Smart

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 558065 Рюкзак шкільний SMART PG-11 каркасний My heart (558065)
    Немає в наявності
    745 грн

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Smart рюкзаки та пенали за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Часом кожному з батьків часто доводилося стикатися з тим, що в шкільний рюкзак потрібно вмістити все необхідне для школи. Але як маленькому учневі донести портфель до занять, адже він стає таким важким. Все б нічого, але під великим вантажем портфеля відбуваються незворотні зміни хребта дитини. Надалі це позначиться на поставі і появі інших захворювань, причиною яких послужив викривлений хребетний стовп. Рюкзак смарт подарує легкістю і місткість на всі 100%.

Ось тому кожен батько повинен знати основні правила вибору шкільного рюкзака. І це потрібно передбачити на підготовчому етапі перед початком нового навчального року. На сьогоднішній день школяр повинен мати зошити, книжки, канцелярські товари, змінне взуття, спортивний одяг для занять фізичною культурою. Так як не нашкодити дитині і купити безпечний шкільний рюкзак. Рюкзак смарт, купити який можна в магазині Чудо-Острів, дасть всі переваги, які необхідні школяреві.

Завдяки сучасним моделям шкільних рюкзаків smart стало можливим уникнути навантаження на хребет школяра. У конструкцію рюкзака входить спеціальна ортопедична спинка, яка приймає форму спини дитини, що в кінцевому підсумку полегшує вага шкільної сумки. В інтернет-магазині Чудо-Острів пропонується великий вибір шкільних рюкзаків серії smart як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Переваги шкільних рюкзаків Smart

Смарт рюкзак надає такі переваги як:

  • вага шкільної сумки не більше 1 кг;
  • безліч осередків і додаткових кишень;
  • різна забарвлення, як для хлопчиків, так і для дівчаток;
  • широкі регульовані лямки рюкзака дозволяє носити рюкзак з великим задоволенням;
  • для виготовлення рюкзака використовується матеріал, який не вбирає вологу, стійкий від пошкоджень.

В інтернет-магазині Чудо-Острів пропонується широкий вибір шкільних рюкзаків смарт. Купуйте вже сьогодні один з головних атрибутів до школи. Адже скоро початок нового навчального року, а часу для підготовки мало, як і обмеженої кількості товарів. Рюкзак шкільний смарт зарекомендував себе як максимально відмінний і місткий.

Тому вибираючи шкільні рюкзаки, варто звернути увагу не на дизайнерські характеристики, а практичність і безпеку для здоров'я школяра. Смарт рюкзак купити - спину і поставу дитини зберегти!