Bruder

41 товар

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 01760 Машинка пожежна Bruder MAN TGA (01760)
  3 229 грн
 2. Артикул: 03750 Евакуатор Bruder MAN TGS з родстером (03750)
  4 527 грн
 3. Артикул: 02765 Машинка Bruder Самоскид Man (02765)
  1 780 грн
 4. Артикул: 02466 Міні-екскаватор Cat Bruder (02466)
  1 790 грн

41 товар

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Bruder машинки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Чи помічали коли-небудь, як діти з захопленням сприймають щось нове і красиве? Маленькі дівчатка з подивом дивляться на чарівну зовнішність ляльок-іграшок, чого не можна сказати про хлопчиків.

Юні хлопчики дуже люблять грати з іграшками, виконаними у формі машин. Особливо, якщо це будуть брендові марки. Але батьки повинні пам'ятати: вибираючи іграшку, зовнішній образ машинки це не найголовніше. З огляду на вік і інтереси малюка, іграшка в першу чергу повинна бути безпечною.

Саме тому німецька компанія Bruder Spielwaren вже протягом 100 років виробляє виключно безпечні іграшки у вигляді сучасних брендових марок. У лінійці товарів можна побачити:

 • лісовоз;
 • трактор;
 • бетономішалку;
 • навантажувач;
 • комбайн та інші.

Кожен хлопчисько мріє стати пожежником або поліцейським. Машинка Bruder допоможе малюку отримати заповітну мрію. Роблячи правильний вибір в сторону покупки іграшок від фірми Брудер, Ви познайомите малюка з дивовижним світом відомих і популярних професій.

Серії машинок Брудер для дітей будь-якого віку

Німецький виробник випускає три серії іграшок. Відмінними рисами є розмір і для якого віку дитини підходить модель. В інтернет-магазині Чудо-Острів представлені наступні серії:

PRO серія - деталізований модельний ряд спеціальної техніки розміром масштабу 1:16, підходить для самих маленьких цінителів bruder машинки;

Mini серія - автоіграшки представляють зменшену копію сучасних брендових машин в масштабі 1: 128, дуже подобається не тільки дітям доросліші, але навіть і дорослим;

Bruder Світ - ігрова система, до складу якої входять, як представники серії PRO, так і Mini.

Переваги Bruder машинок

Гасло німецької компанії Bruder - «Як справжні», не змінюється з 1926 року. Але головна перевага виробника полягає в наступному:

 • безпеку;
 • застосування тільки інноваційних технологій виробництва іграшок;
 • виробництво іграшок здійснюється окремо для кожного віку дитини;
 • не використовуються матеріали, до складу яких входить фенол.

Машинка Bruder підійде не тільки для хлопчика. Нерідко можна побачити, як цікаво і цікаво проводять час дівчинки з іграшками. Адже машинки брудер хочуть придбати навіть дорослі. Купити машинки брудер можна в інтернет-магазині Чудо-Острів. Але попередньо, звичайно ж, необхідно познайомитися з лінійкою товарів, і вибрати відповідну модель.

Цікаві та захоплюючі іграшки Bruder

Bruder – це яскраві та якісні іграшки. Кожна машинка Bruder має свої унікальні функції, виконана з міцної пластмаси, термостійка.

В інтернет-магазині Чудо острів представлені такі моделі іграшкової спецтехніки від бренду Брудер:

Автокрани, Бетономішалки, Сміттєвози, Пожежні машинки, Трактори, Евакуатори, Комбайни, Самоскиди, Фургони, Підйомні крани та інше.

Купити спецтехніку від Bruder доступно і легко. Замовляй на сайті Чудо Острова, користуйся бонусними програмами та радуй дитину неймовірним сюрпризом у вигляді машинки Брудер.


Здивуйте свого малюка іграшкою Брудер, яка змодельована під дизайн відомих марок авто.