Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Акції

Весняний фест подарунків у «Чудо Острів» розпочато!

з 1 травня 2018 р. по 3 червня 2018 р.

Весняний фест подарунків у «Чудо Острів» розпочато!

Тільки з 1.05.2018 по 3.06.2018 купуй будь-які товари на 200 грн і більше одним чеком та вигравай* подарункові сертифікати від «Чудо Острів» або головний приз – будь-який** велосипед або самокат, або біговел чи ролики.

Кількість чеків на одного учасника не обмежено. Більше покупок – більше шансів стати переможцем!

Для участі в акції клієнт обов’язково має бути учасником програми лояльності «ВауБонус».

*під виграшем мається на увазі право клієнта на придбання подарункового сертифікату або товару категорії велосипедів, самокатів, біговелів, роликів зі знижкою 99,9%.

**головний переможець акції може обрати будь-який велосипед, або самокат, або біговел, або ролики, що наявні у магазині, в якому було проведено чек переможця.

З офіційними правилами акції можна ознайомитися в магазині.


Офіційні правила

Акції «Весняний фест подарунків»

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1.1. Акція  «Весняний фест подарунків»  (надалі за текстом даних Правил також іменується як – «Акція»)  проводиться  з метою  просування магазинів з продажу дитячих товарів «Чудо Острів», а також має на меті формування інтересу та споживчого попиту на продукцію, що продається у магазині  та збільшення обсягів продажу продукції.

1.2.   Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.

1.3.  Організатором  Акції є:

-  ФОП ГРИЦЮК ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ (ідентифікаційний номер 3116014519);

1.4. Офіційні  умови та порядок проведення Акції встановлюються  даними Офіційними правилами, які  оприлюднюються (розміщуються): 

1.4.1. на сайті  в мережі Інтернет: http://chudo-ostriv.com.ua/

1.4.2.  на інформаційних дошках, що встановлені  в приміщеннях  торгових  залів магазинів, зазначених в пункті 1.6.  даних  Правил.

1.5. Загальний строк проведення Акції:  з «01» травня  2018  року та по    «03» червня  2018 року включно.

1.6. Територія проведення Акції: 

1.6.1. дитячі супермаркети  «Чудо Острів», що знаходяться за адресами:

м. Харків, вул. Академіка Павлова, 44-Б, ТЦ "Французський Бульвар"

м. Харків, пр. Гагаріна, 181, ТЦ «Sun Mall», поверх 3

м. Харків, вул. Академіка Павлова, 120

м. Харків, Кільцевий шлях, 4-А, ТРЦ "Мaгелан"

м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 176, ТЦ «Фуршет», поверх 2

м. Львів, вул. Стрийська, 30, Сокільники, ТРЦ "King Cross Leopolis"

м. Київ, вул. Лугова, 12, ТРЦ "Караван"

м. Київ, пр-т Ак.Палладіна, 16 ТЦ "Academ-City", 2-й поверх

м. Київ, вул. Здолбунівська, 15а, ТРЦ "Rive Gauche"

м. Одеса, Гагарінське плато, 5, ТРЦ "Gagarinn Plaza", 2 поверх

м. Вінниця, вул. Зодчих, 2, ТРК "Поділля Сity"

м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 17, ТРЦ "Квартал"

м. Кам'янець-Подільський: вул. Першотравнева, 9В

м. Тернопіль, вул. 15-квітня, 5а, ТЦ «Рай Центр», поверх 1

м. Тернопіль, вул. Шептицького, 26а, 2 поверх

м. Рівне: вул. Макарова, 23, ТРЦ «Екватор», поверх 1

м. Луцьк, вул. Сухомлинського, 1, ТРЦ «Порт Сіті», поверх 3

м. Полтава, вул. Зінківська, 6/1а, ТЦ «Київ», поверх 3

м. Полтава, вул. Європейська, 60-А, ТРЦ "Конкорд", 3 поверх

м. Житомир, вул. Київська, 77, ТРЦ «Глобал.ua», поверх 1

м. Кропивницький, вул. Перспективна,48, ТРЦ "Depo.t center", 2 поверх

м. Бердичів, вул. Європейська, 26, ТРЦ "Галерея Бальзак", 4 поверх

м. Чернівці, вул. Головна, 265-А, ТРЦ "DEPOt center", 2 поверх

м. Черкаси, б-р Шевченка, 385, ТРЦ "Depo.t center", 2 поверх

м. Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 17, ТРЦ "Караван", 2 поверх

