Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Акції

Відкриття магазину Чудо Острів в Одесі!

з 4 лютого 2019 р. по 17 лютого 2019 р.

Такого Ви ще не бачили!

Чудо Острів у новому форматі! Тепер ще більший та яскравіший!

ТРЦ "Gagarinn Plaza", друга черга, 3 поверх. 

Чекаємо на Вас із нетерпінням! 


Беріть участь в супер-АКЦІЇ: 

Купуй на суму від 500 грн одним чеком та отримай шанс стати власником ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ!

Акція діє з 04.02.19 по 17.02.19 включно у магазині "Чудо Острів" за адресою м. Одеса, вул. Генуезька, 5/2, ТРЦ "Gagarinn Plaza", друга черга, 3 поверх

Кількість чеків на одного учасника не обмежено. Більше покупок – більше шансів стати переможцем!

Для участі в акції клієнт обов’язково має бути учасником програми лояльності «ВауБонус».

*під виграшем мається на увазі право клієнта на придбання електромобіля M 3906 (MP4) EBLR-1 зі знижкою 99,9%.

З офіційними умовами акції можна ознайомитись у магазині. 

Визначення переможця акції дивіться у відео: А також ми підготували подарунки! Купуйте будь-які товари на 100 грн та більше одним чеком та отримуйте гарантований подарунок - кінетичний пісок Motion Sand! Увага: кількість подарункового фонду обмежена.

Акція діє з 04.02.19 до закінчення подарункового фонду у магазині "Чудо Острів" за адресою м. Одеса, вул. Генуезька, 5/2, ТРЦ "Gagarinn Plaza", друга черга, 3 поверх. Під подарунком мається на увазі придбання товару арт. зі знижкою 99,9%.  

Офіційні правила

Акції «Щасливий чек»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1.1. Акція «Щасливий чек» (надалі за текстом даних Правил також іменується як – «Акція») проводиться з метою просування магазинів з продажу дитячих товарів «Чудо Острів», а також має на меті формування інтересу та споживчого попиту на продукцію, що продається у магазині та збільшення обсягів продажу продукції.

1.2. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.

1.3. Організатором Акції є:

- ФОП Іліняк Віктор Сергійович (ідентифікаційний номер 3441306677).

1.4. Офіційні умови та порядок проведення Акції встановлюються даними Офіційними правилами, які оприлюднюються (розміщуються):

1.4.1. на сайті в мережі Інтернет: http://chudo-ostriv.com.ua/

1.4.2. на інформаційній дошці, що встановлена в приміщенні торгового залу магазину, зазначеного в пункті 1.6. даних Правил.

1.5. Загальний строк проведення Акції: з «04» лютого 2019 року по «17» лютого 2019 року включно.

1.6. Територія проведення Акції:

1.6.1. дитячий супермаркет «Чудо Острів», що знаходиться за адресою:

м. Одеса, вул. Генуезька, 5/2, ТЦ Гагарін Плаза, 3 поверх.

2. ЗАОХОЧЕННЯ ДО УЧАСТІ В АКЦІЇ:

2.1. Заохоченням до участі у даній акції є:

- надання можливості Переможцю акції на придбання у відповідному магазині електромобіля M 3906 (MP4) EBLR-1 за спеціальною акційною знижкою 99% від вартості.

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції (надалі також – «Учасники») можуть бути громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, є постійними учасниками Програми лояльності «ВАУ БОНУС» (що підтверджується наявністю картки «ВАУ БОНУС», оформленої на своє ім’я) та виконали Правила Акції.

3.2. Учасниками Акції за будь-яких обставин не можуть бути наступні особи:

а). Організатори акції, їх працівники та представники, а також працівники магазину, зазначеного в пункті 1.6.1. даних Правил;

б). Чоловік або дружина осіб, зазначених у підпункті «а» цього пункту даних Правил;

в). Близькі родичі (діти, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, зазначених у підпунктах «а» та «б» цього пункту даних Правил;

г) Неповнолітні особи;

д) Недієздатні та обмежено дієздатні фізичні особи;

е) Особи, які не є постійними учасниками Програми лояльності «ВАУ БОНУС» (особи, у яких відсутні картки «ВАУ БОНУС», оформлені на їх ім’я).

3.3. Обмеження щодо участі в Акції можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції шляхом розміщення відповідної інформації на веб-сайті: http://chudo-ostriv.com.ua/

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1. Для того, щоб взяти участь в Акції та отримати Заохочення, будь-якій особі, що відповідає Вимогам, переліченим в Розділі 3. даних Правил, в період проведення Акції, вказаний в пункті 1.5. даних Правил, необхідно здійснити наступні дії:

4.1.1. Придбати будь-яку Продукцію, в магазині, зазначеному в підпункті 1.6.1. даних Правил, на суму не менш ніж 500,00 грн. (п’ятсот гривень 00 копійок) за одним чеком.

При визначенні суми вартості придбаної Продукції за одним чеком також враховуються:

- оплата грошовими коштами (в готівковій або безготівковій формі);

- оплата бонусами програми лояльності «Вау Бонус»;

- оплата подарунковими карткам та/або сертифікатами.

4.1.2. При проведенні розрахунків за продукцію пред’явити (надати) Продавцеві (Касиру) відповідного магазину оригінал власної картки «Вау Бонус»;

4.1.3. Зберегти оригінал товарного чеку, яким підтверджується факт придбання Продукції у магазині на суму на суму не менш ніж 500,00 грн. (п’ятсот гривень 00 копійок) за одним чеком.

4.2. Після закінчення строку проведення Акції, вказаного в пункті 1.5. даних Правил, Організатором акції буде сформовано та завантажено на сайт https://random.org список Спеціальних Кодів, в порядку та на умовах, що визначені Розділом 5 даних Правил.

