Hasbro

165 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
 1. Артикул: E8790 Слайм Play-Doh в асортименті (E8790)
  55 грн
 2. Артикул: E6972 Бластер NERF ALPHA STRIKE STINGER SD-1 (E6972)
  95 грн
 3. Артикул: A0350 Набір стріл NERF ELITE 12 шт. (A0350)
  105 грн
 4. Артикул: E6973 Бластер NERF ALPHA STRIKE FANG QS-4 (E6973)
  149 грн
 5. Артикул: A0707 Бластер NERF ELITE JOLT (A0707)
  169 грн

165 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Іграшки Hasbro та їх розмаїття в Чудо Острів

В нашому Інтернет-магазині можна купити Hasbro – це один з найбільших виробників іграшок, настільних ігор та засобів масової інформації. Hasbro – американськький бренд, штаб-квартира, якого знаходиться в штаті Род-Айленд.

Історія компанії Hasbro

Бренд бере початок з 1923 року, коли троє польсько-єврейських братів Герман, Гіллель та Генрі Хассенфельд заснували компанію, яка продавала текстиль. Протягом наступних двох десятиліть компанія розширювалася з виробництва пеналів та шкільного приладдя.

З 1943 року фірма скоротила виготовлення шкільної продукції та зосередилася на виробництві іграшок, а саме брати Хассенфельд виготовляли персонажів Діснея. Першою іграшкою була фігурка містера Potato Head, якого компанія придбала у Джорджа Лернера в 1952 році. У 1954 році компанія стала головним ліцензіатом Діснея.

У 1942 році Hasbro стає власником великого виробника настільних ігор - Milton Bradley Company і отримує право на виробництво наступних ігор:

Twister - активна гра для компанії друзів;

Chutes and Ladders;

The Game of Life;

FurReal-Friends - інтерактивні м'які іграшки;

Yahtzee.

Трансформери: Епоха всевладдя Одночасно при цьому разом з анімаційним фільмом випускається одна з найбільш відомих іграшок на планеті - Transformers. Це унікальна серія, представлена ​​позаземними ворогуючими кланами роботів-інопланетян - Автоботами і Десептіконамі, здатними перетворюватися в автомобілі та іншу техніку.Ні для кого не секрет, що компанія запозичила ідею створення роботів у японських колег. Одного разу глава фірми «Hasbro's R & D» Джордж Данс відвідав ярмарок «Іграшки Токіо» і примітив там попередників трансформерів. Побачене Джорджа непомірно заінтригувало, і він вирішив випустити цілу серію подібних іграшок для американського ринку.

Іграшки Transformers Hasbro

Transformers Hasbro. Уже через рік Автоботами і Десептіконами були завалені вітрини американських магазинів. Для просування нових персонажів Hasbro застосовували ріні канали

Hasbro - «Монополія» У 1985 році Hasbro поглинає компанію CBS Toys, рік по тому компанію Playskool - американського виробника навчальних іграшок та ігор.

У 1988 році «Хасбро» стає власником пакета акцій компанії Atari. Це сприяло освоєнню ще однієї стрімко розвивається ніші, яка дозволила значно примножити капітал. У цьому ж році вона починає випуск програмного забезпечення.

У 1991 році Hasbro придбала компанію Parker Brothers в арсеналі якої понад 1800 товарів, в тому числі настільна гра-бестселер - Монополія.

Настільна гра «Монополія» Hasbro

У 1995 році під керівництвом Hasbro, Inc була відкрита дочірня організація Hasbro Interactive, що спеціалізується на виробництві комп'ютерних ігор. У 1998 році Hasbro стає повноправним власником компанії Avalon Hill, виплативши її керівництву 6 мільйонів доларів. У 1999 році була придбана компанія Wizards of the Coast, що випускає здебільшого настільні рольові ігри в жанрах фентезі та наукова фантастика. Під її керівництвом були створені такі продукти як Magic: The Gathering і Dungeons & Dragons. Угода була оцінена в 325 мільйонів доларів. Сьогодні Hasbro - власник безліччі компаній, які випускають ігри під своїми власними брендами. Також Hasbro відносяться численні бренди в області виробництва і розповсюдження ігор та іграшок. Серед найбільш відомих: Action Man, G.I. Joe, Digimon: , Pokémon, Digital Monsters, My Little Pony, Power Rangers, Star Wars, Marvel Legends ,Transformers, Trolls, Jurassic Park, Star Trek.

Продукція Hasbro

Компанія спеціалізується на широкому асортименті іграшок і не думає зупинятися. Іграшки компанії цікавлять дітей різних вікових груп. Арсенал Hasbro- це ігри, які розвивають абстрактно-логічне мислення, інтелект, фізичну підготовку, моторику рук.

В асортименті транспорт, косметика, трансформ ери, колекційні фігурки, бластери, ігрові комплекти та нароби, настільні ігри, м'яконабивні звірятка, машинки, ляльки та багато інших товарів на різноманітний смак та потребу.