Дитячий набір інструментів

36 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: T1801A Набір інструментів Tool Set (T1801A)
    575 грн
  2. Артикул: 7935 Набір інструментів Tool Set (7935)
    287 грн
  3. Артикул: 7925 Набір інструментів Tool Set (7925)
    239 грн

36 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячий набір інструментів за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Діти люблять наслідувати дорослим, брати з них приклад. Дівчата наслідують мамі, хлопчики - татові. Якщо дитина бачить, як тато ремонтує що-небудь, він теж хоче зробити як дорослі. Щоб діти грали з інструментами, їм можна купити дитячий набір інструментів.

Що входить в дитячі набори інструментів

Набір дитячих інструментів розвиває знання і вміння, при цьому абсолютно безпечно. Дитина не може травмуватися, так як інструменти пластикові, не мають частин, які можуть заподіяти дитині шкоду.

Дитина може вивчити назву кожного компонента, який входить в набір інструментів дитячий. Запам'ятає їх призначення і як ним користуватися. Знання та вміння знадобляться в подальшому, коли хлопчик виросте. Йому буде простіше звертатися зі справжніми інструментами.

Дитячий набір інструментів - це одна з популярних іграшок, які люблять отримувати діти в подарунок. В набори інструментів дитячі входять дрилі, пили, лобзики, болгарки, викрутки, шуруповерти, гайкові ключі, шліфувальні диски та інші інструменти, якими користуються при будівництві або ремонті. В кожному дитячому наборі інструментів у валізі вони представлені в різній комплектації. Є прості набори, в яких знаходяться найпоширеніші побутові інструменти. Вартість їх невелика, вони підходять для подарунка як бюджетний варіант.

Набори дитячих інструментів виготовлені з пластику яскравих відтінків - червоного, блакитного, жовтого, чорного. Вони одночасно залучають дитини, але в той же час показують, як виглядають справжні інструменти.

Для якого віку можна купити набір інструментів дитячий

Дитячі інструменти не містять гострих частин, тому з ними грати можна абсолютно безпечно. Купити дитячі набори інструментів, які дуже схожі на реалістичні, можна дитині від 3 років і старше. Для старших дітей можна купити набір дитячих інструментів, в якому є функціонуючі іграшки, що працюють від батарейок. У деяких комплектах, крім валізи, є пристосування, де можна розмістити прилади, що дозволить дитині обладнати свій власний куточок.

З дитячими іграшковими будівельними приладами можна грати в приміщенні і на вулиці, дитина може користуватися ними самостійно або запросити друзів.