5. ВИЗНАЧЕННЯ ТА ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ

5.1. Процедура визначення та оголошення Переможця акції буде здійснена за допомогою сервісу https://random.org.

5.2. За кожним учасником акції, Організатором буде закріплений один або де кілька спеціальних кодів, кожен з яких складатиметься з номеру особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номеру товарного чека, що підтверджує факт придбання Учасником акції Продукції на суму не менш ніж 500,00 грн. в магазині, зазначеному в пункті 1.6.1. даних Правил.

5.3. Процедура визначення переможця Акції здійснюватиметься шляхом проведення жеребкувань Спеціальних кодів, з використанням сервісу випадкового вибору https://random.org.

Одиницею жеребкування буде вважатися Спеціальний Код.

При цьому кількість спеціальних кодів, не залежить від кількості учасників акції, а дорівнюватиме кількості товарних чеків, якими підтверджується факт придбання учасниками акції продукції на суму не менш ніж 500,00 грн. за кожним окремим чеком. Відповідно, кількість спеціальних кодів, закріплених за одним учасником акції є необмеженою, чим забезпечується принцип «Чим більше спеціальних кодів – тим більше шансів».

5.4. Для визначення Переможців акції після закінчення строку проведення акції, вказаного в пункті 1.5. даних Правил, Організатором акції будуть сформовано та завантажено на сайт https://random.org список спеціальних Кодів. При цьому до списку спеціальних кодів будуть включені лише ті спеціальні коди, що містять посилання на відповідний товарний чек, яким підтверджується факт придбання Продукції у цьому конкретному магазині на суму не менш ніж 500 грн. за кожним окремим чеком. Кожен Спеціальний код включається в список виключно один раз.

5.5. Надалі о 15:00 «21» лютого 2019 року з використанням сервісу https://random.org за випадковою імовірністю буде проведене жеребкування, за результатами якого буде обрано один спеціальний код по списку.

5.5.1. Учасник акції, чий номер особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека, що підтверджує факт придбання ним Продукції на суму не менш ніж 500 грн. одним чеком, співпадатимуть з першим номером Спеціального коду, визначатиметься Переможцем акції, та набуває право на придбання у відповідному магазині електромобіля M 3906 (MP4) EBLR-1  за спеціальною акційною знижкою 99% від вартості.

5.6. Під час визначення переможця акції від учасників Акції не вимагається особистої явки та присутності. При цьому організатор Акції зобов’язаний забезпечити фото та відео фіксацію процедури визначення та оголошення Переможця Акції, а також розміщення вказаних відеоматеріалів ( у тому числі інформацію, що дозволяє ідентифікувати Переможців) на веб-сайті http://chudo-ostriv.com.ua/ до 13 год. 00 хв. «23» лютого 2019 року.

5.7. З метою реалізації свого права на отримання заохочення Переможець Акції зобов’язаний у строк до «23» березня 2019 року (включно) особисто звернутися до Адміністрації відповідного магазину, в якому ним було придбано Продукцію за чеком, за номером якого був сформований Спеціальний код, який був обраний за випадковою імовірністю в порядку, вказаному в підпункті 5.5.1. даних Правил.

При цьому Переможець Акції зобов’язаний пред’явити адміністрації відповідного магазину оригінали наступних документів:

-          Паспорт громадянина України;

-          Картки учасника програми «Вау бонус» та Чеку, за номерами яких у визначеному пунктом 5.2. даних Правил порядку був сформований Спеціальний код, який був обраний за випадковою імовірністю в порядку, вказаному в підпункті 5.5.1. даних Правил.

У випадку несвоєчасного звернення та/або у випадках ненадання оригіналів документів, перелічених в даному пункті цих Правил, та/або у випадку, якщо буде встановлено, що Переможець не відповідає критеріям, описаним в Розділі 3. Даних Правил, то Організатор Акції залишає за собою право відмовити Переможцю акції у реалізації права на отримання заохочення, при цьому повністю звільняючись від відповідальності за невиконання умов даної Акції.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кожен Учасник, який прийняв участь в Акції, своєю участю підтверджує, що він повністю відповідає усім критеріям, визначеним в Розділі 3 даних правил, а у випадку виявлення будь-яких невідповідностей – самостійно несе ризики настання пов’язаних із цим негативних наслідків.

6.2. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких, як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю обставини.

6.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, неврегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

6.4. У випадку, якщо Учасник Акції з яких-небудь причин не може отримати Заохочення особисто, такий Учасник Акції не має права поступитися своїм правом третій особі.

6.5. Організатор Акції мають право змінити термін та умови проведення Акції.

6.6. Приймаючи участь в Акції, Учасники Акції надають свою беззаперечну згоду на отримання від Організатора будь-якої інформації шляхом направлення СМС-розсилки, e-mail-розсилки тощо.

6.7. Приймаючи участь у Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасниками Акції цих Правил або відмова Учасників Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою від участі в Акції та отримання Заохочення, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

6.8. Приймаючи участь у Акції, Головний переможець акції погоджується із тим, що при отриманні ним заохочення він надає свою безумовну згоду на безоплатне використання Організатором Акції його особистих даних, які були надані Організатору, а також на відео- та фото-фіксацію самого процесу отримання (вручення) заохочення, а також надає свою згоду на безоплатне використання таких матеріалів для публічного використання, трансляції чи розповсюдження будь-яким способом.

6.9. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного Кодексу України щодо договорів приєднання, а саме можливості укладення такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники Акції погоджуються з цими Правилами.

Поділитися акцією: