Дитячі боксерські груші

8 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

8 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі боксерські груші за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Дитяча боксерська груша з рукавичками - хороший вибір для хлопчиків, які хочуть навчитися початковим навичкам спорту або просто підтримувати свою фізичну форму в порядку. Купити дитячий боксерську грушу і в наборі з нею рукавички можна в магазині дитячих товарів «Чудо-Острів».

Характеристика боксерських груш для дітей

Якщо вибирати дитячі боксерські груші, потрібно співвіднести зростання і вага дитини з вагою груші. З легкої грушею можна буде легко впоратися, але дитина не зможе отримувати достатні навантаження. Якщо груша буде важкою, користі це теж не принесе - дитина швидко втомлюється і навіть може травмуватися. Жорсткість снаряда теж має значення, якщо він занадто твердий, це може призвести до травми, якщо занадто м'який - значного результату від тренувань, швидше за все, не буде.

Боксерська груша для дітей виготовляється з якісної шкіри, з наповненням з гумової крихти. Жорсткість помірна, наповнювач не збивається в грудки, виріб, завдяки матеріалам, відрізняється довгим терміном експлуатації.

Підвісна груша відрізняється функціональністю, її можна підвісити в будь-якому зручному приміщенні. Висоту, на яку підвішується снаряд, можна регулювати по росту дитини. Вага груші становить 5-30 кг, тому можна вибрати снаряд і за цим параметром. Плитка на боксерська груша - різновид боксерського спорядження, яке можна встановлювати як в спортзалі, так і вдома. Забарвлення вироби яскрава, сподобається дітям будь-якого віку.

Кому можна купити боксерські груші для дітей

Дитяча боксерська груша-неваляшка призначена для хлопчиків 6-9 років. У комплект входить снаряд і рукавички. Вони захищають руки дитини від травм і пошкоджень. Боксерський інвентар використовується для тренувань, якщо дитина займається спортом, і просто, щоб надавати навантаження на м'язи тіла і тренувати їх. Займаючись з грушею, хлопчики зможуть навчитися навичкам самооборони і придбати спортивну форму, підтримувати здоров'я у відмінній формі. На підвісній груші можна відпрацьовувати удари не тільки руками, але і ногами, тобто розширити своє вміння та здібності.

Дитячі боксерські груші і рукавички в магазині «Чудо-Острів» можна купити для початківців і досвідчених юних спортсменів. Замовити грушу можна по телефону або в онлайн-формі. Замовлення можна забрати самостійно або отримати поштою.