Vladi toys

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: VT8044-23 Гра настільна Vladi Toys "Липуни" (VT8044-23)
  251 грн

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Vladi Toys іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Vladi toys - це якісні та безпечні розвиваючі ігри, навчальні та сімейні ігри для дітей від 2-х до 7-и років. Унікальність виробів вітчизняного виробника полягає в тому, що в процесі їх створення брали участь провідні методисти, педагоги, технологи, а також художники. Завдяки такому комплексному підходу вдалося створити високоякісну продукцію, розвиваючу в дітях різні задатки і таланти.

Захоплюючі ігри, які сподобаються навіть найвибагливішим витівника

Для виготовлення іграшок використовується екологічно чистий матеріал. Він гіпоалергенний і повністю безпечний для дітей. Це особливо актуально, оскільки в віці 2-4 років цікавий малюк пробує на смак навколишні його вироби.

Серед великого різноманіття ігор батьки легко зможуть підібрати розвиваючі набори виходячи з віку, інтересів і переваг малюка. Владі Тойс каталог включає в себе:

 • настільні ігри;
 • набори для творчості;
 • магнітні гри;
 • пазли;
 • гри в мішечках;
 • бізіборд.

Всі набори мають певну тематику, і спрямовані на розвиток певних навичок. Саме тому вони розділені за серіями: Crazy Koko, ROTER KÄFER, Fisher Price, ZIP-ZIP, і т.д. Незважаючи на те, що всі ігри абсолютно різні, між ними є і спільне - яскраві і барвисті вироби привертають увагу малюків, тому вони будуть самі виявляти цікавість до даної продукції.

Vladi Toys - набори, які рекомендують провідні методисти, логопеди та педагоги

Світові педагоги, методисти та логопеди назвали топ-3 розвиваючих ігор для дітей. Всі вони є продукцією українського виробника Vladi Toys. У рейтинг найкращих наборів для дитячої розвитку увійшли наступні вироби:

 1. Гра з дзвінком «Зоркий Око». Розвиває уважність і швидкість реакції, а також гарантує море позитивних емоцій. «Зоркий Око» гра буде цікава дітям від 3-х років. Їм належить відшукати персонажів, що розбіглися по ігровому полю.
 2. Гра «Сковорідки». Тепер малюки можуть приміряти на себе роль шеф-кухаря, одночасно тренуючи спритність і швидкість реакції. Настільна гра з динамічним і веселим сюжетом сподобається малюкам у віці від 4 років.
 3. Магнітний театр «Теремок». У набір входить декорація, яка перенесе дитини в казковий світ. Тепер влаштовувати справжні театральні постановки можна прямо у себе вдома. Набір розвиває дрібну моторику, мова і логіку. Хорошою альтернативою йому стане не менш цікавий магнітний театр «Ріпка».

Замовити на сайті Владі Тойс іграшки не складе труднощів. Найбільший вибір розвиваючих наборів для дітей вже в каталозі.