Спортивні набори для дітей

42 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: L-USA Боксерський набір Danko toys Америка великий (L-USA)
  Спеціальна ціна 541 грн Звичайна ціна 676 грн
 2. Артикул: 2071 Боксерський набір Стратег жовто-чорний маленький (2071)
  Спеціальна ціна 528 грн Звичайна ціна 565 грн
 3. Артикул: 666-888 Боксерський набір JLLL SPORTS (666-888)
  1 385 грн
 4. Артикул: L-FULL Боксерський набір Danko toys Full (L-FULL)
  638 грн
 5. Артикул: S-USA Боксерський малий Danko toys Америка набір (S-USA)
  Спеціальна ціна 379 грн Звичайна ціна 473 грн
 6. Артикул: 666-666 Боксерський набір JLLL SPORTS (666-666)
  999 грн
 7. Артикул: B4015 Боксерський набір JLLL SPORTS (B4015)
  1 566 грн
 8. Артикул: 9704 Футбольні ворота XWIN (9704)
  544 грн
 9. Артикул: AJ3030-3BK Баскетбольне кільце Aojie з підсвічуванням (AJ3030-3BK)
  Спеціальна ціна 399 грн Звичайна ціна 816 грн

42 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити спортивні товари для дітей за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Спортивні товари для дітей дозволяють обладнати місце для занять, ігор дітей. Відомо, що здоров'я дітей закладається з раннього віку. Дитячий боксерський набір і інші тренажери додадуть здоров'я дитині, зроблять його більш витривалим, спортивним. Дитяче баскетбольне кільце на стійці забезпечує потребу дитини в русі, розвиває витривалість, покращує координацію. Для виготовлення дитячих спортивних товарів використовуються інноваційні технології, якісні, безпечні матеріали. При виробництві таких товарів враховуються потреби дітей, вимоги дорослих, віяння моди і вимоги безпеки.

Дитячі спортивні комплекси

Спортивні набори для дітей діляться на категорії, призначені для домашнього або вуличного застосування. Вуличні набори включають різні дитячі гойдалки, гірки, пісочниці та багато іншого і є справжнім подарунком для дитини. Вони можуть зіграти пріоритетну роль у фізичному розвитку дитини і забезпечити цікаве проведення часу.

Боксерські набори, дартс можна розташовувати як у дворі будинку, так і в приміщенні. У спортивні комплекти входять не тільки турніки і шведські стінки, а й кільця, бруси, різноманітні сходи і дитяче баскетбольне кільце! Спортивно-ігрові набори включають масу корисних деталей.

Магазин спортивних товарів для дітей пропонує вироби за віковими категоріями, вартості та кількості елементів в наборі. Яскраві кольори пластикових деталей конструкцій оцінить навіть найвибагливіший малюк.

Чому слід купити дитяче баскетбольне кільце

Баскетбольне кільце дитяче буває двох типів - навісні і підлогові варіанти. Навісне дитяче баскетбольне кільце на двері встановлюється за допомогою спеціальних кріплень. Висоту вибирають в залежності від зростання малюка так, щоб йому було зручно закидати м'яч. Боксерський набір дитячий можна використовувати і всередині приміщення.

Домашнє рішення для невеликих кімнат - це підлогове кільце баскетбольне дитяче. Його просто зібрати і встановити. Також швидко і легко його можна буде розібрати після того, як дитина награється ім. Є кільця, які поставляються окремо, а є такі, в наборі з якими є щит, різні кріплення і ін. Часто в наборі буває два баскетбольних м'ячі.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку