Іграшки TY

354 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

354 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити іграшки TY за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

М'які іграшки TY виготовляються американською компанією TY з м'якого матеріалу плюшу, з набиванням з ПВХ-гранул. Іграшки Ту виконані у вигляді натуральних або казкових тварин, особливістю яких є використання паєток для прикрас очей і частин тіла. Іграшка з блискучими очима призначена для дівчаток до 7 років, саме їх приверне іграшка з великими виразними очима. Втім, купити таку іграшку можна і хлопчикам.

Характеристики м'яких іграшок Ту

Іграшки Ту Тойс невеликого розміру, через це їх можна купити навіть маленьким дітям, їм зручно буде носити їх в руках, можна брати на прогулянку, в поїздку. Дитина може не розлучатися з улюбленою іграшкою цілий день і навіть спати з нею. Іграшки Ту з великими очима стануть улюбленцями дитини на довгий час. Вони м'які на дотик, в них немає небезпечних деталей, нічого не відривається, паєтки пришиті міцно, що не відірвуться і не потраплять в рот дитині. Плюш і матеріали для набивання повністю безпечні, не розсипаються, не виділяють шкідливих речовин, не алергенні.

Для чого потрібно купувати м'які іграшки Ту

Іграшки з великими очима TY дають дитині уявлення про різних тварин, про їх зовнішній вигляд, особливості. Граючи з плюшевими звірятами, діти вчаться проявляти про них турботу та не ображати їх, знайомляться зі світом тварин.

У каталозі магазина «Чудо-Острів» представлена ​​продукція компанії TY в асортименті. Серед товару можна знайти іграшки у вигляді тварин різного розміру, від 10 см у висоту до понад 50 см в довжину. Це кішки, собаки, овечки, мавпочки, конячки, мишки, птиці. Дитині можна подарувати іграшку у вигляді його улюбленої тварини.

Купити іграшку TY для дитини потрібно для розвитку у нього моторики, руху рук. М'які іграшки розвивають тактильний контакт, викликають позитивні емоції. Красиві, яскраві плюшеві звірятка були і залишаються улюбленими іграшками у дітей. Подарувати м'яку іграшку можна на день народження або за будь-якого іншого приводу, в будь-якому випадку дитина залишиться задоволеним. Для дівчаток можна вибрати іграшки світлої забарвлення, для хлопчиків - потаємні. Якщо дитині сподобається подарунок, він напевно захоче отримати ще схожий.

Ty Toys купити для дитини можна в роздріб і оптовими партіями. Замовлення можна оформити на сайті магазина в онлайн-формі або ж зробити замовлення по телефону.

Милі іграшки компанії Ty

Ty Inc. - американська компанія з виготовлення плюшевих іграшок -твариняка знаходися в Вестмонтіштат ІллінойсНа сьогоднішній день їх найвідомішою лінійкою продукції є "Beanie Babies", але Ty також виготовляє інші лінійки м'яких іграшокЛоготип Ty - це червоне серце з малими літерами "ty". Тег у цій формі прикріплений до всіх плюшевих іграшок Tyа всередині кожного тегу - назва іграшки та 4-х рядкових віршів про неї. Гарольд Тай Уорнер (нар3 вересня 1944 р.) -  багатий американський виробник іграшок та бізнесмен.Він є головоюгенеральним директоромєдиним власником і засновником компанії Ty Inc., яка виробляє та розповсюджує Beanie Babies.

Візьміть трохи тканинисформуйте її як тваринунаповніть її пластиковими грануламиі у вас є великий бізнесякий згодом фінансує придбання елітних готелівОсь такий урок викладав Тай Уорнерєдиний власник компанії Ty Inc., компаніїяка стоїть за «Beanie Babies» та їхнім культом у всьому світіПочинаючи з 1993 рокуTy народила понад 370 різних немовлят з різнокольоровими іменамитакими як Beanie Buddies (більші версії традиційних Beanies), Ty ClassicsTy Girlz (тканинні лялькита Bow Wow BeanieСобаки Тені - це мініатюрні немовлятаякі пропонували в акціях McDonald's у 1996-2000 роках.
Асортимент Ty- це також герої знаменитих мультсеріалів,всі іграшки безпечнімякі на дотикгіпоалергеннітому будуть приносити радість якщо дитина отримає їх в якості подарункуВикористання ПВХ- гранул забезпечило стійкість форми іграшки.

Этот текст с жирной фразой

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку