X-Shot

3 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

3 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Швидкострільні бластери ZuRu X-Shot 

Компанія ZURU представила світу бластер X-Shot. ZURU постійно вдосконалюється, адже прагне бути кращою у виготовленні своїх товарів. X-Shot- це зброя з безпечними дротиками з піни. Ще у липні 2018 року компанія стрімко зайнялася маркетингом а також активним випуском нових лінійок бластерів X-Shot: X-Shot Kickback, X-Shot Turbo Advance, Reflex 6, Zuru X-Shot Regenerator та інші.                                                                        Фірма відправила на ринки понад 40 мільйонів бластерів X-Shot по всьому світу.

Як найбільш швидко зростаючий бренд з продажами більше 8 мільйонів бластерів на сьогоднішній день, зростання продажів продукції X-Shot, як очікується, продовжиться із середнім 85-відсотковим зростанням бренду.

Інновації та дизайн є ключовими моментами успіху, а ребрендинг подарує користувачам нові кольори, конкурентоспроможні ціни і все нові і нові бластери X-shot.

Всі X-shot бластери діапазону Зуру мають оновлену внутрішню механіку, вони стріляють далі, а кількість дротиків в кожній упаковці збільшилася.

Zuru інвестує значні кошти в автоматизацію виробництва і тепер в змозі виробляти бластери X-shot від початку до кінця завдяки роботі роботів. Це дозволяє компанії постачати лідируюче на ринку якість за дуже низькою ціною, що робить цю категорію ігрової зброї X-shot набагато більш доступною для дітей.