М´ячі

37 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: AJ588-1CS М'ячики Aojie регбі, футбол та баскетбол (AJ588-1CS)
    Спеціальна ціна 399 грн Звичайна ціна 559 грн
  2. Артикул: MS 1340 М'яч дитячий Rubber ball в асорт. (MS 1340)
    41 грн

37 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити м'ячі за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

М'ячі вважаються однією з основних іграшок для дітей різного віку. Вони повинні бути у кожної дитини, поки вона росте. У «Чудо-Острові» можна купити дитячий м'яч в асортименті.

Характеристики м'ячів дитячих

У магазині можна знайти прості гумові дитячі м'ячі з різноманітним забарвленням. Ними можуть грати як хлопчики, так і дівчатка, для дітей різної статі можна вибрати відповідний малюнок. На м'ячах для хлопчиків нанесено зображення машинок, абстрактні геометричні малюнки, для дівчаток – зображення тварин. Колір м'ячів гумових також відповідає призначенню – для хлопчиків вони виготовлені у темних або яскравих тонах, для дівчаток – пастельних тонах.

Окрім дитячих, у «Чудо-Острові» можна замовити м'яч для занять спортом:

  • волейбольний;
  • футбольний;
  • баскетбольний.

Вони призначені для аматорських ігор та тренувань юних спортсменів. Виготовлені з полівінілхлориду, важать близько 300 г. Забарвлення різноманітне, можна вибрати відповідно до смаку дитини, у темних або світлих тонах.

Розмір виробів і все теж різний, вибирати м'ячі потрібно не лише за забарвленням, а й за віком дитини. Купувати м'яч можна дитині віком від 3 років. Малята можуть катати м'ячики по підлозі в будинку чи на вулиці. Діти старших варіантів застосування можуть бути різними. Іграшки прищеплюють дітям любов до спорту, фізкультури та просто активного відпочинку на свіжому повітрі.

Користь м'ячів для дітей

Дитячі та м'ячі для футзалу сприяють правильному фізичному розвитку дітей. Гімнастичний м'яч призначений для оптимального рівня тренованості дитини, добре розвиває м'язи, не надто навантажує дитину фізично. М'ячі для спорту можуть підштовхнути дитину для занять спортом на професійному рівні та стануть першими у кар'єрі майбутнього чемпіона. Вони виготовлені із міцного матеріалу, не рвуться та не деформуються від ударів та тривалих тренувань навіть при використанні на жорстких поверхнях.

М'яч купити можна і просто для активного проведення часу. Дитина може грати з нею самостійно, з друзями чи зі старшими. Гра з м'ячем дозволить дитині навчитися з нею поводитися, отримати додаткові навички.

Оформити замовлення на м'ячик для дітей можна у формі на сайті або зателефонувати.