DRAGONS

22 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

22 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити іграшки як приручити дракона за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Як приємно дивитися на дитину, який так уважно дивиться улюблений мультфільм. А ще приємніше, коли малюк проводить час з головними героями, фантазуючи продовження мультфільму.

А як думаєте, який дитячий мультфільм дуже затребуваний серед малюків? Звичайно - «Як приручити дракона». Завдяки графіку діти занурюються в світ пригод і дружби між людиною і драконом. І звичайно кожна дитина хоче мати такого ж одного як Беззубик - відданого і ласкавого. Іграшки як приручити дракона принесуть маляті небувалу радість дітям.

За допомогою інтернет-магазину товарів для дітей Чудо-Острів втілити в реальність мрію дитини стало можливо. У лінійці товарів можна купити різних героїв мультфільму «Як приручити дракона».

Герої-дракончики з популярного мультфільму

Пластикові моделі драконів і вершників є точною копією персонажів мультфільму, які представлені в лінійці товарів:

  • Беззубик іграшка і вершник Іккінга;
  • колекційна фігурка Беззубіка;
  • денна фурія іграшка;
  • нічна фурія іграшка;
  • фігурка дракона мертва хватка;
  • Громгільда ​​і вершник Астрід;
  • Барс Вепр і вершник Задира.

Купити головного героя мультфільму іграшка Беззубик можна інтернет-магазині Чудо-Острів, попередньо залишивши заявку. Дракончик Беззубик стане відмінним подарунком для фанатів мультфільму.

Переваги і користь іграшок як приручити дракона

Виробник випускає іграшки з якісного і головне нетоксичного матеріалу, а також є необхідні сертифікати. Розміри фігурок дозволяють грати дитині у віці 3 років і старше. Дракончики і вершники виглядають як справжні герої, імітуючи виверження полум'я і стрілянину різними снарядами.

Якщо дитині дуже подобаються персонажі мультфільму «Як приручити дракона», то іграшки дракони і вершники стануть бажаним подарунком. Завдяки цим товарам для дітей розвивається дрібна моторика і розумові здібності. Купуйте іграшку дракона, нехай малюк уявить себе Іккінга. Беззубик, купити якого можна за низькою ціною, подарує малюкам радість і небувале веселощі.