Ляльки Барбі

144 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: GJK12 Лялька Barbie Dreamtopia Принцеса в асорт. (GJK12)
    Спеціальна ціна 419 грн Звичайна ціна 562 грн
  2. Артикул: GTK94 Ігровий набір Barbie Продуктова крамниця (GTK94)
    Спеціальна ціна 819 грн Звичайна ціна 1 087 грн

144 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Барбі за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Ляльки Барбі виробляє компанія Mattel вже багато років і досі дивує своїх шанувальників у всьому світі новими версіями ляльок. Старі версії та новинки знаменитої іграшки можна купити у магазині «Чудо-Острів».

Характеристики ляльок Барбі

Купити Барбі можна дівчаткам 3-12 років. Як видно, вони цікаві як маленьким дітям, і майже підліткам. Це пояснюється чудовим зовнішнім виглядом іграшки, барвистими вбраннями, які можна змінювати за бажанням. Барбі може похвалитися довгим волоссям, яке у різних моделей може бути різного кольору. Особливістю волосся також є те, що вони можуть змінювати колір залежно від температури навколишнього середовища. Якщо на вулиці прохолодно, відтінок волосся стає темнішим, ніж у теплі. Колір волосся можна змінювати за допомогою холодної води. Її потрібно побризкати на волосся там, де потрібно змінити відтінок.

Барбі лялька завжди модно і стильно одягнена, в красивій сукні та взутті. Іграшковий одяг пошитий якісно і підібраний точно «по фігурі». У наборах, крім ляльки, також є:

  • будинок для Барбі;
  • меблі для Барбі;
  • змінний одяг;
  • аксесуари для створення зачіски.

Будиночок для Барбі є іграшковим будиночком, в якому лялька може «жити». У ньому є іграшкові меблі, можна повісити одяг.

Купити ляльку Барбі можна як у єдиному екземплярі, так і разом із партнером, не менш знаменитим, ніж вона. Барбі та Кен можна подарувати як малечі, так і дівчаткам-підліткам.

Асортимент ляльок Барбі

Ляльки виготовлені у вигляді стрункої дівчини, різні моделі виготовлені у вигляді представниць різних рас та народів. Вони зазвичай мають характерні риси обличчя, колір шкіри та волосся, зачіски. Така особливість дозволяє вибрати модель, яка буде відповідати смаку дитини. Крім того, виробник випускає ляльок у вигляді казкових істот, наприклад таких як Барбі русалка. Вони сподобаються дівчаткам, які люблять казки та мультфільми.

Лялька Барбі, купити яку можна в каталозі, стане чудовим подарунком, оскільки відома дітям як цікава та якісна іграшка. Барбі купити у різноманітних моделях можна на сайті «Диво-Острова». Замовлення оформляйте в онлайн-формі або зателефонуйте. Ціна залежить від комплектації.