Дитяча залізниця

63 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 5588-22 Дорожня камера Construction Series (5588-22)
  97 грн
 2. Артикул: 80157 Паровозик Robot Trains Каченя (80157)
  243 грн
 3. Артикул: 15108 Поїзд CUBIKA "Експрес" (15108)
  307 грн
 4. Артикул: 2804Y-2 Залізниця Trains локомотив на радіокеруванні (2804Y-2)
  Спеціальна ціна 675 грн Звичайна ціна 899 грн

63 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячу залізницю за низькою ціною - магазин іграшок «Чудо Остров»

Залізниці з дитинства є найбажанішими іграшками дітей.

Складні механізми, цілі розв'язки, велика історія - дитяча залізниця дозволяє хоч і в іграшковому форматі, але стати дитині проектувальником різних залізничних зв'язок. Найбажанішими для більшості були дитячі літаки, іграшкова залізниця і іграшковий поїзд. Машинка відходила далеко на другий план, якщо вдома можна було розгорнути цілу залізницю.

Залізниця для дітей будь-якого віку

Багато переносять пристрасть до залізниці далеко в майбутнє і стають справжніми колекціонерами вже більш дорогих форматів моделей залізниць і іграшкових поїздів. До слова, деякі колекції таких шанувальників стають цілими музейними експонатами, а деякі музеї цілком будуються навколо таких експонатів. Наприклад, як «Країна чудес» в місті Шпайхерштадте, точніше район портових складів міста Гамбурга. Там розташований музей, експонатом якого офіційно є найбільша міні-модель залізниці за версією книги рекордів Гіннеса. Хіба можна було таке створити без чітко сформульованої пристрасті до будівництва залізниць, і не тільки, з дитинства. І таких прикладів в сучасному світі дуже багато.

Іграшкова залізниця - відмінний подарунок для дитини

В інтернет-магазині Чудо Острів Ви можете купити дитячу залізницю в різних варіантах виконання, складності, розміру. У нас є набори іграшкової залізниці з паровозами, електропоїздами, вантажними і пасажирськими дитячими поїздами, поїздами метро і багато інших. Деякі залізничні набори можна комбінувати, тим самим вибудовуючи цілі міні-станції і міста з однорівневими і багаторівневими залізничними коліями.

Самі іграшкові поїзди, які можна купити в наборі дитячої залізниці, можуть мати різні особливість, такі як: імітація пара, світлові та звукові ефекти, а деякі можуть бути вже стилізовано оформлені імітацією бруду для більшої реалістичності. Дитина буде в захваті від такого подарунка у вигляді своєї іграшкової залізниці, проводячи в перший час за грою багато часу, поєднуючи свої вже наявні іграшки з новою залізницею: самоскид буде підвозити кубики конструктора і завантажувати їх в вантажний дитячий вагон поїзда.

Купити дитячу залізницю Ви можете, оформивши замовлення на сайті з доставкою по всій Україні (в Одесу, Київ, Хмельницький, Харків та інші населені пункти України), також Ви можете забронювати самовивозом вподобану іграшкову залізницю з наявності в офлайнових магазинах мережі «Чудо Острів ».