Paw patrol

64 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
  1. Артикул: Шкатулка PAW PATROL (PW16195)
    89 грн

64 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити Paw Patrol іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Щенячий патруль іграшки - це улюблені герої мультфільму Paw Patrol. У мультсеріалі розповідається про Райдері, який зі своїми приятелями займається рятувальними роботами. У лінійці іграшок представлена ​​величезна кількість плюшевих і пластмасових фігурок цуценят. Собачий патруль рекомендований дітям від 3 років.

Патруль щеняче має здатності як у реальних пожежних, рятувальників, співробітників поліції і допомагають усім, хто опинився в складній ситуації. Іграшки вчать дітей піклуватися і захищати своїх близьких, берегти природу. Додатково до фігуркам рятувальників бренд пропонують гаджети, пристрої, машини для полегшення роботи. Машинки використовуються героями для швидкого виконання роботи, а також для влаштування гонок. Великий автовоз використовують для зберігання інших моделей машин.

Якість набору щенячого патруля

Щенячий патруль мегащенкі проведений з високоякісних матеріалів, зовні вироби привабливі, повністю копіюють персонажів. У лінійці бренду представлені не тільки фігурки цуценят на їх машинах, але і пазли, конструктори, а також настільні ігри. Іграшки можуть їздити на різних типах пересувних пристроїв, сприяючи тим, кому воно необхідне. Щенячий патруль набір включає все необхідне для того, щоб відтворити в грі серії мультфільму. Набори включають в себе різні іграшки у формі від невеликих фігурок до великих треків і спеціальних аксесуарів до них.

Де купити щеняче патруль

Іграшки щеняче патруль на вигідних умовах продає наш магазин. Вартість реалізованих товарів у нас доступна, оскільки ми працюємо безпосередньо з покупцями. Це знижує наші витрати і дає можливість встановлювати низькі ціни. Ми продаємо високоякісні товари, чому підтвердженням служать існуючі сертифікати. Оплату замовлення можна провести банківськими картами і іншими способами. Для виробництва нових типів іграшок виробник використовує тільки безпечні матеріали, передове обладнання. Такий підхід до виробництва продукції, є гарантією її надійності, безпеки.

Щоб щеняче патруль купити, достатньо зателефонувати нашим менеджерам. Вони завжди на зв'язку, тому оперативно консультують.

Іграшки Щенячий патруль фільму Paw Patrol

Іграшки Щенячий патруль – це улюблені герої фільму Paw Patrol. Мультсеріал розповідає про Райдера,  який сумлінно зі своїми друзями веде рятувальну та пошукову роботу. Іграшки Paw Patrol – це неймовірна кількість плюшевих і пластмасових фігурок собачок Щенячий патруль. Щенячий патруль для дітей рекомендовані від трьох років. Герої серії «Щенячий патруль» мають здібності як у справжніх пожежних, рятувальників, поліцейських і допомагають всім, хто потрапив в халепу. Paw Patrol навчають піклуватися та захищати ближнього, звертати увагу і берегти довкілля. Додатково до фігурок Щенячий патруль виробники пропонують і спеціальні гаджети, пристрої, транспортні засоби для полегшення роботи Собачого щенячого патрулю. Машинка Щенячий патруль, катер Щенячий патруль, рятувальний літак Paw Patrol – всі ці засоби використовують герої для швидкого виконання завдання, також влаштовують гонки. Великий автовоз Щенячий патруль можна застосовувати для зберігання інших моделей транспорту Paw Patrol.

Ви маєте змогу купити  Щенячий патруль іграшки для своїх малюків. Іграшки Щенячий Патруль принесуть радість для дітей та  у грі вони разом з фігурками серії Щенячий патруль будуть розігрувати моменти з улюбленого серіалу, фантазувати, влаштовувати різні життєві ситуації. Купити іграшки Щенячий Патруль на Сайті Чудо Острів можна без проблем, ми відправимо замовлення в різні міста  України по Новій пошті.