LEGO

1338 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 60205 Конструктор LEGO City Trains Рейси (60205)
  Спеціальна ціна 585 грн Звичайна ціна 647 грн
 2. Артикул: 10713 Конструктор LEGO Classic Скринька для творчості (10713)
  Спеціальна ціна 591 грн Звичайна ціна 665 грн
 3. Артикул: 60287 Конструктор LEGO City Трактор (60287)
  Спеціальна ціна 575 грн Звичайна ціна 647 грн
 4. Артикул: 21170 Конструктор LEGO Minecraft Будинок-свиня (21170)
  Спеціальна ціна 1 679 грн Звичайна ціна 2 099 грн
 5. Артикул: 41909 Конструктор LEGO Dots Браслет Русалонька (41909)
  Спеціальна ціна 169 грн Звичайна ціна 229 грн
 6. Артикул: 31120 Конструктор LEGO Creator Середньовічний замок (31120)
  Спеціальна ціна 3 497 грн Звичайна ціна 4 149 грн
 7. Артикул: 21166 Конструктор LEGO Minecraft Покинута шахта (21166)
  Спеціальна ціна 719 грн Звичайна ціна 895 грн
 8. Артикул: 31058 Конструктор LEGO Creator Могутні Динозаври (31058)
  Спеціальна ціна 463 грн Звичайна ціна 521 грн

1338 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити конструктори Лего за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Конструктор Лего відомий вже як мінімум 2 поколінням людей. Це продукція знаменитої на весь світ фірми Лего, яка розробила набори для складання фігурок і різних предметів з окремих блоків. Купити Лего недорого можна в магазині «Чудо-Острів».

Що таке конструктори Лего

Лего конструктор складається з пластикових кубиків різного кольору, в деяких тематичних наборах включені фігурки людей і тварин. Кубики з'єднуються разом за допомогою спеціальних кріплень. Зібрати їх не складно і маленькій дитині. Допускається і розбирати кубики, коли іграшка набридла, і збирати заново що-небудь нове. З конструктора Лего, купити який можна в магазині, діти можуть зібрати транспорт, машинки, поїзди, будівлі, роботів і багато іншого.

Основна частина наборів - цеглинка Лего - порожнистий блок різної форми (квадратної або прямокутної), на верхній поверхні має круглі виступи, які поєднуються з виїмками на іншому блоці. Через простій і ефективної конструкції вони універсальні і можуть бути використані для створення різноманітних фігурок.

Найсучасніші конструктори Лего

Купити конструктор Лего можна як для маленьких дітей, які тільки знайомляться з принципами конструювання, так і для тих, у кого вже були такі іграшки. Вони зацікавлять як хлопчиків, які більше дівчаток люблять конструювати, так і самих дівчаток.

Найсучасніші конструктори - роботи, у яких не тільки можуть рухатися руки і ноги, але їх можна запрограмувати і управляти з додатка на телефоні. Крім блоків, з яких вони складаються, в них є електродвигуни, датчики і мікроконтролери. Рухомими і керованими можуть бути:

 • машини;
 • кораблі;
 • поїзди;
 • літаки.

Користь конструкторів Лего для дітей

Купити Лего дитині потрібно для того, щоб прищепити йому бажання що-небудь створювати, конструювати, програмувати. Збірка у маленьких дітей розвиває правильну координацію руху, вчить їх проявляти фантазію, докладати зусиль, щоб домогтися результату.

Лего купити для дитини постарше потрібно з урахуванням його розвитку за віком. Набори не повинні бути занадто легкими для нього, але і не занадто важкими, щоб збірка була йому цікавою. Купити lego можна, якщо замовити по телефону або оформити заявку в формі.

ТМ LEGO всім відомий світовий бренд з багатою історією.

На сьогоднішній день ТМ LEGO є найвідомішою в усьому світі. Була заснована Оле Кірк Крістіансеном в 1932 році, компанія починала свій шлях з виробництва дерев'яних іграшок, прасувальних дощок і драбин. Ознайомитися з видами конструктора та купити конструктор LEGO є можливість на сайті Чудо Острів.

Цікавим є те, що з 12 років його син, Готфрід Кірк Крістіансен, допомагав батькові в бізнесі. Відома назва LEGO, було сформовано від виразу «Leg Godt», з данської мови перекладається як «грати добре». Через кілька років з'ясувалося, що на латині назва «LEGO» означає «я складаю» або «я вчуся».

Конструктори LEGO розвивають дрібну моторику, логіку, уяву,мислення. Складайте конструктори разом з дитиною, проводьте разом час з користю.

Основне про розвиток бренду LEGO.

У 1944 році, компанія трансформувалася в сімейне виробництво. Через пару років Лего стає першою компанією в Данії, котра купила собі машину, яка відливала із пластику форми, щоб виготовляти іграшки. І по закінченню двох років ТМ LEGO виробила близько 200 різних дерев'яних і пластикових іграшок, сюди ж входять будівельні елементи, які з'єднуються, вони по суті були попередниками самого кубика LEGO.

У 1955 році компанія Лего випускає тематичні набори іграшок. Вони складалися з 8 транспортних засобів та 28 наборів, які користувалися неймовірною популярністю. Потім, дитячі пластикові іграшки були вислані на експорт до Швейцарії.

Щоб поліпшити кріплення деталей та матеріали для виготовлення іграшок, компанії LEGO знадобилося близько 10 років. У Люксембурзі свій перший приз за кращу дитячу іграшку, компанія отримала в 1968 році, принимав участь в конкурі. Приблизно в цей час, LEGO почав розробку своїх основних серій іграшок, наприклад, LEGO TECHNIC, LEGO Duplo. Пізніше з'явилися такі серії конструктора Лего як: LEGO Minecraft, Lego Disney Princess, Lego City, Lego Super Heroes, Lego Juniors, Lego Star Wars, Lego Boost, LEGO Hidden Side, Lego Speed Champions, LEGO Dots та інші.


Американський журнал Fortune 2000 року присвоїв звання кубику Лего «Товар століття». Різні нагороди та гучні звання безумовно підтверджують якість і світовий авторитет конструкторів ТМ LEGO. Конструктори користуються великим попитом у батьків, адже граючи, розвивається дрібна моторика у дитини, також сприяє розвитку творчого потенціалу та образного мислення.Цікаво, що в 1986 році при співпраці видавництва були написані 9 книг і 19 короткометражних фільмів для дітей, які з'явилися на європейському ринку. Ні для кого не секрет, що кожен з наборів LEGO розповідає свою цікаву історію, тим самим захоплюють не тільки дітей по всьому світу, а й дорослих.

Девіз компанії LEGO: «Тільки найкраще є гідним».

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку