Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Новини

Бакуган: Броньований Альянс - скоро у Чудо Острів!

4 липня 2020 р.

Нові Бакугани: в чому їх особливість?

Раді анонсувати появу  у липні нової колекції іграшок Бакуган 2020! Ця лінійка матиме назву «Bakugan: Armored Alliance», що в перекладі означає «Бакуган: Броньований Альянс». Що ж очікує шанувальників цих популярних іграшок в новому сезоні?

Бакугани зміняться не тільки зовні, але і за своїми характеристиками.

         Упаковка нових іграшок буде більш химерної форми та в сірій кольоровій гамі, ніби з металу. Також ми побачимо оновлений логотип із назвою колекції.

         Нова комплектація. Якщо в попередньому сезоні були представлені набори Бакуган в комплектації 1, 3 або 5 штук, то в колекції «Броньований Альянс» замість набору з 5 штук буде пак з чотирма Бакуганами та ще дещо...

         Найголовніша фішка нових Bakugan: Armored Alliance – це наявність зброї або, як її ще називають, Baku-Gear (Баку-Гір). Такого ще не було в жодній колекції Бакуганів, незважаючи на те, що існують вони з 2007 року.

Якщо Ви не знали, то саме в 2007 році вперше відбувся показ аніме «Відчайдушні бійці Бакуган» і з’явилася лінійка іграшок-трансформерів за цим мультсеріалом. Завдяки Бакуганам про компанію Spin Master, яка тоді почала виробляти ці іграшки і виробляє їх досі, дізнався весь світ!


Давайте розберемося, як працює і що дає зброя для Бакуганів?

Зброя або Баку-Гір – це спеціальне доповнення до персонажа, яке дозволяє в потрібний момент збільшити силу Бакугана і, відповідно, отримати більше шансів на перемогу. Баку-Гір теж трансформується завдяки магніту всередині. Варто помістити зброю зверху на Бакугана, що розкрився, та одразу відбувається магія – розкладається це незвичайне пристосування! Розгортаються гармати, мечі, стріли або «потоки енергії» у вигляді прозорих частин. З'єднавшись з Баку-Гір, персонаж Бакуган виглядає гармонійно та велично!

Такі привілеї є не у всіх героїв, а тільки у Бакуганів-Ультра зі спеціальних наборів. Для інших персонажів теж є додаткові елементи, але не такі ефектні – це маленькі аксесуари, які кріпляться з боків в спеціальні отвори. Але продаються вони разом з Бакуганами, у яких є Баку-Гір. Тож дійсно варто придбати набір зі зброєю з нової колекції 2020, адже можна застосовувати його елементи і до інших бійців Бакуган.

Пам'ятайте: щоб в повній мірі випробувати всі функції, можливості та переваги нових іграшок, слід купити Бакуган оригінал. Офіційні сертифіковані Бакугани – це гарантія їх функціональності та найголовніше – безпека дитини.

Будьте першими, хто випробує всю силу та міць нових Bakugan: Armored Alliance!


Щодо наявності запитуйте у магазинах мережі.

Поділитися статтею: