Три Кота іграшки

20 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
  1. Артикул: T17178 Фігурка Три кота Сажик (T17178)
    99 грн

20 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити Три Кота іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Три кота іграшки - цей бренд заснований на мультфільмі з тією ж назвою, призначеному для дошкільнят. У котячої сім'ї багато шанувальників - дітей, яким сподобався мультфільм.

Опис іграшки Три кота

У кожного героя іграшки Три кота є своє завдання. Кішка мама створює дизайн одягу, тато кіт працює на кондитерській фабриці, тому і балує всіх цукерками. У набір іграшки Три кота входять також і «діти» - наймолодша Карамелька - весела, спритна, завжди знає, що робити. Коржик, непосидючий і веселий, любить бігати, часто придумує розваги. Старший брат Компот любить зоологію, ботаніку, грати в інтелектуальні ігри.

Іграшка Три кота Карамелька і інші зроблені з м'якого пластику, невеликого розміру, мають звукові ефекти (програють музику або вимовляють фрази, які вважаються їх коронними). Призначені для дітей 4-6 років, як хлопчиків, так і дівчаток. Дітям можна купити Три кота іграшки в наборі, де буде 3 іграшки або купити іграшки Три кота в упаковці, де буде якийсь один персонаж, який більше сподобається дитині. У них є друзі, які разом з ними знаходяться в наборі. Такі іграшки Три кота купити можна ще й для того, щоб зробити гру дітей цікавіше, адже з декількома фігурками завжди зручніше грати дітям, вибираючи для себе з набору персонажів, які сподобаються.

Для чого потрібно купувати іграшки Три кота

Три кота іграшки купити дітям можна для того, щоб дати дітям улюблену іграшку, зайняти їх вільний час. Іграшки виконують ще й освітню функцію, вони вчать дітей турботі, уважності, доброті. Іграшка Три кота, купити яку можна в магазині, вчать дітей дружити, взаємодіяти в колективі.

Три кота іграшки купити в Україні для розвитку дрібної моторики, уяви, чутливості. Купити іграшки Три кота в Україні можна в магазині за невисокою ціною, вартість залежить від комплектації товару. У наборах, крім персонажів мультфільму, є різні аксесуари, які дозволяють урізноманітнити гру з котами. Самі фігурки мають рухомі частини, все фігурки виготовлені з кольорового пластику в характерній для мультфільму гамі. Купити іграшку Три кота в Україні можна по телефону або замовити в онлайн-формі на сайті.