Свинка Пеппа іграшки

29 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
  1. Артикул: PEP0560 Ігровий набір Peppa Спальня (PEP0560)
    325 грн

29 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити Свинка Пеппа іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Свинка Пеппа іграшка створена за мотивами мультсеріалу про життя поросяти і його сім'ї і друзів. Іграшкова свинка Пеппа продається в магазині «Чудо-Острів» в наборах з транспортними засобами, аксесуарами, одягом. Ігровий набір свинка Пеппа дозволяє грати з ним як одній дитині, так і декільком, придбавши набір, дитина зможе залучати для гри друзів.

Характеристика іграшок свинка Пеппа

Пеппа свинка іграшкова дуже схожа на героя мультфільму, зовнішні форми максимально наближені до тих, які є у прототипу. Купити іграшки свинка Пеппа можна дівчаткам і хлопчикам у віці від 3 до 8 років, з ними буде цікаво грати дошкільнятам і школярам молодшого віку.

Іграшки свинка Пеппа забавні і захоплюючі. Вони стимулюють уяву дитини, спонукають його відігравати ситуації, які він бачив в мультфільмі або придумувати нові. Дитина може наряджати іграшку в різний одяг, прикрашати оселю, влаштовувати пікніки, відзначати свята, подорожувати.

Свинка Пеппа іграшки - це набір з власне героїні мультфільму, кого-небудь з її друзів або родичів, музичні або медичні інструменти, будинки і меблі, посуд. Розмір іграшок відмінно підходить для дитячих рук, дитині буде зручно грати будь-якими предметами з набору.

Іграшковий транспорт забезпечений відкриваються дверима, є звукові ефекти, які ще велике захоплюють дитини і утримують його інтерес до гри. Свинка Пеппа розфарбування і спеціальні набори можуть готувати дитину до школи, знайомити його з будь-якою діяльністю.

Як вибрати іграшку свинка Пеппа

Свинка і всі інші деталі виготовлені з безпечних для дітей матеріалів - пластика і гуми, частини іграшок не ламаються і не відриваються, вони зносостійкі, стійкі до вологи, механічного впливу, сонячним променям. Іграшки легко витримують інтенсивне використання, спонукають в процесі гри придумувати нові ситуації, пізнавати світ розвивають творчі здібності. Дитина разом зі свинкою Пеппі буде створювати свій власний світ, модель сім'ї, вчитися поважати членом сім'ї і родичів.

Іграшки Свинка Пеппа купити в магазині «Чудо-Острів» можна на сайті, оформити замовлення в онлайн-формі або зателефонувати, щоб замовлення оформив оператор.

Знамениті та оригінатьні іграшки Peppa Pig

Бренд Peppa Pig – це власність американської медіа компанії Entertainment eOne, яка створила найпопулярніший і найрейтинговіший у світі мультфільм Peppa Pig, що входить кілька років підряд в ТОП-10 брендів Європи.

Peppa Pig – це насамперед фігурки головних героїв мультисеріалу, а ще – ігрові набори, м´які іграшки, будинки Peppa Pig, машинки, книги, розмальовки та багато цікавих додаткових іграшок.

Основні козирями бренду Peppa Pig є:

- Великий асортимент ігрових наборів Peppa Pig

- Можливість комбінацій іграшок в ігрових наборах та створення світу Свинки Пеппи

- Можливість фігурок Peppa Pig рухатися, стояти і сидіти

- Власна серія м´яких іграшок Peppa Pig

Втілюй в реальність різні сюжети з серіалу або фантазуй та створюй свої власні.

Головні персонажі мультфільму: Свинка Пеппа , брат Свинки Пеппи , Джордж, батько Свін та мама Свинка. У Свинки Пеппи також є дідусь і бабуся, які безпосередньо приймають участь у стрічці.

У мультфільмі показане сімейне життя героїв, які наділенні якостями тварини і людини одночасно. Життя у них схоже на людське: вони носять одяг, мають власні авто, живуть у власному будинку, приймають гостей, ходять на прогулянки, влаштовують Дні Народження членам сім´ї, діти ходять в дитячий садочак, ходять в гості до друзів і т. п. Діти за допомогою гри відчувають себе дорослими і відтворюють дії з життя.

Мультисеріал транслювали більше ніж в 180 країнах світу. Головна героїня – це дівчинка 5 років, любить квіти, яблука та сукні. Має подругу – овечку Сьюзі.

Мама Пеппи турботлива, працює дома за комп’ютером і часто полюбляє проводити вільний час з сім´єю, Батько – працює в будівельній компанії, завжди носить окуляри і має чудове почуття гумору. Молодший брат – Джордж, якому тільки 2 роки. Любитель Динозаврів, самостійний і має багато іграшок.

Peppa Pig – це сімейний світ, в якому дитина буде відчувати себе потрібною, створить власну модель сім´ї , буде вчитися за допомогою гри піклуватися про ближнього і поважати членів родини.