м. Дніпро, пр-т Героїв, 3-Д

м. Дніпро, Донецьке шосе, 9-А

м. Ужгород, вул. Фединця, 35

м. Бровари, вул. Київська, 316, ТРЦ "Термінал", 1 поверх

м. Коломия, пл. Вічевий Майдан, 2

м. Кам'янське, вул. Кірова, 6-А

м. Чернігів, пр. Миру, 49

м. Запоріжжя, Хортицьке шосе, 6-А

м. Нова Каховка, вул. Паризької комуни, 55, ТЦ "Фреш"

 

2. ЗАОХОЧЕННЯ ДО УЧАСТІ В АКЦІЇ:

2.1. Заохоченням до участі у даній акції є:

- надання можливості першим (Головним) Переможцям акції  на придбання  у відповідному магазині  однієї одиниці обраного Головним переможцем  із числа наявних у магазині Товарів, що відносяться до категорій велосипед, беговел, ролики, самокат або скейт за спеціальною акційною ціною в сумі, що дорівнює 01, 00 грн.

-  надання можливості другим  Переможцям акції  на придбання  у відповідному магазині  однієї Подарункової  картки «Чудо Картка» номіналом 200 гривень за акційною ціною в сумі, що дорівнює 00, 02 гривень;

-  надання можливості третім Переможцям акції  на придбання  у відповідному магазині однієї Подарункової  картки «Чудо Картка» номіналом 100 гривень за акційною ціною в сумі, що дорівнює 00, 01 гривень;

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції (надалі також – «Учасники») можуть бути громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, є постійними учасниками Програми лояльності «ВАУ БОНУС» (що підтверджується наявністю картки «ВАУ БОНУС», оформленої своє ім’я)  та виконали Правила Акції.

3.2. Учасниками Акції за будь-яких обставин не можуть  бути наступні особи:

а). Організатор акції, їх працівники та представники, а також  працівники магазинів, перелічених в пункті 1.6. даних Правил;

б). Чоловік або дружина осіб, зазначених у підпункті «а» цього пункту даних Правил;

в). Близькі родичі (діти, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, зазначених у підпунктах «а» та «б» цього пункту даних Правил;

г) Неповнолітні особи;

д) Недієздатні та обмежено дієздатні фізичні особи.

3.3.  Обмеження щодо участі в Акції можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції  шляхом розміщення відповідної інформації на   веб-сайті:   http://chudo-ostriv.com.ua/

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1.  Для того, щоб взяти участь в Акції та отримати Заохочення, будь-якій особі, що відповідає

Вимогам, переліченим в Розділі 3. даних Правил, в період проведення  Акції, вказаний в пункті 1.5. даних Правил,  необхідно здійснити наступні дії:

4.1.1. Придбати будь-яку  Продукцію,  в одному з магазинів, зазначених  в підпунктах 1.6.1. та 1.6.2. даних Правил,  на суму не менш ніж 200, 00  грн.  (двісті  гривень 00 копійок) за одним чеком.

При визначенні суми вартості  придбаної Продукції за одним чеком  також  враховуються:

- оплата грошовими коштами (в готівковій або безготівковій формі);

-  оплата бонусами програми лояльності «Вау Бонус»,

-  оплата подарунковими карткам та/або сертифікатами.

4.1.2. При проведенні розрахунків за  продукцію пред’явити (надати)  Продавцеві (Касиру) відповідного магазину оригінал власної картки «Вау Бонус»;  

4.1.3. Зберегти оригінал товарного чеку, яким підтверджується факт придбання Продукції у магазині на суму на суму не менш ніж 200, 00  грн.  (двісті  гривень 00 копійок) за одним чеком.

4.2. Після закінчення строку проведення Акції, вказаного    в пункті 1.5. даних Правил,  Організатором акції будуть  сформовані  та завантажені  на сайт https://random.org  списки  Спеціальних Кодів, в порядку та на умовах, що визначені Розділом 5 даних Правил.

 

5. ВИЗНАЧЕННЯ ТА ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ

5.1. Процедура визначення та оголошення Переможців  та Головного Переможця  акції буде здійснена за допомогою сервісу https://random.org .

5.2.  За кожним учасником  акції,  Організатором буде закріплений один або де кілька спеціальних кодів, кожен з  яких  скидатиметься з номеру особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номеру товарного чека,  що підтверджує факт придбання Учасником акції   Продукції на суму  не менш ніж  200, 00  грн.  в магазинах, перелічених в пункті 1.6. даних Правил.

5.3. Процедура визначення Переможців акції  та Головного переможця Акції  здійснюватиметься шляхом проведення жеребкувань  Спеціальних кодів, включених до відповідних списків, з   використанням сервісу випадкового вибору  https://random.org

Одиницею жеребкування буде вважатиметеся Спеціальний  Код.

При цьому кількість спеціальних кодів,  не залежить від кількості учасників акції, а дорівнюватиме кількості товарних чеків, якими підтверджується факт придбання учасниками акції  продукції на суму  не менш ніж  200, 00  грн. за одним чеком.     Відповідно кількість спеціальних кодів, закріплених за одним учасником акції є необмеженою, чим забезпечується  принцип  «Чим більше спеціальних кодів – тим більше шансів», оскільки кожен спеціальний код буде  включений до відповідних списків з урахуванням вимог, викладених  у пунктах 5.4. та 5.7.  даних Правил.   

5.4. Для визначення Переможців акції  після закінчення строку проведення акції, вказаного   в пункті 1.5.  даних Правил,  Організатором акції будуть  сформовані  та завантажені  на сайт https://random.org 34 (тридцять чотири)  списки спеціальних Кодів  із розрахунку по одному списку для кожного з магазинів   з переліку, що наведений у пункті 1.6. даних Правил.    При цьому до кожного із наведених списків спеціальних кодів будуть включені лише ті спеціальні коди, що містять посилання на відповідний товарний чек, яким підтверджується факт придбання Продукції  у цьому  конкретному  магазині на суму не менш ніж 200 грн. за кожним  чеком. Кожен Спеціальний код включається в список відповідного  магазину виключно  один раз.

5.5. Надалі о 14:00 «05» червня  2018 року з використанням сервісу https://random.org  за випадковою імовірністю  по  кожному зі списків, сформованих у порядку вказаному в пункті 5.4.  даних Правил,  почергово  буде проведене жеребкування, за результатами  якого  буде обрано по три спеціальні  коди по кожному зі списків.

5.5.1. Учасники акції,  чиї  номери особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт придбання ними Продукції на суму не менш ніж 200 грн., співпадатимуть  з першим номером Спеціального коду, обраного за результатами  жеребкування за відповідним  списком (магазином)  визначатимуться Першими (Головними)  Переможцями  акції, та набувають право  на придбання  у відповідному магазині  однієї одиниці обраного Головним переможцем  із числа наявних у відповідному магазині Товарів, що відносяться до категорій велосипед, беговел, ролики, самокат або скейт за спеціальною акційною ціною в сумі, що дорівнює 01, 00 грн.

