Pets & Robo Alive

7 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

7 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити Pets & Robo Alive за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Ніщо не змусить повірити дитини в казку, так як ожилі іграшки pets & robo alive. У дитинстві всі діти вірять в те, що як тільки все лягають спати, так прокидаються ляльки, машинки, ведмедики і зайчики з барабанами наперевіс. Інтерактивні мобільні ляльки в магазині "Казковий Острів" допомагають стати казці реальністю.

Pets alive lama - танцююча лама

Інтерактивна лама з вбудованим моторчиком, який дозволяє їй здійснювати прості рухи і вимовляти різні звуки. Яскравий дизайн, добродушний характер і можливість виконувати танцювальні рухи приведуть в захват дівчаток у віці від трьох до семи років. Pets alive lama - танцююча лама під відомі мелодії з дитячих мультфільмів буде радувати дитини до 5 днів. У комплекті виробником дбайливо додані, 4 батарейки АА, які кілька днів не потрібно буде замінювати. Якщо батьки малятка подбають про придбання комплекту для зарядки акумуляторів відповідного, то радість від гри буде нескінченною.

Тиранозавр robo alive

Справжній живий динозавр порадує будь-якого юного любителя Юрського періоду. Реалістичний голос доісторичного ящера і його вміння переміщатися на рівній поверхні справлять враження на будь-якого хлопчика. Міцний і безпечний матеріал, з якого виконана іграшка гарантує, що ожилий динозавр буде радувати дитини тривалий час.

Інтерактивний pets alive єдиноріг

Pets alive єдиноріг випускається в двох варіантах: бузковий єдиноріг і єдиноріг з будиночком. Більше підійде для маленьких любительок казкових тварин. Можливість використовувати одну ляльку для тихої гри, як і використання декількох іграшок для групових сценаріїв, допоможе дитині виробити навички соціальної поведінки. А якщо в грі братимуть участь батьки або вихователь, то заняття стане подвійно цікавіше і корисніше для розвитку образного мислення.

Мобільні іграшки robo alive zuru, що зображують існуючих рептилій і комах з тваринного світу нашої планети допоможуть дитині дізнатися, все розмаїття фауни. Якщо під час гри дорослі будуть розповідати про звички тварин, їх способі життя і місцях проживання, то кругозір юного натураліста значно розширитися за рахунок знань про природу і її мешканців.