Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Новини

Зустрічай новий сезон улюблених сестричок L.O.L.!

18 січня 2018 р.

Вони стали ще яскравіше, ще смішніше! Але як і раніше разом з лялечкою йде цілий набір, який подарує хвилю радості і веселощів!

Візьміть в руки кульку і зніміть перший шар - там ви знайдете милу наліпку, зніміть другий шар - стікер, на якому показано, що лялечка може змінювати колір в холодній воді; а під третім шаром ви знайдете саму чудову сумочку, адже у неї так багато функцій - її можна використовувати як ванну для ляльки, як кімнатку для відпочинку, для зберігання вашої улюблениці і її можна перетворити в брелок!

Всередині сумочки ви знайдете лялечку (цікаво, хто ж там?), Лист колекціонера, кільце-брелок (потрібно прикріпити до сумочки) і 2 додаткових аксесуара. Аксесуари не прості - маленька лялечка може поділитися ними зі своєю старшою сестричкою! У якийсь із ляльок може бути неймовірна здатність: якщо опустити в холодну воду лялечку і аксесуари - деякі елементи можуть поміняти колір! Перевір, чи вміє змінювати колір твоя L.O.L.!

У колекції можуть потрапляти однакові героїні з різними аксесуарами - адже вони такі модниці! Збери всю серію неймовірних подружок L.O.L. і поповни свою колекцію сюрпризів! Шукай у "Чудо Острів"!

Рекомендовано для дітей у віці старше 3 років.

Поділитися статтею: