LEGO

714 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

714 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

ТМ LEGO всім відомий світовий бренд з багатою історією.

На сьогоднішній день ТМ LEGO є найвідомішою в усьому світі. Була заснована Оле Кірк Крістіансеном в 1932 році, компанія починала свій шлях з виробництва дерев'яних іграшок, прасувальних дощок і драбин. Ознайомитися з видами конструктора та купити конструктор LEGO є можливість на сайті Чудо Острів.

Цікавим є те, що з 12 років його син, Готфрід Кірк Крістіансен, допомагав батькові в бізнесі. Відома назва LEGO, було сформовано від виразу «Leg Godt», з данської мови перекладається як «грати добре». Через кілька років з'ясувалося, що на латині назва «LEGO» означає «я складаю» або «я вчуся».

Конструктори LEGO розвивають дрібну моторику, логіку, уяву,мислення. Складайте конструктори разом з дитиною, проводьте разом час з користю.

Основне про розвиток бренду LEGO.

У 1944 році, компанія трансформувалася в сімейне виробництво. Через пару років Лего стає першою компанією в Данії, котра купила собі машину, яка відливала із пластику форми, щоб виготовляти іграшки. І по закінченню двох років ТМ LEGO виробила близько 200 різних дерев'яних і пластикових іграшок, сюди ж входять будівельні елементи, які з'єднуються, вони по суті були попередниками самого кубика LEGO.

У 1955 році компанія Лего випускає тематичні набори іграшок. Вони складалися з 8 транспортних засобів та 28 наборів, які користувалися неймовірною популярністю. Потім, дитячі пластикові іграшки були вислані на експорт до Швейцарії.

Щоб поліпшити кріплення деталей та матеріали для виготовлення іграшок, компанії LEGO знадобилося близько 10 років. У Люксембурзі свій перший приз за кращу дитячу іграшку, компанія отримала в 1968 році, принимав участь в конкурі. Приблизно в цей час, LEGO почав розробку своїх основних серій іграшок, наприклад, LEGO TECHNIC, LEGO Duplo. Пізніше з'явилися такі серії конструктора Лего як: LEGO Minecraft, Lego Disney Princess, Lego City, Lego Super Heroes, Lego Juniors, Lego Star Wars, Lego Boost, LEGO Hidden Side, Lego Speed Champions, LEGO Dots та інші.


Американський журнал Fortune 2000 року присвоїв звання кубику Лего «Товар століття». Різні нагороди та гучні звання безумовно підтверджують якість і світовий авторитет конструкторів ТМ LEGO. Конструктори користуються великим попитом у батьків, адже граючи, розвивається дрібна моторика у дитини, також сприяє розвитку творчого потенціалу та образного мислення.Цікаво, що в 1986 році при співпраці видавництва були написані 9 книг і 19 короткометражних фільмів для дітей, які з'явилися на європейському ринку. Ні для кого не секрет, що кожен з наборів LEGO розповідає свою цікаву історію, тим самим захоплюють не тільки дітей по всьому світу, а й дорослих.

Девіз компанії LEGO: «Тільки найкраще є гідним».