Vivat Publishing

166 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
  1. Артикул: 640050 Книга "У спекотній Африці" (640050)
    24 грн

166 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити книги видавництва Vivat Publishing за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Чому в епоху інформаційних технологій і передачі величезних масивів даних зі швидкістю, що вражає уяву книги не зникають, як пішли свого часу перфокарти, дискети та CD-диски? Відповідь проста - тому що в них є душа і тепло людської душі. Що може бути корисніше для розвитку дитини, ніж читання яскравого ілюстрованого видання дитячої книги віват від vivat publishing.

Віват книги для найменших

Для наймолодших вікових груп vivat видавництво підготувало численні збірники з яскравими розвиваючими картинками і веселими кумедними віршиками, які легко запам'ятати дитині в період становлення рідної мови.

На сторінках розвиваючих книжок для малят діти познайомляться з основними кольорами веселки, свійськими та дикими тваринами, рослинами і грибами. Якщо дорослий озвучить голоси звірів і птахів, намальованих на картинці, то це допоможе краще відкластися нової інформації в процесі гри і навчання. І, безсумнівно, доставить величезну радість, як дітям, так і батькам.

Vivat книги для старшого дошкільного віку

Перед школою дошкільнятам знадобляться книги з серії, що допомагає розвинути навички рахунку, правопису і простих правил орфографії. Чи стануть незамінним навчальним і розвиває в центрах розвитку дитини, дошкільних студіях і дитячих садах. Заняття стануть цікавіше, насиченим і продуктивніше з наочними посібниками від видавництва віват. Вакансії для дошкільнят в таких "Развівайка" буде складно знайти. Та й педагоги по достоїнству оцінять яскраві образи і асоціативні гри в розвиваючої серії книги.

Ілюстровані видання для старшого дошкільного та шкільного віку

Незвичайним і приємним подарунком для будь-якого юного любителя пригод, фантастики і фентезі, стане нове видання "Малюк Гурі" 6 і 7 книги, які вийшли у видавництві в преміальному подарунковому палітурці.

Сюжет роману з елементами фантастики, містики і чаклунства розвивається навколо героя, який потрапив в фантастичний паралельний світ, але в тілі маленького хлопчика. Цілий всесвіт світу, який створив письменник Юрій Москаленко, не залишить байдужим будь-якого школяра і підлітка. Пригоди стають динамічніше з кожною главою. Книга тримає в напрузі від першої до останньої сторінки.

Книги Віват

Віват – українське видавництво, яке засноване в 2013 році. Віват спеціалізується на видавництві класичної та сучасної літератури, гуманітарних досліджень та публіцистики, підліткової і дитячої літератури, прикладної науки, а також подарункових видань.

Книжкове видавництво Vivat входить в трійку найбільших видавництв України. Активно розповсюджує українські книги за кордоном, за допомогою презентацій та продажу прав на українські видання. Віват налагодив свою співпрацю більше ніж з 20 країнами світу, такими як Польша, Німеччина, США, Франція, Естонія, Латвія та іншими.

Видавництво Віват – це найбільший дистриб’ютор книжкової продукції, в якого є власні магазини. Фірмові книгарні працюють за правилами Європейського ринку.

В інтернет магазині або в офлайн магазинах мережі Чудо Острів купити книгу видавництва Віват також не складає труднощів. Радуйте своїх дітей чудовою літературою, заохочуйте до читання.