INFANTINO

125 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 216216I Прорізувач Infantino Морква (216216I)
  499 грн
 2. Артикул: 206711 Розвиваючі силіконові кубики Infantino Порахуй звірят (206711)
  Спеціальна ціна 799 грн Звичайна ціна 999 грн
 3. Артикул: 315058 Конструктор блоковий Infantino (315058)
  Спеціальна ціна 1 199 грн Звичайна ціна 1 499 грн
 4. Артикул: 315023 Мульти-сенсорний набір Infantino М'ячики (315023)
  Спеціальна ціна 799 грн Звичайна ціна 999 грн
 5. Артикул: 315133 Іграшка пожежна машина Infantino (315133)
  189 грн
 6. Артикул: 310231 Сенсорний набір Infantino М'яки, кубики та тварини (310231)
  Спеціальна ціна 1 599 грн Звичайна ціна 1 999 грн

125 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити INFANTINO іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Американське підприємство Infantino пропонує розвиваючі іграшки та аксесуари по догляду за дітьми від народження до шести років. Продукція фірми користується великим попитом не тільки в США, але і багатьох інших містах. Асортимент іграшок постійно розширюється з урахуванням передових технологій і швидко мінливого попиту. Сьогодні товари бренду відомі по всьому світу як зразок якості, безпеки. Основною місією марки Infantino є - поставка іграшок, яка здатна викликати прекрасні емоції у дітей, посмішки. Яскравий зовнішній вигляд, продуманий до дрібниць, стійкість до пошкоджень дозволяють продукції займати лідируючі позиції на ринку.

Іграшки бренду Інфантіно

Виробник створює різноманітність іграшок, які поділяються на такі категорії:

 • дитячі вироби з полімерних матеріалів - брязкальця, мобофони, пристосування для прорізування зубів;
 • пазл комплекти для всієї родини. В кінці збірки картинки гравець отримує приємне доповнення - озвучування малюнка;
 • спеціальні килимки для самих маленьких. У реченні є моделі для походів в магазин, для спортивних занять, для поїздок в автомобілі. Продукція розроблена до дрібниць, кожен килимок має кишені для пляшок і сосочок;
 • пристрою для переміщення новонароджених, автомобільні крісла, коляски і інші пристосування.

Інфантіно іграшки виробляються з використанням безпечних і нетоксичних матеріалів. Товари перед надходженням у продаж проходять сувору перевірку і мають сертифікати безпеки. Конструкція виробів опрацьована до дрібниць з урахуванням застосування їх найменшими користувачами.

Infantino брязкальце забарвлена ​​в яскраві приємні кольори, тому привертає увагу малюка. Брязкальця призначені дітлахам від 6 місяців. Вони змушують маленькі ручки і пальчики активно рухатися, трястися і згинатися, вивчаючи нові вироби і форми. Вироби наповнені різнобарвними пластиковими намистинками, які, перекочуючись всередині, видають характерний звук.

Широка лінійка іграшок в «Чудо Остров»

Іграшки інфантіно дешево замовити можна у компанії «Чудо Остров». Іграшки infantino представлені в різноманітності моделей, що дозволяє кожному замовляти відповідне рішення.

Infantino

Infantino – це інтелектуальна продукція для дітей та батьків. Компанія Infantino родом з Сан-Дієго. Асортимент товару Infantino радує покупця, адже тут представлені: розвиваючі килимки, розвиваючі іграшки, музичні мобілі Інфантіно, прорізувачі для зубів Infantino, брязкальця Infantino, м'які навісні іграшки Infantino та багато іншого.

Головною задачею компанія Infantino ставить створити таку продукцію, яка буде викликати чудові емоції у дітей, посмішки та щиру радість.

Купуй іграшки Infantino та переконуйся, що бренд виконує поставлену ціль і при цьому не залишає без поля зору якість продукції.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку