SYLVANIAN FAMILIES

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити SYLVANIAN FAMILIES будинок за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Будинок Сильвания Фемілі для багатьох дітей вже став улюбленою іграшкою. Це не просто будівля з одним або декількома поверхами, а цілий світ, де вирує життя. Сільваніан Феміліс будиночок проводиться в Японії з 1985 року. За цей час набори постійно вдосконалювалися, в результаті чого вийшли сучасні, безпечні і міцні вироби.

Створіть власний місто з улюбленими персонажами з наборів Sylvanian Families

Sylvanian Families будинок - це ігровий набір, який завоював довіру батьків і любов малюків. Він являє собою цілий світ, в якому живуть лісові мешканці: ведмеді, зайчата, бобри, і багато інших. Будиночок Сільваніан включає в себе все найнеобхідніше для комфортного проживання персонажів і захоплюючої гри. У набір входить:

  • меблі;
  • побутова техніка;
  • персонажі (мама, тато, дітки в залежності від моделі);
  • модний одяг.

З декількох будиночків Sylvanian Families можна утворити ціле місто, в якому є супермаркети, школи, кафе, ігрові майданчики, і багато іншого. Звірята можуть ходити в гості до своїх друзів, організовувати веселі свята, вчитися, і т.д. За допомогою будиночка Сильвания Фемілі дитина знайомиться з навколишнім світом, пізнають його і розвиваються.

Розвиваємося граючи з будиночком Сильвания Фемілі

Унікальність наборів полягає, в тому, що кожен з них має певну тематику. Тобто кожен персонаж займається своєю справою. Наприклад, мишка випікає солодощі, зайченя лікує хворих, бурундуки вчать дітей, і т.д. Завдяки цьому Сильвания Фемілі будинок є не просто цікавою іграшкою, а й сприяє розвитку дитини:

  • розвиває уяву;
  • вчить з турботою ставитися до своїх рідних, близьких і навколишнього світу;
  • розвиває дрібну моторику;
  • вчить мислити і вибудовувати логічні ланцюжки, продумуючи хід гри;
  • розвиває творче мислення.

Сільваніан Феміліс будинок - це дзеркальне відображення реального світу. Граючи в нього, дитина моделює різні життєві ситуації. Це вчить адаптації до сучасних реалій, а також вмінню знайти вихід з різних ситуацій.

Великий будинок зі світлом Sylvanian Families сподобається не тільки дітям, а й їхнім батькам. Такі іграшки стануть відмінним приводом зібратися всією родиною, і захоплююче провести час з користю для дитини.