Zuru

105 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 36327Z Набір кульок X-Shot CHAOS 50 шт. (36327Z)
  599 грн
 2. Артикул: 3694 Бластер X-Shot Large Max Attack 24 патрона (3694)
  1 449 грн
 3. Артикул: 5643 Водний бластер X -Shot Nano Drencher (5643)
  199 грн

105 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Натхненний дітьми та інноваціями ZURU

ZURU - компанія, яка розробляє, виробляє і продає інноваційні іграшки. Без сумнівів можна сказати, що компанія швидко розвивається по всьому світі. Компанія Zuru відома своєю креативністю, спритністю і технологією виробництва нового покоління.

Шлях компанії.

Zuru почали свою діяльність в Новій Зеландії і зараз має штаб-квартиру в Гонконзі. Здійснює дистрибуцію в великі роздрібні мережі, більш ніж у 120 країнах світу. ZURU порадував мільйони сімей по всьому світу такими брендами, як:

 1. Bunch O Balloons ™;
 2. X-Shot ™;
 3. Rainbocorns ™;
 4. Robo Alive ™;
 5. Smashers ™;
 6. 5 Surprise ™;
 7. Pets Alive ™;
 8. Metal Machines ™;
 9. Itty Bitty Prettys.

Все це завдяки партнерським відносинам з розважальними майданчиками, таких як: Disney, Nickelodeon, DreamWorks і Universal Studios.

Компанія ZURU підтримує Captivating International, місцеві дитячі будинки в Китаї, а також програми розвитку студентів в Азії та Нової Зеландії.

Виробництво в компанії.

ZURU є «піонером» у галузі автоматизації виробництва в індустрії іграшок і за її межами. Діяльність компанії швидко розширюється, використовується чотири великих фабрик.В розпорядженні Zuru, науково-дослідний центр площею 100 000 кв. футів. Також кампанія має представництва в Індії і Італії для проектування обладнання та задоволення зростаючих потреб в розробці програмного забезпечення. Універсальний підхід компанії забезпечує неперевершений контроль, якість і цінність для клієнтів.

Цінності компанії.

ZURU прагне постачати виняткові товари і перевершувати очікування в усьому, що роблять. Для компанії надзвичайно важливо, щоб товари були ретельно протестовані і перевірені на відповідність до найвищих міжнародних стандартів безпеки.