Hasbro (Хасбро) іграшки

187 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: E5804 Настільна гра Hasbro Гра в гонки (E5804)
    359 грн
  2. Артикул: E9527 Бластер NERF ELITE 2.0 SHOCKWAVE (E9527)
    849 грн
  3. Артикул: E9959 Бластер NERF ELITE 2.0 WARDEN (E9959)
    799 грн

187 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Hasbro іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Hasbro - всесвітньо відома фірма, один з лідерів в категорії виробників іграшок. Серед продукції фірми можна знайти різних героїв, відомих по мультсеріалом і фільмів, що розвивають моделі і настільні ігри. Іграшки Hasbro відомі батькам і дітям завдяки бездоганній якості виготовлення, різноманітності і прийнятною ціною. На іграшках Хасбро виросло вже не одне покоління дітей, які тепер купують такі іграшки вже своїм дітям.

Асортимент іграшок Хасбро

Іграшки Хасбро детально виготовлені, міцні і довговічні. У каталозі можна знайти інтерактивні іграшки, знамениту настільну гру «Монополія», дорожні ігри, іграшки з популярних фільмів Трансформери, Месники, Мій маленький поні та інші. Для дітей можна придбати іграшковий транспорт, косметику, колекційні іграшки, трансформери, м'які іграшки, ляльки. Моделі іграшок відповідають різним смакам, чому вибрати їх буде нескладно.

Хасбро іграшки відрізняє еталонну якість, для виготовлення використовується тільки добірна сировина, екологічне та безпечне для здоров'я. Виготовлені іграшки в Китаї, але за технологіями фірми-виробника, тому якість їх не нижче, ніж у американських.

Різноманітність наборів з героями Хасбро

В набори разом з героями входять аксесуари - іграшкова зброя, одяг. Hasbro іграшки призначені для дітей різного віку - від 3 років. Рухома інтерактивна іграшка Hasbro призначена для хлопчиків і дівчаток, в магазині є іграшки для хлопчиків - пластикові бластери, з якими вони будуть із задоволенням грати і для дівчаток - ляльки в ошатному вбранні. Матеріал виготовлення іграшок - м'який пластик, текстиль, плюш. Розміри іграшок різні, але підібрані так, що підходять під зростання і параметри дітей певного віку.

Всі варіанти іграшок розвивають абстрактне мислення і логіку, моторику рук, інтелектуальні здібності. Можна також придбати набори для творчості, в які входять 2 баночки, що представляють певні матеріали і лопатка для їх змішування.

Подаруйте своїй дитині одну з іграшок Хасбро, щоб порадувати його. Замовте товар на сайті магазина по телефону або скористайтеся формою, в якій можна замовити іграшки всього в 1 клік. Доставляється товар до Києва і в будь-яке місто країни, доставка після передоплати або оплата після отримання посилки.

Іграшки Hasbro та їх розмаїття в Чудо Острів

В нашому Інтернет-магазині можна купити Hasbro – це один з найбільших виробників іграшок, настільних ігор та засобів масової інформації. Hasbro – американськький бренд, штаб-квартира, якого знаходиться в штаті Род-Айленд.

Історія компанії Hasbro

Бренд бере початок з 1923 року, коли троє польсько-єврейських братів Герман, Гіллель та Генрі Хассенфельд заснували компанію, яка продавала текстиль. Протягом наступних двох десятиліть компанія розширювалася з виробництва пеналів та шкільного приладдя.

З 1943 року фірма скоротила виготовлення шкільної продукції та зосередилася на виробництві іграшок, а саме брати Хассенфельд виготовляли персонажів Діснея. Першою іграшкою була фігурка містера Potato Head, якого компанія придбала у Джорджа Лернера в 1952 році. У 1954 році компанія стала головним ліцензіатом Діснея.

У 1942 році Hasbro стає власником великого виробника настільних ігор - Milton Bradley Company і отримує право на виробництво наступних ігор:

Twister - активна гра для компанії друзів;

Chutes and Ladders;

The Game of Life;

FurReal-Friends - інтерактивні м'які іграшки;

Yahtzee.

Трансформери: Епоха всевладдя Одночасно при цьому разом з анімаційним фільмом випускається одна з найбільш відомих іграшок на планеті - Transformers. Це унікальна серія, представлена ​​позаземними ворогуючими кланами роботів-інопланетян - Автоботами і Десептіконамі, здатними перетворюватися в автомобілі та іншу техніку.Ні для кого не секрет, що компанія запозичила ідею створення роботів у японських колег. Одного разу глава фірми «Hasbro's R & D» Джордж Данс відвідав ярмарок «Іграшки Токіо» і примітив там попередників трансформерів. Побачене Джорджа непомірно заінтригувало, і він вирішив випустити цілу серію подібних іграшок для американського ринку.

Іграшки Transformers Hasbro

Transformers Hasbro. Уже через рік Автоботами і Десептіконами були завалені вітрини американських магазинів. Для просування нових персонажів Hasbro застосовували ріні канали

Hasbro - «Монополія» У 1985 році Hasbro поглинає компанію CBS Toys, рік по тому компанію Playskool - американського виробника навчальних іграшок та ігор.

У 1988 році «Хасбро» стає власником пакета акцій компанії Atari. Це сприяло освоєнню ще однієї стрімко розвивається ніші, яка дозволила значно примножити капітал. У цьому ж році вона починає випуск програмного забезпечення.

У 1991 році Hasbro придбала компанію Parker Brothers в арсеналі якої понад 1800 товарів, в тому числі настільна гра-бестселер - Монополія.

Настільна гра «Монополія» Hasbro

У 1995 році під керівництвом Hasbro, Inc була відкрита дочірня організація Hasbro Interactive, що спеціалізується на виробництві комп'ютерних ігор. У 1998 році Hasbro стає повноправним власником компанії Avalon Hill, виплативши її керівництву 6 мільйонів доларів. У 1999 році була придбана компанія Wizards of the Coast, що випускає здебільшого настільні рольові ігри в жанрах фентезі та наукова фантастика. Під її керівництвом були створені такі продукти як Magic: The Gathering і Dungeons & Dragons. Угода була оцінена в 325 мільйонів доларів. Сьогодні Hasbro - власник безліччі компаній, які випускають ігри під своїми власними брендами. Також Hasbro відносяться численні бренди в області виробництва і розповсюдження ігор та іграшок. Серед найбільш відомих: Action Man, G.I. Joe, Digimon: , Pokémon, Digital Monsters, My Little Pony, Power Rangers, Star Wars, Marvel Legends ,Transformers, Trolls, Jurassic Park, Star Trek.

Продукція Hasbro

Компанія спеціалізується на широкому асортименті іграшок і не думає зупинятися. Іграшки компанії цікавлять дітей різних вікових груп. Арсенал Hasbro- це ігри, які розвивають абстрактно-логічне мислення, інтелект, фізичну підготовку, моторику рук.

В асортименті транспорт, косметика, трансформ ери, колекційні фігурки, бластери, ігрові комплекти та нароби, настільні ігри, м'яконабивні звірятка, машинки, ляльки та багато інших товарів на різноманітний смак та потребу.