Battat

127 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: BX1311Z Набір для гри з піском Battat Самоскид (BX1311Z)
  Спеціальна ціна 1 199 грн Звичайна ціна 1 495 грн
 2. Артикул: BT2580Z Сортер Battat Lite - Розумний будиночок (BT2580Z)
  Спеціальна ціна 999 грн Звичайна ціна 1 695 грн
 3. Артикул: LB1845Z Набір набор Battat Land of B Друзі Буль баттатобризкунчики змінюючі колір (LB1845Z)
  Спеціальна ціна 399 грн Звичайна ціна 635 грн
 4. Артикул: VE1003Z Баттатомобіль Battat Самоскид еко-сміттєвоз (VE1003Z)
  Спеціальна ціна 599 грн Звичайна ціна 875 грн
 5. Артикул: VE1000Z Баттатомобіль Battat Самоскид (VE1000Z)
  Спеціальна ціна 599 грн Звичайна ціна 875 грн
 6. Артикул: BX1458 Ігровий набір Battat Зіркові кульки (BX1458)
  529 грн
 7. Артикул: BX1384Z Ігровий набір Battat Сортер-лабіринт Совушка УГУ-ГУ (BX1384Z)
  Спеціальна ціна 799 грн Звичайна ціна 995 грн
 8. Артикул: BX1501Z Машинка інерційна Battat Кумедний автопарк Джип (BX1501Z)
  Спеціальна ціна 329 грн Звичайна ціна 495 грн

127 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Battat іграшки за низькою ціною - магазин "Диво-Острів"

Величезний світ дитинства і нескінченних розваг відкривають battat іграшки, створені талановитими молодими дизайнерами компанії, що працює лише з однією метою - розвивати дітей різного віку через зрозумілий і доступний мову ігор.

Батат іграшки - це оригінальні, яскраві і безпечні набори для тематичних занять з дитиною будь-якого віку, починаючи з тих, хто тільки навчився тримати свої перші предмети для дослідження світу, і дітей, які відвідують дитячий садок.

Створені тематичні набори, в яких іграшки battat можна використовувати в домашніх умовах, і комплекти, які підійдуть для групового сценарію гри на відкритому просторі двору або дачної ділянки.

Котофон батат для дітей

Клавішний музичний інструмент для самих маленьких музикантів і дітей середнього дошкільного періоду. При натисканні видає основні ноти музичної гами і забавні звуки, які порадують малюка. Виконаний у формі чеширского кота зі сліпучою посмішкою. Клавіші імітують рівний ряд зубів у роті казкового героя. Працює від 4 "пальчикових" батарейок АА, які виробник дбайливо додав в комплект музичної іграшки, яких вистачає на 20-30 днів роботи. Якщо використовувати аналогічні акумуляторні елементи з функцією перезарядки, то витрати на покупку елементів живлення значно скоротяться.

Battat машинки в асортименті

Машинки батат стануть улюбленим заняттям для хлопчиків різного віку. Одні машинки battat можна просто катати по поверхні, штовхаючи їх вперед, інші - оснащені інерційним механізмом або електричним моторчиком на батарейках. Яскраві кольори, великі круглі колеса і відсутність гострих граней, про які дитина зможе поранитися, зроблять процес гри довгим і незабутнім. Батат машинки можливо використовувати для групової гри в родині або організованому колективі дитячого садка, що значно полегшить життя вихователям і батькам.

Кубики battat на розвиваючої основі

Battat кубики - прекрасний інструмент, для юних архітекторів і будівельників різного віку. Набори з абеткою і намальованими предметами з виділеними літерами алфавіту стануть прекрасним наочним посібником для розвитку мовних навичок і образного мислення. Виконано з безпечних матеріалів: легко стирається синтетичної тканини, пластика і силікону.

 

На окрему увагу заслуговують набори battat для піску. Напевно, у кожного в дитинстві було відерце, лопатка, граблі та формочки з кумедними фігурками. Зроблять прогулянку у дворі і гру в пісочниці веселим пригодою для кожного маленького скульптора.

Бренд з історією – Battat

Battat – це підприємство, яке створене більше 110 років тому в Канаді, в Монреалі. Виробництво бренду Battat спеціалізується на виготовленні цікавих та якісних дитячих товарів та іграшок.

Перша серія виробництва іграшок Battat започаткована в Північній Америці, а вже на сьогоднішній день продукція виготовляється в багатьох країнах. Battat (Баттат)- іграшки, які популярні тим, що конкурентоспроможні і спеціалізуються на розвиваючих товарах. Кожна іграшка – це витвір мистецтва, яка зроблена з любов´ю, в яку вклали душу. Так як працівники компанії – це творці своєї справи. Іграшки Battat – це зразок якою повинна бути іграшка: якісна, безпечна, корисна. Компанія виробляє переважно іграшки для малюків, які тільки пізнають світ.

Кожний продукт компанії Battat – унікальний, і займе дитину в грі на довгий час. Основна ціль товару - щоб в грі дитина змогла розвиватися, розширювати кругозір, дізнатися багато нового і корисного та при цьому отримала задоволення. Тому, коли дитина грає іграшками Battat- вважайте, час проведений не даремно.

Асортимент бренду Battat дуже різноманітний як для хлопчиків так і для дівчаток: кубики Battat, з малюнками, цифрами і буквами, конструктори з великими деталями; мольберти Battat; інтерактивні набори ; іграшки Battat зі звуковими та світловими ефектами. Хлопчики полюбляють машинки Battat.

При виробництві даної продукції, використовують високоякісні матеріали, всі деталі іграшок сильно прикріпленні і не наражають малюка на небезпеку. Плюс компанії ще і у внеску психологів при розробці іграшок. З їх допомогою, діти швидко засвоюють інформацію при грі. Слід зазначити, що в інтерактивних продуктах всі кнопки, вмикачі, клавіші виконанні на відмінно та дозволяють малечі розвивати моторику рук.

З іграшками Battat вдосконалюйте навички малюка, вчіть його самостійності, цікаво проводьте дозвілля.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку