Miraculous

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Іграшки бренду Miraculous: Леді Баг і Супер Кіт

 

Miraculous - це лідируючий бренд по виробництву дитячих іграшок на світовому ринку. Іграшки Miraculous виконані в стилі персонажів популярного мультфільму. Сюжет фільму про двох підлітків, які перетворюються в супергероїв Леді Баг і Супер Кота. У них спеціальні костюми і деталі.

 

Фігурки Міларіус Леді Баг подобається дітям своїми суперздібностями, крутим і незвичайним стилем, можливістю втілити образ супергероя в реальності. Кожна Фігурка Леді Баг може стояти, сидіти і приймати пози для битви. Руки і ноги іграшки Miraculous згинаються, голова обертається. Можна купити ляльку Баг і навіть купити набір іграшок Леді Баг, у них додатково присутні костюми та аксесуари, які допомагають у створенні образу супергероїв. Діти будуть грати зі своїми однолітками разом і перевтілюватися в супергероїв Леді Баг Miraculous.

 

Лялька Леді Баг підійде для дівчат і для хлопчиків віком від 4-х років, особливо для тих дітей, хто вже знайомий з персонажами раніше або просто обожнює фантастику.

 

Miraculous радує шанувальників різноманітністю ляльок Леді Баг. Є фігурки Miraculous з багатьма незвичайними деталями і елементами: у ляльок присутні крила, в деяких персонажів - ласти. У ляльки баг є і улюблені тваринки. Іграшки Miraculous - це унікальність і якість одночасно. Всі ляльки Леді Баг продумані до дрібниць, розмір фігурок варіюється від 15 до 30 сантиметрів. Багатофункціональність - ще один показник іграшок Miraculous. Лялька оснащена чотирма точками артикуляції і робить її при цьому оригінальною.

 

Пригоди супергероїв занурять дитиу у фантастичний світ, бренд Miraculous подбав про це і створив героя серіалу спеціально фанатам для зустрічі в реальності. Miraculous «Неймовірна Леді Баг» - це відмінний і оригінальний подарунок на будь-яке свято.