Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Новини

Ігрові набори "Щенячий Патруль": розваги на будь-який смак!

14 липня 2020 р.

Ігрові набори "Щенячий Патруль": розваги на будь-який смак

Більше іграшок: гарних та різних! Здається, такий слоган міг би стати девізом для компанії Spin Master та її бренду Paw Patrol. Адже різноманітність дитячих товарів за мотивами мультфільму "Щенячий Патруль" просто вражає.

Автомобілі-трансформери з фігурками персонажів, комплекти з декількох героїв, різні ігрові набори для рятувальних операцій і, звичайно ж, родзинка колекції — База Щенячий Патруль. Все це ви можете знайти в лінійці іграшок Paw Patrol.

І колекціонерам зі стажем, і тим, хто тільки починає знайомитися з персонажами мультфільму, ігрові набори без сумніву сподобаються.

Героїв патруля складно уявити без їх автомобілів. Маршалл завжди мчить на виклик у великій пожежній машині, а Скай поспішає на допомогу в рожевому вертольоті. Якщо у вашого малюка вже є фігурки персонажів, він безсумнівно захоче мати рятувальні машини для динамічної і захопливої гри.

Тільки так йому вдасться відтворити сценки з серіалу або придумати свої унікальні пригоди. Тому набори з машинки та фігурки героя — вигідне придбання та вдалий подарунок. 

Порадуйте малюка новинкою — набором "Суперкоманда". Подвійна пригода з двома героями і унікальним автомобілем, який може розділитися на мінімашинку і триколісний транспортний засіб. Унікальний автомобіль-трансформер спеціально створений для рятувальних операцій і озброєний гарматою та пилкою.

Неймовірним сюрпризом для маленького фаната стане ігровий набір з треком, в якому відразу ж можна провести рятувальну операцію. Трек для перегонів, фігурка персонажа, тематичні наклейки і фігурки жителів Бухти Пригод — ось, що входить в набір для надзвичайно місії. Збирай і грай!  А ще комплекти сумісні з усіма іграшками однойменної серії.

Неймовірно круті набори персонажів та їх машинок можна знайти в новому сезоні "Мегацуценята". Тепер герої отримали суперсили, а автомобілі — здатність до трансформацій. Фігурки персонажів одягнені в яскраві костюми та маски, а також можуть світитися, якщо натиснути спеціальну кнопку на ранці.

Машини рятувальників-Мегацуценят можуть їздити неймовірно швидко, а також озброєні спеціальними пристосуваннями для рятувальних операцій.

А безумовним фаворитом колекції Paw Patrol є Велика рятувальна станція "Щенячий Патруль”. Це справжній пункт управління з великою стоянкою для автомобілів цуценят, гіркою для швидкого спуску, ліфтом і рухливими елементами.

Набори для ігор Paw Patrol — найкращий подарунок для дівчаток і хлопчиків. "Щенячий Патруль" — це особливий фантазійний світ, який навчить вашу дитину доброті, дружбі та взаємовиручки. А іграшки допоможуть поринути в пригоди з головою.

Поділитися статтею: