Самокати

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: SR2-043-1-B Самокат I-TRIKE підлітковий (SR2-043-1-B)
    1 999 грн

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити самокати для дітей за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Купити самокат дитячий можна маленьким дітям або дорослим дітям, головне, щоб дитина вже міг впевнено ходити. Зазвичай це діти 2-3 років. Моделі дитячих самокатів різних фірм-виробників можна придбати в магазині «Чудо-Острів».

Чому потрібно купити дитячий самокат

Самокат дитячий триколісний можна купувати для дитини, якій виповнилося 2 роки. У цьому віці дитина зазвичай не відчуває труднощів з освоєнням такої досить простий транспортної техніки.

Самокат дитячий двоколісний допомагає гармонійно розвивати дитину. При їзді на самокаті розвивається вестибулярний апарат, так як необхідно підтримувати рівновагу і повертати кермо в сторони, розвиваються координація рухів, задіюється периферійний зір, і розвиваються м'язи дитини. Самокат дитячий може не тільки розвивати дітей фізично, пересування на ньому викликає у дитини задоволення, зазвичай діти вважають за краще брати з собою на прогулянку самокат, а не прогулюватись пішки.

Самокат дитячий 5 в 1 має кермо що повертається, м'які, але міцні колеса, кошик спереду, в яку можна складати необхідні речі, підставку під ноги, ручку, за яку батько може утримувати самокат, сидіння і бортик. Всі частини знімні, тому за бажанням конструкцію можна трансформувати.

Самокат дитячий з бортиками відрізняється підвищеною безпекою, самокати дитячі з сидінням більш стійкі і дозволяють дитині легше контролювати своє положення, при необхідності швидко зупинитися це буде зробити легше.

Як вибрати дитячий самокат

Моделі дитячих самокатів 3 в 1 розрізняються дизайном і забарвленням, підійдуть як хлопчикам, так і дівчаткам. Щоб дитина могла безпечно кататися, йому було комфортно, необхідно підібрати його розмір за віком дитини. В юному віці діти швидко ростуть, тому бажано вибирати для них моделі з регульованим кермом.

Дитячий самокат з ручкою підійде найменшим - дітям від року до 2 років. Він стійкий, безпечний і простий в управлінні, батько може керувати ним, коли малюк втомився. Для дитини від 2 до 4 років підійде триколісний модель, для 4-7-річних дітей - двоколісний. У магазині можна купити і трюкові самокати, в наборі з якими йде скейт, такі моделі можна вибирати для дітей і підлітків 10-17 років.