Twisty Petz

9 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 20105841 Іграшка Twisty Petz Модне Перетворення Зебра Кенді (20105841)
    Немає в наявності
    140 грн

9 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Twisty Petz іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Коли-небудь спостерігали за дівчатками, які хочуть бути схожими на мам. Вони люблять фарбуватися, надягати красиві сукні, а й головне носити прикраси. Ось тільки є маленька проблема, мами не дозволяють користуватися юним красуням дорогими аксесуарами. Як вчинити в такій ситуації, адже не хочеться ображати дитини.

Виробники товарів для дітей спеціально для таких випадків розробили універсальні іграшки для маленьких принцес. А універсальність цих аксесуарів полягає в тому, що одним рухом вони можуть трансформуватися з прикраси в красиву іграшку і назад. І все це завдяки товарам для дітей під торговою маркою Twisty Petz.

Види браслетів Twisty Petz

В інтернет-магазині Чудо-Острів пропонуються наступні види браслетів для дівчаток:

  • twisty petz в формі єдинорога;
  • twisty petz в формі черепахи;
  • twisty petz в формі жирафа;
  • twisty petz в формі мишки;
  • twisty petz в формі слоника.

Браслет іграшка twisty petz єдиноріг - це хороший подарунок для маленьких красунь, яким подобаються різні прикраси. Іграшка легко трансформується в браслет. Його можна без побоювання носити на руці. А яскраві деталі іграшки подарують дитині незабутні враження.

Але якщо маленька красуня віддає перевагу не тільки браслетів, а ще й намиста, то кілька іграшок Твіст петс легко перетворяться в цей аксесуар.

Ці іграшки можна використовувати не тільки у вигляді прикрас для дівчаток. Вони також користуються популярністю серед аксесуарів для сумочок або рюкзаків. Подаруйте дитині можливість зібрати велику колекцію іграшок Twisty Petz черепашка за допомогою інтернет-магазину Чудо-Острів.

Але не варто забувати про дрібних деталях, з яких складається браслет. Тому уважно ознайомтеся з інструкцією. Дівчатка старше 6 років можуть користуватися подібними прикрасами. Але, а що стосується безпеки, то браслети виготовлені з матеріалів, які не здатні завдати шкоди здоров'ю дитини.

Яскравого забарвлення браслети Twisty Petz зроблять майбутніх королев краси самими чарівними і подарують багато емоцій серед подруг.

Неймовірні Twisty Petz

Twisty Petz - це незвичайні унікальні фігурки тварин, які можуть трансформуватися в аксесуари (браслети).
Фігурки складаються з райдужних намистин різного розміру і різної форми. У вигляді прикраси їх можна носити на руці, зробивши пару нескладних рухів.
Всього в колекції представлено більше 70 різноманітних фігурок вихованців: черепаха, кошеня, зебра, щеня, єдиноріг, кролик,, жираф, і ін. З фігурками Twisty Petz дуже цікаво грати, колекціонувати їх, обмінюватися з подружками або носити у вигляді браслета як прикрасу.
Твітсі Петс - це супер подарунок для дівчаток, який порадує їх при грі і в подальшому використанні як прикраси. Коли дитина засумує за вихованцем Twisty Petz, вона завжди зможе повернути браслет від Твітсі Петс в образ фігурки. Всі аксесуари Twisty Petz містять неймовірні кольори. Завжди стильні і модні дівчатка разом з набором Twisty Petz.
Купити Twisty Petz 74101 за привабливою ціною Ви можете в мережі магазинів Чудо Острів або замовити на сайті з доставкою.