Дитячі годинники

33 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: WD19966 Годинник Kidslicensing (WD19966)
    495 грн

33 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячий годинник за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Дитячий годинник у сучасному виконанні - це не просто іграшка, декоративний елемент, а функціональний аксесуар, який діти можуть носити постійно. Дитячий наручний годинник по конструкції та дизайну відповідає сучасним тенденціям, виконує ті ж функції, що й годинник для дорослих, але виготовляється виробником у барвистому виконанні, адже він призначається для дітей, а вони люблять все яскраве.

Можливості дитячого годинника

Вибираючи годинник наручний для дитини, потрібно дивитися на такі параметри, як функціональні можливості, тип циферблата, механізму, дизайн, довжина та міцність ремінця, розмір корпусу. Дитячий годинник може бути аналоговим і цифровим, працюють вони на батарейках. Циферблат прикрашений зображеннями героїв відомих мультфільмів, матеріал ремінця м'який та одночасно міцний, забезпечує тривале носіння аксесуара. Деякі моделі продаються в яскравій металевій коробці, в якій можна зберігати годинник, коли вони не використовуються.

Купити годинник на руку можна як хлопчикам, так і дівчаткам, носити його зможуть малюки від 4 років. Годинник для хлопчика має більш стриманий дизайн, однотонний колір, годинник для дівчинки – з переважанням яскравих відтінків. І для тих та інших є набори, в яких, крім годинника, знаходяться тематичні доповнення:

  • наклейки;
  • браслет на руку;
  • медальйон;
  • брелок.

Дитячий годинник ергономічної форми, комфортний і зручний, дитина може не знімати їх цілий день, грати, вчитися, виконувати якусь роботу, годинник не заважатиме в цьому. Довжина ремінця у всіх моделях достатня, щоб годинник міг надіти на руку діти різного віку, його довжина регулюється.

Настільний годинник

Крім наручних, дітям сподобається дитячий настільний годинник. У магазині «Чудо-Острів» продаються моделі, виготовлені з металу та ПВХ. Вони виконані у вигляді невеликого за розміром куба із зображенням по сторонах героїв мультфільмів. Купити такий годинник можна дітям 3-7 років. Вони стійко стоять на поверхні, працюють від батарей, показують таку інформацію, як час, день тижня, дату та температуру.

Як зробити замовлення

Замовити годинник настільний та наручний для дітей можна на сайті магазину «Чудо-Острів». Виріб може стати подарунком або сюрпризом для будь-якої дитини, яка вже навчилася визначати значення цифр. Замовити годинник можна по всій Україні.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку