Screechers Wild!

78 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: EU683120 Машинка-трансформер Screechers Wild! - Реттлкет (EU683120)
  Спеціальна ціна 679 грн Звичайна ціна 855 грн
 2. Артикул: EU683129 Машинка-трансформер SCREECHERS WILD! L 2 - НАЙТВІЖН (EU683129)
  Спеціальна ціна 679 грн Звичайна ціна 855 грн
 3. Артикул: EU683121 Машинка-трансформер SCREECHERS WILD! L 2 - ТІ-РЕККЕР (EU683121)
  Спеціальна ціна 679 грн Звичайна ціна 855 грн
 4. Артикул: EU683115 Машинка-трансформер SCREECHERS WILD! L 1 - НАЙТБАЙТ (EU683115)
  Спеціальна ціна 477 грн Звичайна ціна 597 грн
 5. Артикул: EU683123 Машинка-трансформер SCREECHERS WILD! L 2 - ГЕЙТКРІПЕР
  Спеціальна ціна 679 грн Звичайна ціна 855 грн

78 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Screechers Wild за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Screechers Wild - це машинки-трансформери, які складають колекцію роботизованих механічних іграшок. Дикі скрічерси мають специфічний вид, зроблені так, щоб відображати супер-здібності прототипів - героїв аніме. Розроблено скрічерси компанією Alpha Animation Group, яка поставляє продукцію в країни Європи і Америки.

Які бувають Скрічери

Купити Дикі Скрічери можна для дітей молодшого шкільного віку. За складністю і різноманітністю вони підходять дітям саме такого віку. У наборах знаходяться іграшки дикі скрічери і в єдиному екземплярі і в наборах з декількох. У них також входять запускателі і траси, щоб можна було зробити більш видовищні трансформації.

Дикі скрічери іграшки мають різний зовнішній вигляд, конструкцію і навіть мають свої назви:

 • Джейхок;
 • Ревадактіль;
 • Спаркбаг;
 • Найтбайт;
 • Найтвівер;
 • Стінгшіфт;
 • Шеллгейм;
 • Рейсертус;
 • Скорнет;
 • Думкролер;
 • Реттлкет;
 • Ві-бон;
 • Пірозавр;
 • Смокі і інші.

Скрічерс виконані за формою тварин, птахів, комах, доісторичних тварин. Матеріал виготовлення - прозорий пластик. Забарвлення у іграшок різна, яскрава, в кожній іграшці скрічер, купити яку можна в магазині «Чудо-Острів» переважає якийсь один колір. Це дозволяє дитині купити скрічер за бажанням.

Як грати в Дикі Скрічери

Screechers зроблені на основі мультсеріалу, кожен, як і прототип, має унікальні можливості і грізним виглядом. Щоб машинка перетворилася в казкову істоту, потрібно з'єднати диск зі спеціальною виїмкою, скрічер перевернеться і постане в іншому вигляді.

Дикі скрічери купити дітям можна, щоб вони могли грати самостійно або з друзями. Скрічери купити, щоб влаштовувати битви фантастичних істот між собою. Точних правил гри немає, але потрібно дістатися до диска раніше своїх суперників, зловити фронтальною частиною іграшки, отримати суперсилу.

Купити скрічери можна для дітей, які люблять вигадувати різні варіанти гри, демонструвати спритність, влучність, швидкість. Їм безумовно сподобаються іграшки, вони будуть проводити з ними багато часу.

Дикий скрічер купити з каталогу «Чудо-Острова» можна на сайті. Замовлення оформити в онлайн-формі або зателефонувати для замовлення у оператора.

Машинки Screechers Wild - купуй в Чудо Острів!

Купити Screechers Wild варто для тих малюків, які вже звикли грати зі звичайними машинами та не знають, що цікавого купити. Скрічерси в даному випадку - гарний вибір, адже це не просто машинки. Це машинки, що при зіткненні з магнітним кругом розкривають крила або навіть кувиркаються. Їх корпус схожий на екзотичних жуків або бджіл у польоті.

Як з'явились Скрічери

Дикі Скрічери - це китайсько-американський мультиплікаційний серіал, створений Альфа-групою у співавторстві з Man of Action та Wexworks Media. На сьогоднішній день він складається з одного трьох сезонів та однієї веб-серії.  Вперше він транслювався в Китаї 14 березня 2016 року, а в США - 15 червня 2018 року.  Screechers Wild розробили по мотивам даного серіалу. В основу сюжету якого ввійшло захоплення героїв  грою з скрічерами-машинками. Кожна машинка-трансформер має універсальні здібності та вигляд (птахи, комахи, казкових персонажів, динозаврів, тварин та ін.)

Screechers Wild – це колекційні та роботизовановані механічні іграшки. Історія Screechers Wild починається після вибуху в космосі, після якого на Землі з´явилися воїни-машини.  Тут скрічери знаходяться в пошуку енергетичних пристроїв для перевтілення в диких механізованих звірів. Після чого вони співпрацюють з людьми і разом ведуть боротьбу за диски.

Для кого підходять іграшки Скрічерс

Іграшки Screechers Wild виготовлюються для дітей віком від шести років. В одну секунду скрічери перетворюються в фантастичних тварин. Трансформація проходить за мить за допомогою дитини і звичайно ж – магії. Скрічери озброєнні найсучаснішою технікою і мають три категорії складності. Третій рівень демонструє найяскравішу трансформацію скрічера.  В залежності від рівня складності застосовують два, чотири або ж шість дисків, тому йде запекла боротьба за енергодиски, які може захопити злодій.

Кожна машинка-трансформер Screechers Wild унікальна за своїм дизайном, навичками, особливостями характеру, наповненням, бойовим оснащенням, має своє ім´я. Схема зміни вигляду машинок  бренду Screechers Wild відбувається таким чином: 1- контакт, 2- перекодування; 3- трансформація в звіра. Для повернення фігурки в попередній вигляд, потрібно вийняти диск і спокійно скласти елементи разом.

Дитина може колекціонувати автомобілі, гратися ними в будь-якому вигляді, влаштовувати гонки, обмінюватися з друзями або просто використовувати як звичайний автомобіль при грі.

Виробник виготовив та розробив дійсно вражаючі механічні трансформери: страхітливого скорпіона,  динозавра,  гігантську горилу, бика. кажана-вампіра Дітям сподобається, що вони лиш одні можуть знати до останнього моменту дійсність своєї машинки.

Машинки трансформери Screechers Wild! – це перші в історії автомобілі, що роблять переворот на 360 градусів.  Screechers Wild - це "визжащі-дикі" транспортні засоби, які мають сучасні системи озброєння. Пориньте в світ неймовірних скрічерів і подорожуйте з ними.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку