Ляльки Baby Born

17 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 829721 Лялька-манекен BABY BORN - Сестричка-фея (829721)
  Спеціальна ціна 1 299 грн Звичайна ціна 1 655 грн
 2. Артикул: 700051 Лялька BABY ANNABELL - Навчи мене плавати інтерактивна (700051)
  Немає в наявності
  Спеціальна ціна 935 грн Звичайна ціна 1 247 грн

17 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Baby Born ляльки купити за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Основні відмінності і переваги пупсів baby born, в неймовірно природному і живому відтворенні рис обличчя, кожна складочка тіла, виразні очі і живі емоції.

Пупси Бебі Борн розділені на дві категорії: механічні та інтерактивні. Для інтерактивних babyborn потрібні додатково батарейки. Моделі baby born, які не мають в своєму комплекті харчування, доступні для гри в воді, їх можна купати, не побоюючись замикання і виходу з ладу.

Бренд baby born також спеціалізується на випуску продукції, призначеної для життєдіяльності пупса baby born. Розширення асортименту дозволяє збагачувати гру новими сценами і етапами.

Памперси, посуд, взуття, одяг, коляски, ванночки, ліжечка, горщики, соски - все це можна придбати додатково до ляльок. У деяких моделей іграшок в комплекті йдуть документи (свідоцтво про народження). В даному свідоцтві дитина прописує вага, ріст і ім'я малюка, все як у справжньому житті.

Ляльки Бебі Борн допомагають у розвитку сенсорних реакцій дитини і навичок в життєвих ситуаціях. Для захоплюючій рольової гри рекомендуємо до вибору серію іграшок Baby born.

Можливості та функції пупсів Baby Born

Опції пупсів baby born з кожним роком збільшуються. Виробники намагаються для своїх шанувальників завжди вдосконалюватися і розвиватися.

На даному етапі діти бебі Борн вже вміє смоктати соску, спати, відкривати і закривати повіки, сміятися, пити, їсти спеціальну їжу, агукать, активно реагувати на звуки і дотики, ходити в туалет.

Для годування пупсів бебі Борн потрібно освоїти легку інструкцію:

 1. Набрати пляшечку чистої води (і тільки води) до позначки мах;
 2. Акуратно вставити кінчик пляшечки в ротик пупсу і натиснути на саму пляшечку;
 3. Далі бебі Борн при натисканні на його ручку має можливість плакати і ходити на горщик;
 4. Годувати пупса необхідно під нахилом або в вертикальній стійці.
 5. При натисканні на ліву ручку пупс почне сміятися.

Якісні іграшки baby born в Україні

Стандартний розмір пупсів baby born 43 см, і є ляльки виконані меншими за розміром для зручності. Хоча навіть великі за розміром пупси комфортні і легкі в процесі гри.

Симпатичні іграшки підкорили серця мільйонів дітей і їх батьків. З кожним роком популярність тільки збільшується. Цьому сприяє в першу чергу висока якість товару, по-друге функціональні можливості пупсів і їх реалістичність. Нові ідеї компанії не перестають дивувати. Купити baby born іграшки для свого малюка, безумовно буде вірним і правильним рішенням на шляху до розвитку.

Купити іграшку пупс Бебі Борн разом з різноманітними аксесуарами для активної гри і автоматично зробити дитиною в рази щасливішими.

Ляльки Baby Born та все для догляду за ними

Baby Born заповнила окрему нішу серед іграшок в 20 столітті, адже своєю оригінальністю випередила всіх існуючих конкурентів.

Виробник ляльок Baby Born: : Zapf Creation (Німеччина).

Ляльки Baby Born – це еталон якості, що провірений часом. Серія Baby Born представлена механічними пупсами, інтерактивними малюками, яким потрібні батарейки.

Функції ляльки Baby Born: можливість закривати очі, ходити на горщик, вміти заплакати, сміятися, рухати кінцівками, повертати голову в сторони, їсти, пити. Baby Born неймовірно гнучка, через це з нею зручно гратися.