Hair Dooz

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
  1. Артикул: 121252 Ігровий набір Hair Dooz Фігурка Міні Дуз (121252)
    Немає в наявності
    129 грн

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити іграшки Hair Dooz за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Серія колекційних ляльок від відомого виробника іграшок Hair Dooz створена у відповідності з усіма запитами маленьких стилістів і майстрів зачісок. Кожна лялька HairDooz колекційний екземпляр, який гідно оцінять не лише малятами з високими запитами, але і дорослими колекціонерами, які збирають колекції унікальних ляльок.

Серія «сюрприз в пляшці» заслужено користується популярністю у дітей у всіх країнах світу. Це прекрасний подарунок будь-якої маленької модниці, який приведе в захват будь-яку дівчинку. Кожен екземпляр має власний унікальний стиль і ім'я.

Що входить в набір Hair Dooz лялька сюрприз

Упаковка виконана в формі пляшки з вузькою шийкою. До денця упаковки прикріплений колекційний стильний буклет з описом моделей іграшок. Упаковка легко знімається, якщо потягнути за стрічку для ручної розпакування.

Пляшка складається з двох частин, які обертаючись по вертикальній осі відкривають мініатюрний перукарський кабінет з обертовим кріслом і мініатюрним дзеркалом. У комплекті є присоска за допомогою якої можна надійно прикріпити крісло до гладкої поверхні столу.

Мініатюрна гребінець з фірмовим логотипом ідеально підходить для укладання волосся лялечки. Звичайно, це не справжній перукарський інструмент, але дозволяє змінити стиль укладання волосся іграшки.

Чому варто купити дитині набір ляльок

Дитячі психологи відзначають, що групова гра набагато ефективніше індивідуальної, так як діти спілкуючись під час ігрового процесу формують навички соціальної поведінки, і формується сценарій поведінки в реальному дорослому житті. Компанія враховує ці аспекти і випустила набори, що складаються з декількох маленьких ляльок. Якщо в групову гру дітей включиться дорослий, то користь від соціального тренінгу підвищиться багаторазово.

Зачіска у кожної іграшки з серії виконана строго індивідуально, що прищеплює дитині поняття про різноманітність і почуття стилю.

Особливість ляльок серії Неон

За твердженнями виробника ляльки HairDooz Neon здатні світиться в темряві. Виконано з безпечних і довговічних матеріалів, придатних для митися звичайними миючими засобами, що робить продукцію довговічною і безпечною. До кожного примірника додається колекційний якісний буклет, виконаний з ламінований паперу.