5.5.2. Учасники акції,  чиї  номери особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт придбання ними Продукції на суму не менш ніж 200 грн., співпадатимуть  з другим номером Спеціального коду, обраного за результатами  жеребкування за відповідним  списком (магазином)  визначатимуться Другими  Переможцями  акції та набувають  право на придбання у відповідному магазині  однієї Подарункової  картки «Чудо Картка» номіналом 200 гривень за акційною ціною в сумі, що дорівнює 00,02 гривень;

5.5.3. Учасники акції,  чиї  номери особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт придбання ними Продукції на суму не менш ніж 200 грн., співпадатимуть  з третім номером Спеціального коду, обраного за результатами жеребкування за відповідним  списком (магазином), -   визначатимуться Третіми Переможцями  акції, та набувають  право на придбання у відповідному магазині  однієї Подарункової  картки «Чудо Картка» номіналом 100 гривень за акційною ціною в сумі, що дорівнює 00, 01 гривень;

5.6. Під час визначення Переможців акції та Головного переможця акції від  учасників Акції  не вимагається особистої явки та присутності. При цьому організатор Акції зобов’язаний  забезпечити  фото та відео фіксацію процедури визначення та оголошення Переможців Акції та розміщення вказаних  відеоматеріали та перелік Переможців у  (тому числі інформацію, що дозволяє ідентифікувати   Переможців)   на веб-сайті  http://chudo-ostriv.com.ua/ до 17 год. 00 хв. «08» червня   2018 року.

5.7. З метою реалізації свого права на отримання заохочення   Переможці Акції  зобов’язані у строк  до  «08» липня   2018 року (включно)  особисто звернутися до Адміністрації відповідного магазину, в якому ними було придбано  Продукцію за чеком,  за номером якого  був сформований  Спеціальний код, який  був обраний за випадковою імовірністю  в порядку, вказаному в підпунктах 5.5.1. – 5.5.3.  даних Правил.

При цьому Переможці Акції зобов’язані пред’явити адміністрації відповідного магазину оригінали наступних документів: 

-          Паспорта громадянина України;

-          Картки учасника програми «Вау бонус» та  Чеку,  за номерами яких  був сформований  Спеціальний код, який  був обраний за випадковою імовірністю  в порядку, вказаному в підпунктах 5.5.1. – 5.5.3.  даних Правил.

У випадку несвоєчасного звернення та/або у випадках ненадання оригіналів документів, перелічених в даному пункті цих Правил, та/або у випадку, якщо  буде встановлено, що Переможець не відповідає критеріям, описаним в Розділі 3. Даних Правил, то  Організатор  Акції залишає  за собою право відмовити Переможцю акції у реалізації права на отримання заохочення, при цьому повністю звільняючись від відповідальності за невиконання умов даної Акції.

5.8. Правила обігу та використання  Подарункових карток «Чудо Картка» зазначені на веб-сайті  http://chudo-ostriv.com.ua/client/giftcard

 

 

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кожен Учасник, який прийняв участь в Акції, своєю участю підтверджує, що він повністю відповідає усім критеріям, визначеним в Розділі 3 даних правил, а у випадку виявлення будь-яких невідповідностей – самостійно несе ризики настання пов’язаних із цим негативних наслідків.

6.2. Один Учасник може стати переможцем акції кілька разів, в   залежності від кількості  здійснених ним покупок Продукції на суму не менш ніж 200 грн. за одним чеком та кількості  Спеціальних кодів, сформованих за номером його Картки учасника програми «Вау бонус» та  Чеку. Кожен учасник акції має шанси одночасно стати Переможцем та Головним переможцем Акції.

6.3.  Організатор  Акції  не  несе  відповідальності  у  разі  настання  форс-мажорних  обставин,

таких, як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни

у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю обставини. 

6.4. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь

яких  спірних  питань  та/або  питань,  неврегульованих  даними  Правилами,  остаточне  рішення

приймається Організатором  Акції відповідно до вимог діючого законодавства України.

Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

6.5. У випадку, якщо Учасник Акції з яких-небудь причин не може отримати Заохочення особисто,

такий Учасник Акції не має права поступитися своїм правом третій особі. 

6.6. Організатор  Акції мають право змінити термін та умови проведення Акції.

6.7. Приймаючи участь в Акції, Учасники Акції надають свою беззаперечну згоду на отримання

від Організатора  будь-якої інформації шляхом направлення СМС-розсилки, e-mail-розсилки тощо.

6.8.  Приймаючи  участь  у  Акції,  Учасника  Акції  тим  самим  підтверджують   факт  ознайомлення  з  даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасниками Акції 

Поділитися акцією: