LOL SURPRISE

178 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 580539 Лялька LOL Surprise! серії O.M.G. - Діва (580539)
    1 325 грн

178 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Чарівна лялька ЛОЛ

Іграшка - підкорила дитячі серця по всьому світу. За словами генерального директора MGA Entertainment Ісаака Ларіана, - «Це найбільше досягнення компанії», так як іграшка є бестселером. Завдяки своїй специфіці, а саме очікування дива, лялька LOL набрала популярність, адже що всередині, дитина дізнається після того як розпакує її. Іграшка ЛОЛ відрізняється цікавим і незабутнім дизайном, де продумано все до найменших деталей. Ляльки LOL це саме те, що потрібно для захоплюючої гри, адже все що потрібно, є в одному наборі.

Повна назва ляльок LOL - Little Outrageous Little, що в перекладі означає «трохи епатажні малятка».

 

Колекція LOL Surprise

Цікавим є те, що виробник ляльок перетворив процес розпакування в захоплюючу гру. Дитина розгортає упаковку шар за шаром і чекає, коли ж з'явитися маленький подарунок. Потім отримує маленького пупса або звірька, аксесуари, предмет одягу, взуття, пляшечку, цікаву записку і колекційну наклеечку. У кожний набір входить буклет-керівництво.

Лялечки LOL Surprise діляться по: тематичній приналежністю (принцеси, тансовщица, співачки, модниці і тд.), типу, рідкістю (рідкісні, популярні, модні, казкові, популярні) і серією.

 

Особливості ляльок ЛОЛ

Упаковка

Пластмасову коробку, в якій ховається малятко або звірятко, можна використовувати як будиночок, підставку для фігурки, сумочку-переноску і як ванну для купання. Упаковка «Lil Sisters» нагадує форму циліндра-бігуді, а не кульку. Маленькі кошенята і цуценята «Fuzzy Pets» упаковані в форму, що нагадує флакон шампуню з рукою у вигляді ланцюжка. Підсерія «Bubbly Surprise!» виглядає як красива квадратна сумка, а всередині пластмасове серце, сама лялечка ЛОЛ ховається в «бомбочці» для ванної.

Зовнішній вигляд

Кожен герой неповторний, у нього є свої особливості, захоплення і ім'я. Висота оригінальної лялечки ЛОЛ становить 9 см. Лялька має непропорційну, щодо тіла, велику голову з красивими і виразними очима. Іграшкові малятка мають кілька точок артикуляції, а саме голова, ручки та ніжки рухливі. Коли ляльці ЛОЛ даєш пити, то виявляється одна з її здібностей: плакати, бризгати водою, намочити штанці. А якщо занурити деяких маляток в холодну водичку, то вони зможуть змінить колір.

Ляльки ЛОЛ мають свій неповторний стиль, який відображається через зачіску, вбрання і комбінацію кольорів. Форма ємності з пустушкою може бути представлена ​​у вигляді модної термокружки, кавової чашки, бляшанки і циліндричної пляшечки. Додаткові і змінні елементи універсальні, їх можна комбінувати між собою (аксесуари, взуття і одяг).

Самі капсули запаковані в різну кількість шарів-сюрпризів (5, 7, 15 і навіть 50), вони знаходяться в окремих непрозорих пакетиках.

Pets

Серед звіряток трапляються кошенята, цуценятка, кролики і рідкісний тип - хом'ячок. Маленькі звірятка з підсерії «Interactive Live Pet» видають більше 60-ти реакцій на звук або дотик.

Ляльки LOL пропонують багато предметів для обміну та колекціонування. Дитина може придумувати безліч різних сюжетних ліній для захоплюючої гри. Безперечно, що ці малята подарують багато радісних емоцій дитині, розкриють творчий потенціал, допоможуть розвинути уяву і фантазію.