Накладка на унітаз дитяча

70 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 7309 Підставка Maltex "Класик" з резинками (7309)
  Спеціальна ціна 314 грн Звичайна ціна 449 грн
 2. Артикул: 2077 Горщик Maltex Ведмедик білий (2077)
  249 грн
 3. Артикул: 0561 Горщик Maltex Класик світло-блакитний (0561)
  Спеціальна ціна 188 грн Звичайна ціна 269 грн
 4. Артикул: 6562 Горщик Maltex Зебра рожевий (6562)
  377 грн
 5. Артикул: 6562 Горщик Maltex Зебра блакитний (6562)
  377 грн
 6. Артикул: GYP61 Горщик 3в1 Fisher-Price Веселе навчання (GYP61)
  Спеціальна ціна 1 349 грн Звичайна ціна 1 799 грн
 7. Артикул: 6500 Горщик Maltex Зебра блакитний (6500)
  249 грн

70 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити накладки на унітаз для дітей за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Накладки на унітаз - спеціальні пристосування, які дозволяють дитині використовувати унітаз гігієнічно. Накладка на унітаз для дітей зручна в застосуванні, її легко поставити і також легко при необхідності зняти. Накладка використовується дітьми, щоб не бруднити унітаз при відправленні природних потреб.

Як вибрати дитячу накладку на унітаз

Дитячі накладки на унітаз - це ті ж самі накладки, які використовуються зазвичай, але меншого розміру внутрішньої і зовнішньої частини. Це знімна накладка, яку можна прибрати з унітазу коли завгодно. Кріпиться накладка різними кріпленнями в різних місцях:

 • над обідком унітазу;
 • під обідком унітазу.

У будь-якому випадку м'які накладки на унітаз для дітей дозволяють дитині здійснювати особисту гігієну, без необхідності використовувати унітаз, як це роблять дорослі. Контакт з обідком унітазу максимально виключається, на нього не потрапляють бризки, він залишається сухим і чистим.

Накладка на унітаз з драбинкою використовується для самих маленьких дітей від 1 року. Драбинка дозволяє дитині підніматися до рівня обідка, щоб можна було зручно скористатися ним. Звичайна накладка, без драбинки, може використовуватися більш старшими дітьми, до 5 років, коли їх зростання буде дозволяти дотягнутися до них звичайним способом. Для тих, хто ще не виріс досить, існують підставки, на які дитина може стати, щоб піднятися вище. Колір накладок і підставок - світло-рожевий і блакитний, білий з малюнками динозаврів, сподобається багатьом дітям своїм приємним кольором. За обідку накладок проходять гумки, які надають їм стійкість.

Для чого потрібно купити накладки на унітази

Пластикові накладки на унітаз знадобляться в будь-якому будинку, де є діти. Вони допомагають підтримувати гігієну, чистоту в санвузлі, тому рекомендується купувати їх, якщо в будинку є маленька дитина. Купити накладку на унітаз за розміром і віком дитини можна, вибравши модель на сайті магазина «Чудо-Острів».

Вибрати модель і замовити її в інтернет магазині можна по телефону, замовлення оформить оператор. Замовлення також можна оформити в онлайн-формі на сайті. Допомогти з вибором може оператор, який роз'яснить всі виниклі питання. Доставка накладок на унітаз дитячих відбувається по всій території України.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку