Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Новини

Відкриття другого Чудо Острова у Житомирі!

24 лютого 2020 р.

Ну що, Житомир, ви готові? Зустрічайте! 

Святкове відкриття другого дитячого магазину Чудо Острів у Житомирі!

Приходь 7 березня о 12:00 у ТЦ Житній, 3 поверх.

На вас чекатимуть мульт-герої та святкова знижка -20% на ВСЕ!

-

А також бери участь у розіграші семи конструкторів ЛЕГО!

Для цього необхідно здійсни покупку на 400 грн одним чеком в період 07.03 - 15.03.2020 та бути учасником програми лояльності ВауБонус.

-

*Акція діє у магазині Чудо Острів за адресою м. Житомир, площа Житній Ринок, 1, ТЦ Житній, 3 поверх.

Знижка -20% діє тільки 07.03.2020.


Офіційні правила

Акції «Щасливий чек»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1.1. Акція «Щасливий чек» (надалі за текстом даних Правил також іменується як – «Акція») проводиться з метою просування магазинів з продажу дитячих товарів «Чудо Острів», а також має на меті формування інтересу та споживчого попиту на продукцію, що продається у магазині та збільшення обсягів продажу продукції.

1.2. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.

1.3. Організатором Акції є:

- ФОП Середа Г.М (2660707424).

1.4. Офіційні умови та порядок проведення Акції встановлюються даними Офіційними правилами, які оприлюднюються (розміщуються):

1.4.1. на сайті в мережі Інтернет: http://chudo-ostriv.com.ua/

1.4.2. на інформаційній дошці, що встановлена в приміщенні торгового залу магазину, зазначеного в пункті 1.6. даних Правил.

1.5. Загальний строк проведення Акції: в період з 07.03.2020 по 15.03.2020

1.6. Територія проведення Акції:

Дитячий супермаркет «Чудо Острів», що знаходиться за адресою:
м. Житомир, площа Житній Ринок,1, ТРЦ Житній.

 

2. ЗАОХОЧЕННЯ ДО УЧАСТІ В АКЦІЇ:

2.1. Заохоченням до участі у даній акції є:

-  надання можливості Переможцям  акції  на придбання  у Організатора Акції одного з семи Наборів  Конструкторів  під ТМ «Lego»  за спеціальною акційною ціною.

2.1.1. Під Спеціальною акційною ціною, за якою Переможці акції набувають право на придбання у Організатора акції  одного з семи Наборів  Конструкторів  під ТМ «Lego»  розуміються наступні ціни:

 

Найменування / Артикул

Спеціальна Акційна ціна

Конструктор LEGO "Тінь долі" (артикул 70623)

 1, 00 грн. (одна гривня 00 коп.)

Конструктор LEGO "Гелікоптер берегової охорони" (артикул  60013)

 1, 00 грн. (одна гривня 00 коп.)

Конструктор LEGO "Гелікоптер берегової охорони" (артикул  60013)

 1, 00 грн. (одна гривня 00 коп.)

Конструктор LEGO "Гелікоптер берегової охорони" (артикул  60013)

 1, 00 грн. (одна гривня 00 коп.)

Конструктор LEGO "Напад акули" (артикул  10739)

 1, 00 грн. (одна гривня 00 коп.)

Конструктор LEGO "Напад акули" (артикул  10739)

 1, 00 грн. (одна гривня 00 коп.)

Конструктор LEGO Duplo (артикул  5794)

 1, 00 грн. (одна гривня 00 коп.)

 

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції (надалі також – «Учасники») можуть бути громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, є учасниками Програми лояльності «ВАУ БОНУС» (що підтверджується наявністю картки «ВАУ БОНУС», оформленої на своє ім’я) та виконали Правила Акції.

3.2. Учасниками Акції за будь-яких обставин не можуть бути наступні особи:

а). Організатори акції, їх працівники та представники, а також працівники магазину, зазначеного в пункті 1.6. даних Правил;

б). Чоловік або дружина осіб, зазначених у підпункті «а» цього пункту даних Правил;

в). Близькі родичі (діти, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, зазначених у підпунктах «а» та «б» цього пункту даних Правил;

г) Неповнолітні особи;

д) Недієздатні та обмежено дієздатні фізичні особи;

е) Особи, які не є  учасниками Програми лояльності «ВАУ БОНУС» (особи, у яких відсутні картки «ВАУ БОНУС», оформлені на їх ім’я).

3.3. Обмеження щодо участі в Акції можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції шляхом розміщення відповідної інформації на веб-сайті: http://chudo-ostriv.com.ua/

 

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1. Для того, щоб взяти участь в Акції та набути  можливість на отримання Заохочення, будь-якій особі, що відповідає Вимогам, переліченим в Розділі 3. даних Правил, в період проведення Акції, визначений  в пункті 1.5. даних Правил, необхідно здійснити наступні дії:

4.1.1. Здійснити покупку у магазині, вказаному в пункті 1.6. даних Правил, будь-якої продукції загальною вартістю не менш, ніж 400,00 грн. (чотириста гривень 00 копійок) за одним чеком та при оплаті її вартості розрахуватися  грошовими коштами в сумі, не менш, ніж 400, 00 грн.

Тобто відповідно до умов даної Акції при визначенні суми грошових коштів, оплаченої в якості сплати вартості Продукції, придбаної за одним чеком, враховується лише оплата грошовими коштами (в готівковій або безготівковій формі).

Відповідно до умов даної Акції при визначенні суми грошових коштів, оплаченої в якості сплати вартості Продукції, придбаної за одним чеком, не враховуються:

-  суми наданих знижок;

-  оплата бонусами програми лояльності «Вау Бонус»,

-  оплата подарунковими карткам та/або сертифікатами.

Тобто для участі в акції Учасник акції повинен при оплаті вартості, придбаної за одним чеком продукції, розрахуватися грошовими коштами (в готівковій або безготівковій формі) в сумі, не менш ніж 400, 00 грн. (чотириста гривень 00 копійок).

При цьому при проведенні розрахунків допускається часткова оплата бонусами та/або подарунковими сертифікатами чи картками, але при цьому сума остаточної оплати грошовими коштами повинна бути не меншою, ніж 400, 00 грн. (після списання бонусів, оплати подарунковими сертифікатами і застосування умов інших акції або знижок).

У випадку, якщо після списання бонусів та/або використання подарункових сертифікатів та/або застосування умов інших акції чи знижок, фактична сума до сплати грошовим коштами по оплаті вартості придбаної Продукції за одним чеком, становитиме менш ніж 400, 00 грн., - то задля набуття можливості на отримання заохочення, передбаченого даною Акцією, будь-яка особа, повинна:

-  або утриматися від часткової оплати за рахунок бонусів чи подарункових сертифікатів;

-  або придбати іншу чи додаткову продукцію з асортименту, наявного у магазині, із розрахунку, щоб остаточна сума до сплати грошовими коштами по оплаті її вартості становила не менш,
400, 00 грн. за одним чеком.

4.1.2. При проведенні розрахунків за продукцію пред’явити (надати) Продавцеві (Касиру) відповідного магазину оригінал власної картки «Вау Бонус»;

4.1.3. Зберегти оригінал товарного чеку, яким підтверджується факт оплати грошовими коштами вартості, Продукції придбаної у магазині, в сумі не менш ніж 400,00 грн. (чотириста гривень 00 копійок) за одним чеком.

4.2. Після закінчення строку проведення Акції, вказаного в пункті 1.5. даних Правил, Організатором акції буде сформовано та завантажено на сайт https://random.org список Спеціальних Кодів, в порядку та на умовах, що визначені Розділом 5 даних Правил
4.3.
У випадку, якщо будь-який Учасник акції до настання дати, вказаної в пункті 5.4. даних Правил,  скористався своїм правом, визначеним ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» на повернення Продукції належної якості, то у даному випадку такий Учасник втрачає своє право на подальшу участь в Акції (за відповідним чеком) і Організатор Акції відповідний Спеціальний код за даним чеком формувати не буде.

4.4. Під час визначення Переможців акції  від  учасників Акції  не вимагається особистої явки та присутності. При цьому організатор Акції зобов’язаний  забезпечує фото та відео фіксацію процедури визначення та оголошення Переможців Акції та розміщення вказаних  відеоматеріалів та перелік Переможців на веб-сайті http://chudo-ostriv.com.ua/ до 17 год. 00 хв. «23» березня 2020 року.

5. ВИЗНАЧЕННЯ ТА ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ

5.1. Процедура визначення та оголошення Переможця акції буде здійснена за допомогою сервісу https://random.org.

5.2. За кожним учасником акції, Організатором буде закріплений один або де кілька спеціальних кодів, кожен з яких складатиметься з номеру особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номеру товарного чека, що підтверджує факт оплати Учасником акції Продукції, придбаної в магазині, зазначеному в пункті 1.6.1. даних Правил, в сумі не менш, ніж 400,00 грн. за одним чеком.

5.3. Процедура визначення переможця Акції здійснюватиметься шляхом проведення жеребкувань Спеціальних кодів, з використанням сервісу випадкового вибору https://random.org.

Одиницею жеребкування буде вважатися Спеціальний Код.

При цьому кількість спеціальних кодів, не залежить від кількості учасників акції, а дорівнюватиме кількості товарних чеків, якими підтверджується факт оплати учасниками акції продукції, придбаної у магазині, грошовими коштами (в готівковій або безготівковій формі) в сумі, не менш ніж 400,00 грн. за кожним окремим чеком. Відповідно, кількість спеціальних кодів, закріплених за одним учасником акції є необмеженою, чим забезпечується принцип «Чим більше спеціальних кодів – тим більше шансів».

5.4. Для визначення Переможців акції після закінчення строку проведення акції, вказаного в пункті 1.5. даних Правил, Організатором акції буде сформовано та завантажено на сайт https://random.org список спеціальних Кодів. При цьому до списку спеціальних кодів будуть включені лише ті спеціальні коди, що містять посилання на відповідний товарний чек, яким підтверджується факт оплати грошовими коштами вартості Продукції на суму не менш ніж 400 грн. за кожним окремим чеком. Кожен Спеціальний код включається в список виключно один раз.

5.5. Надалі о 13:00 «10» квітня 2020 року з використанням сервісу https://random.org за випадковою імовірністю буде  проведене одне  жеребкування, за результатами  котрого буде обрано сім послідовних кодів зі списку, сформованого в порядку, викачаному,  в пункті 5.4. даних Правил.

5.5.1. Учасник акції,  чий  номер особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт оплати  ним грошовими коштами вартості  Продукції, придбаної за одним чеком, в  сумі  не менш ніж 400 грн., співпадатиме з першим номером Спеціального коду, зі списку  обраного за результатами жеребкування,  визначатиметься Першим Переможцем  акції, та набуває право на придбання у відповідному магазині  Продукції Конструктор LEGO "Тінь долі" (артикул 70623)  за акційною ціною в сумі, що дорівнює 1 грн. (одна гривня 00 копійок);

5.5.2. Учасник акції,  чий  номер особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт оплати  ним грошовими коштами вартості  Продукції, придбаної за одним чеком, в  сумі  не менш ніж 400 грн., співпадатиме з другим номером Спеціального коду, зі списку  обраного за результатами жеребкування,  визначатиметься Другим  Переможцем  акції, та набуває право на придбання у відповідному магазині  Продукції Конструктор LEGO "Гелікоптер берегової охорони" (артикул  60013) за акційною ціною в сумі, що дорівнює 1 грн. (одна гривня 00 копійок);

5.5.3. Учасник акції,  чий  номер особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт оплати  ним грошовими коштами вартості  Продукції, придбаної за одним чеком, в  сумі  не менш ніж 400 грн., співпадатиме з третім номером Спеціального коду, зі списку  обраного за результатами жеребкування,  визначатиметься Третім  Переможцем  акції, та набуває право на придбання у відповідному магазині  Продукції Конструктор LEGO "Гелікоптер берегової охорони" (артикул  60013) за акційною ціною в сумі, що дорівнює 1 грн. (одна гривня 00 копійок);

5.5.4. Учасник акції,  чий  номер особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт оплати  ним грошовими коштами вартості  Продукції, придбаної за одним чеком, в  сумі  не менш ніж 400 грн., співпадатиме з четвертим номером Спеціального коду, зі списку  обраного за результатами жеребкування,  визначатиметься  Четвертим Переможцем  акції, та набуває   право на придбання у відповідному магазині  Продукції Конструктор LEGO "Гелікоптер берегової охорони" (артикул  60013) за акційною ціною в сумі, що дорівнює 1 грн. (одна гривня 00 копійок);

5.5.5Учасник акції,  чий  номер особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт оплати  ним грошовими коштами вартості  Продукції, придбаної за одним чеком, в  сумі  не менш ніж 400 грн., співпадатиме з п’ятим номером Спеціального коду, зі списку  обраного за результатами жеребкування,  визначатиметься  П’ятим Переможцем  акції, та набуває   право на придбання у відповідному магазині  Продукції Конструктор LEGO "Напад акули" (артикул  10739) за акційною ціною в сумі, що дорівнює 1 грн. (одна гривня 00 копійок);

5.5.6. Учасник акції,  чий  номер особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт оплати  ним грошовими коштами вартості  Продукції, придбаної за одним чеком, в  сумі  не менш ніж 400 грн., співпадатиме з шостим номером Спеціального коду, зі списку  обраного за результатами жеребкування,  визначатиметься Шостим  Переможцем  акції, та набуває   право на придбання у відповідному магазині  Продукції Конструктор LEGO "Напад акули" (артикул  10739) за акційною ціною в сумі, що дорівнює 1 грн. (одна гривня 00 копійок);

5.5.7. Учасник акції,  чий  номер особистої картки учасника програми «Вау бонус» та Номер товарного чека,  що підтверджує факт оплати  ним грошовими коштами вартості  Продукції, придбаної за одним чеком, в  сумі  не менш ніж 400 грн., співпадатиме з сьомим номером Спеціального коду, зі списку  обраного за результатами жеребкування,  визначатиметься  Сьомим  Переможцем  акції, та набуває   право на придбання у відповідному магазині  Продукції Конструктор LEGO Duplo (артикул  5794) за акційною ціною в сумі, що дорівнює 1 грн. (одна гривня 00 копійок);

 

5.6. З метою реалізації свого права на отримання заохочення Переможці Акції зобов’язані у строк до «15» квітня 2020 року (включно) особисто звернутися до Адміністрації відповідного магазину, в якому ним було придбано Продукцію за чеком, за номером якого був сформований Спеціальний код, який був обраний за випадковою імовірністю в порядку, вказаному в підпункті 5.5.1. даних Правил.

При цьому Переможець Акції зобов’язаний пред’явити адміністрації відповідного магазину оригінали наступних документів:

-          Паспорт громадянина України (або документ, який його заміщує);

-          Картки учасника програми «Вау бонус» та Чеку, за номерами яких у визначеному пунктом 5.2. даних Правил порядку був сформований Спеціальний код, який був обраний за випадковою імовірністю в порядку, вказаному в підпункті 5.5.1. даних Правил.

У випадку несвоєчасного звернення та/або у випадках ненадання оригіналів документів, перелічених в даному пункті цих Правил, та/або у випадку, якщо буде встановлено, що Переможець не відповідає критеріям, описаним в Розділі 3. Даних Правил, то Організатор Акції залишає за собою право відмовити Переможцю акції у реалізації права на отримання заохочення, при цьому повністю звільняючись від відповідальності за невиконання умов даної Акції.

 

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кожен Учасник, який прийняв участь в Акції, своєю участю підтверджує, що він повністю відповідає усім критеріям, визначеним в Розділі 3 даних правил, а у випадку виявлення будь-яких невідповідностей – самостійно несе ризики настання пов’язаних із цим негативних наслідків.

6.2. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких, як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю обставини.

6.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, неврегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

6.4. У випадку, якщо Учасник Акції з яких-небудь причин не може отримати Заохочення особисто, такий Учасник Акції не має права поступитися своїм правом третій особі.

6.5. Організатор Акції мають право змінити термін та умови проведення Акції.

6.6. Приймаючи участь в Акції, Учасники Акції надають свою беззаперечну згоду на отримання від Організатора будь-якої інформації шляхом направлення СМС-розсилки, e-mail-розсилки тощо.

6.7. Приймаючи участь у Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасниками Акції цих Правил або відмова Учасників Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою від участі в Акції та отримання Заохочення, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

6.8. Приймаючи участь у Акції, переможець акції погоджується із тим, що при отриманні ним заохочення він надає свою безумовну згоду на безоплатне використання Організатором Акції його особистих даних, які були надані Організатору, а також на відео- та фото-фіксацію самого процесу отримання (вручення) заохочення, а також надає свою згоду на безоплатне використання таких матеріалів для публічного використання, трансляції чи розповсюдження будь-яким способом.

6.9. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного Кодексу України щодо договорів приєднання, а саме можливості укладення такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники Акції погоджуються з цими Правилами.

Поділитися статтею: