Hot Wheels (Хот Вілс)

111 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: DTV55 Машинка Hot Wheels в асорт.(DTV55)
    69 грн
  2. Артикул: GYX11 Трек Hot Wheels Перегони (GYX11)
    1 089 грн
  3. Артикул: BBL47 Літак Hot Wheels в асортименті (BBL47)
    149 грн

111 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Хот Вілс іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Hot Wheels - відомий бренд, який випускає машинки і автотреку, які залишаються популярними у хлопчиків. Хот Вілс машинки випускаються в різних моделях, з них можна зібрати відмінну колекцію гоночних машин. Різноманітні моделі Hot Wheels купити в магазині «Чудо-Острів» можна в робочі години, замовлення оформити на сайті або ж зателефонувати за номером.

Характеристики машинок Хот Вілс

Хот Вілс - це серія колекційних і гоночних машинок, моделі різноманітних треків від виробника - компанії Mattel. Hot Wheels машинки створені для любителів гонок, для виконання трюків і стрибків. У серію Wheels Hot входять базові моделі авто (копії справжніх в співвідношенні 1:64), мотоциклів і вантажівок, Монстр трак Хот Вілс або Хот Вілс гараж. Завдяки особливому покриттю треків Hot Wheels машинка може розганятися до значної швидкості.

Якщо купити Хот Вілс набір базовий, то можна отримати комплект з гоночних смуг, старту і фінішу, пускової установки, фіксатори, петлі, мішені. У базових треків кріплення універсальні, що означає, що їх можна з'єднувати разом.

Трек Хот Вілс настінний має особливість - він кріпиться на стіну наклейками, а не стоїть горизонтально. Настінні треки сумісні з базовими, так як мають ті ж розміри.

У серії Хот Вілс трек представлені також моделі, в яких машинки можуть змінювати свій колір, потрапляючи в холодну або в гарячу воду. У серії також є Hot Wheels машинки - трансформери, які перетворюються в гонщиків, супергероїв і дивних істот.

Для чого купувати Хот Вілс іграшки

Машинки Хот Вілс приносять користь дітям, вони стимулюють розвиток фантазії дитини, знайомлять з фізичними законами, дають поняття про швидкість, гравітації, траєкторії, розвивають точність рухів і влучність. Хот Вілс монстер трак розвиває у дітей навички конструювання, фантазію, творчі здібності, вміння концентруватися.

Хот Вілс машина виконана з яскравого металу, її можна тюнінгувати, що, без сумніву, сподобається власнику Hot Wheels треку. Трек Hot Wheels різний за складністю, тому вибирати моделі потрібно з урахуванням віку дитини. Якщо дитина маленька, Хот Вілс купити йому потрібно простіше. В Monster Trucks можуть одночасно грати як одна дитина, так і з друзями. Monster Trucks Hot Wheels можна зберігати в портативній упаковці.

Купуй машинки Хот Вілс в Чудо Острів!

Купити Hot Wheels - це отримати неповторні, індивідуальні іграшки для свого малюка. Вони приваблюєть своїм дизайном, металевою текстурою та оригінальністю. Треки Хот Вілс - це завжди захоплюючий сюжет, що змушує батьків у всьому світі балувати своїх дітей новими треками на кожне свято. А про різномаїття моделей машинок Hot Wheels годі й говорити. Важко уявити, скільки існує моделей машинок Хот Вілс - вони повторюють майже всі моделі існуючих у світі автомарок.

Гарячі Колеса — це моделі машинок, які випускаються американською компанією Mattel Велика кількість марок автомобілів видали компанії ліцензії на користуванням креслень їх автомобілів. Разом з машинами Hot Wheels для їх випробовування купують також авто треки.

На початку виготовлення Hot Wheels набули популярність тільки у дітей, але зараз вони стали популярними і серед дорослих. Дорослі збирають колекцію автомобілів Hot Wheels.

Ось кілька дивовижних фактів про одну з найбільш продаваних іграшок у світі:

Щосекунди виробляється 16,5 автомобілів Hot Wheels. Першою іграшкою Hot Wheels, що коли-небудь була продана, був темно-синій "Custom Camaro" 18 травня 1968 року, тим самим відзначивши день народження Hot Wheels. В 2018 році Hot Wheels виповнилося 50 років. Щоб відзначити 50-річчя Hot Wheels, Chevrolet створив версію знакових оригіналів у натуральну величину.

Починаючи з 1968 року Hot Wheels виготовило більше шести мільярдів автомобілів і більше 20 000 різних конструкцій автомобілів.

Перше партнерство Hot Wheels з автовиробником було з брендом Chevrolet General Motors. Відтоді існує модель Hot Wheels майже для кожного коли-небудь виготовленого автомобіля.

Гараж Hot Wheels має колекцію майже 20 реальних транспортних засобів, натхнених одними з найбільш пам’ятних іграшок Hot Wheels.

Емблематична помаранчева доріжка Hot Wheels продається поряд з автомобілями з перших моделей. Колір залишається незмінним вже більше50 років, а Hot Wheels щорічно пробігає понад 6000 миль. В арсеналі Хот Вілс неймовірна кількість моделей, які супроводжуються офіційним сертифікатом якості, використанням безпечних матеріалів. На сайті Чудо Острова ви маєте змогу придбати одну із машинок або набір машинок, автотрек та аксесуари Hot Wheels