Zuru

9 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

9 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Натхненний дітьми та інноваціями ZURU

ZURU - компанія, яка розробляє, виробляє і продає інноваційні іграшки. Без сумнівів можна сказати, що компанія швидко розвивається по всьому світі. Компанія Zuru відома своєю креативністю, спритністю і технологією виробництва нового покоління.

Шлях компанії.

Zuru почали свою діяльність в Новій Зеландії і зараз має штаб-квартиру в Гонконзі. Здійснює дистрибуцію в великі роздрібні мережі, більш ніж у 120 країнах світу. ZURU порадував мільйони сімей по всьому світу такими брендами, як:

  1. Bunch O Balloons ™;
  2. X-Shot ™;
  3. Rainbocorns ™;
  4. Robo Alive ™;
  5. Smashers ™;
  6. 5 Surprise ™;
  7. Pets Alive ™;
  8. Metal Machines ™;
  9. Itty Bitty Prettys.

Все це завдяки партнерським відносинам з розважальними майданчиками, таких як: Disney, Nickelodeon, DreamWorks і Universal Studios.

Компанія ZURU підтримує Captivating International, місцеві дитячі будинки в Китаї, а також програми розвитку студентів в Азії та Нової Зеландії.

Виробництво в компанії.

ZURU є «піонером» у галузі автоматизації виробництва в індустрії іграшок і за її межами. Діяльність компанії швидко розширюється, використовується чотири великих фабрик.В розпорядженні Zuru, науково-дослідний центр площею 100 000 кв. футів. Також кампанія має представництва в Індії і Італії для проектування обладнання та задоволення зростаючих потреб в розробці програмного забезпечення. Універсальний підхід компанії забезпечує неперевершений контроль, якість і цінність для клієнтів.

Цінності компанії.

ZURU прагне постачати виняткові товари і перевершувати очікування в усьому, що роблять. Для компанії надзвичайно важливо, щоб товари були ретельно протестовані і перевірені на відповідність до найвищих міжнародних стандартів безпеки.