Дитячі скейти

4 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: MS 0848-5 Скейт Profi в асорт. (MS 0848-5)
  549 грн
 2. Артикул: MS 0321-1 Скейт Profi в асорт. (MS 0321-1)
  365 грн
 3. Артикул: MS 0749-9 Скейт Profi в асорт. (MS 0749-9)
  599 грн
 4. Артикул: MS 0461-7 Скейт Profi Sport в асорт. (MS 0461-7)
  Немає в наявності
  569 грн

4 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі скейти за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Часто батьки на прохання дітей купують скейт дитячий, популярний у дітей і підлітків. Скейтборд дитячий - пластмасова або покрита шпоною дошка з коліщатками. На ній можна їздити і виконувати різні трюки. Поверхня скейта шорстка, завдяки чому нога при його використанні не ковзає. Коліщатка кріпляться на металевій, частіше алюмінієвої підвісці. Коліщатка дитячого скейтборду хоч і невеликі, але тверді і міцні, вони дозволяють користуватися пристроєм на будь-якому твердому покритті.

Різновиди дитячих скейтів

Скейти для дітей виготовляються в різних варіантах:

 1. Лонгборд - скейт з довгою дошкою, з піднятою задньою частиною і загостреною передньою.
 2. Круізер використовується для пересування по рівній місцевості, із середніми по жорсткості або м'якими колесами. Це дитячий скейт підходить для дітей від 5 років.
 3. На скейтборді можна виконувати трюки.
 4. Для любителів фрістайлу підходить фрібордінг.
 5. Для виконання трюків використовується флоуборд, у якого 14 коліщаток.
 6. Для їзди по пересіченій місцевості використовується маунтінборд з високими коліщатками.

Вибирати скейтборд для дітей потрібно з урахуванням їх віку. Легкі невеликі за розмірами пристосування можна купувати для 5-6 річних дітей. Вчитися кататися на дитячих скейтах діти цього віку повинні під наглядом дорослих. Для захисту колін, рук і голови потрібно купити скейт дитячий і до нього шолом, налокітники та наколінники. Обов'язково їх потрібно придбати для активних і рухливих дітей.

Як вибрати скейт дитячий

Скейтборд для дівчаток і хлопчиків 5 років і трохи старше потрібно вибирати не більше 22 дюймів завдовжки, при цьому сама дошка повинна бути міцною, легкою і досить гнучкою. Часто скейти для дівчинки випускають оригінальних і яскравих кольорів.

Купити дитячий скейт потрібно в залежності від росту дитини. Купити скейт для дівчинки ростом нижче 1 м потрібно довжиною приблизно 27 дюймів, зростанням до 1,4 м завдовжки приблизно 28 дюймів і для маленьких дітей зростом до 1,5 м - 29 дюймів. Для хлопчиків і дівчаток старше 13 років можна купувати дорослі моделі.

В «Чудо-Острові» батьки можуть скейт дитячий купити різних моделей і конфігурації, для звичайної їзди і для трюків. Оформіть замовлення в формі на сайті або зателефонуйте. Уточнити питання можна по телефону у консультанта. Порадуйте своїх дітей модними і якісними товарами.