількості товарних чеків, якими підтверджується факт оплати учасниками акції продукції, придбаної у магазині, грошовими коштами (в готівковій або безготівковій формі) в сумі, не менш ніж 100,00 грн. за кожним окремим чеком. Відповідно, кількість спеціальних кодів, закріплених за одним учасником акції є необмеженою, чим забезпечується принцип «Чим більше спеціальних кодів – тим більше шансів».

5.4. Для визначення Переможців акції після закінчення строку проведення акції, вказаного в пункті 1.5. даних Правил, Організатором акції буде  сформовано та завантажено на сайт https://random.org список спеціальних Кодів. При цьому до списку спеціальних кодів будуть включені лише ті спеціальні коди, що містять посилання на відповідний товарний чек, яким підтверджується факт оплати грошовими коштами вартості  Продукції на суму не менш ніж 100 грн. за кожним окремим чеком. Кожен Спеціальний код включається в список виключно один раз.

5.5. Надалі о 13:00 «02» квітня 2020 року з використанням сервісу https://random.org за випадковою імовірністю буде послідовно  проведене три жеребкування, за результатами  кожного з яких  буде обрано по одному спеціальному  коду зі списку, сформованого в порядку, викачаному,  в пункті 5.4. даних Правил.

5.5.1. Учасник акції,  чий  номер особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт оплати  ним грошовими коштами вартості  Продукції, придбаної за одним чеком, в  сумі  не менш ніж 100 грн., співпадатиме  з номером Спеціального коду, обраного за результатами першого жеребкування -  визначатиметься Першим Переможцем  акції, та набуває   право на отримання подарункової картки «Чудо Острів» номіналом 1000,00 грн.

5.5.2. Учасник акції,  чий  номер особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт оплати  ним грошовими коштами вартості  Продукції, придбаної за одним чеком, в  сумі  не менш ніж 100 грн., співпадатиме  з номером Спеціального коду, обраного за результатами другого жеребкування  -  визначатиметься Другим  Переможцем  акції, та набуває   право на отримання подарункової картки «Чудо Острів» номіналом 500,00 грн.

5.5.3. Учасник акції,  чий  номер особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт оплати  ним грошовими коштами вартості  Продукції, придбаної за одним чеком, в  сумі  не менш ніж 100 грн., співпадатиме  з номером Спеціального коду, обраного за результатами третього жеребкування  -  визначатиметься Третім  Переможцем  акції, та набуває   право на отримання подарункової картки «Чудо Острів» номіналом 200,00 грн.

5.6. З метою реалізації свого права на отримання заохочення Переможці Акції зобов’язані у строк до «01» червня  2020 року (включно) особисто звернутися до Адміністрації відповідного магазину, в якому ним було придбано Продукцію за чеком, за номером якого був сформований Спеціальний код, який був обраний за випадковою імовірністю в порядку, вказаному в підпункті 5.5.1. даних Правил.

При цьому Переможець Акції зобов’язаний пред’явити адміністрації відповідного магазину оригінали наступних документів:

-          Паспорт громадянина України (або документ, який його заміщує);

-          Картки учасника програми «Вау бонус» та Чеку, за номерами яких у визначеному пунктом 5.2. даних Правил порядку був сформований Спеціальний код, який був обраний за випадковою імовірністю в порядку, вказаному в підпункті 5.5.1. даних Правил.

У випадку несвоєчасного звернення та/або у випадках ненадання оригіналів документів, перелічених в даному пункті цих Правил, та/або у випадку, якщо буде встановлено, що Переможець не відповідає критеріям, описаним в Розділі 3. Даних Правил, то Організатор Акції залишає за собою право відмовити Переможцю акції у реалізації права на отримання заохочення, при цьому повністю звільняючись від відповідальності за невиконання умов даної Акції.

 

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кожен Учасник, який прийняв участь в Акції, своєю участю підтверджує, що він повністю відповідає усім критеріям, визначеним в Розділі 3 даних правил, а у випадку виявлення будь-яких невідповідностей – самостійно несе ризики настання пов’язаних із цим негативних наслідків.

6.2. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких, як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю обставини.

6.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, неврегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

6.4. У випадку, якщо Учасник Акції з яких-небудь причин не може отримати Заохочення особисто, такий Учасник Акції не має права поступитися своїм правом третій особі.

6.5. Організатор Акції мають право змінити термін та умови проведення Акції.

6.6. Приймаючи участь в Акції, Учасники Акції надають свою беззаперечну згоду на отримання від Організатора будь-якої інформації шляхом направлення СМС-розсилки, e-mail-розсилки тощо.

6.7. Приймаючи участь у Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасниками Акції цих Правил або відмова Учасників Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою від участі в Акції та отримання Заохочення, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

6.8. Приймаючи участь у Акції, переможець акції погоджується із тим, що при отриманні ним заохочення він надає свою безумовну згоду на безоплатне використання Організатором Акції його особистих даних, які були надані Організатору, а також на відео- та фото-фіксацію самого процесу отримання (вручення) заохочення, а також надає свою згоду на безоплатне використання таких матеріалів для публічного використання, трансляції чи розповсюдження будь-яким способом.

6.9. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного Кодексу України щодо договорів приєднання, а саме можливості укладення такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники Акції погоджуються з цими Правилами.

 

Поділитися акцією: