Дерев'яні іграшки

258 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 07222 Сортер дерев'яний Peppa Pig Шкільний автобус Пеппи (07222)
  Спеціальна ціна 399 грн Звичайна ціна 799 грн
 2. Артикул: MD 1585 Дерев'яна іграшка Tree Toys Вежа (MD 1585)
  Спеціальна ціна 499 грн Звичайна ціна 899 грн
 3. Артикул: MD 1268 Дерев'яна іграшка Tree Toys Геометрика (MD 1268)
  Спеціальна ціна 398 грн Звичайна ціна 499 грн
 4. Артикул: MD 1876 Дерев'яна іграшка Tree Toys сортер (MD 1876)
  Спеціальна ціна 599 грн Звичайна ціна 767 грн
 5. Артикул: MD 2751 Гра магнітна Tree Toys пеньок, пташка, гусінь (MD 2751)
  Спеціальна ціна 499 грн Звичайна ціна 608 грн
 6. Артикул: MD 2848 Дерев'яна іграшка Tree Toys Гра Кмітлива бджілка (MD 2848)
  Спеціальна ціна 344 грн Звичайна ціна 430 грн
 7. Артикул: MD 0657 Дерев'яна іграшка Tree Toys Підводний світ (MD 0657)
  Спеціальна ціна 594 грн Звичайна ціна 684 грн

258 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі розвиваючі дерев'яні іграшки – магазин «Чудо-Острів»

Дитячі дерев'яні іграшки, що розвивають, - прекрасний вибір для дітей, які тільки починають розвиток і починають цікавитися навколишнім світом. Іграшки не тільки розвивають моторику та фантазію, а й вчать логічного мислення, концентрації та координації рухів.

Різновиди іграшок із дерева

Серед дерев'яних іграшок, що розвивають, можна виділити такі типи:

 1. Сортери та головоломки – це іграшки, які допомагають розвивати логічне мислення та координацію рухів. Наприклад, кубики з отворами, в які потрібно вставити форми різних кольорів та розмірів.
 2. Дерев'яні пазли - це іграшки, які допомагають розвивати дрібну моторику, вчать впізнавати форми, кольори та розміри. Наприклад, пазли-конструктори, де потрібно зібрати з деталей різні предмети та тварин.
 3. Конструктори – це іграшки, які дозволяють дитині будувати різні конструкції та розвивати фантазію. Наприклад, дерев'яні блоки, які можна складати та з'єднувати між собою.

Дитячі дерев'яні іграшки для рольових ігор – це іграшки, які допомагають розвивати соціальні навички та фантазію. Наприклад, магазинчики, автомобілі та дерев'яні фігурки людей та тварин.

Як вибрати іграшку з дерева

Дерев'яні іграшки для розвитку дитини, мабуть, найбезпечніші та довговічніші. Виготовлені вони з деревини - екологічно чистого матеріалу, мають гладкі закруглені краї, щоб не завдати травми дитині. У магазині «Чудо-Острів» можна купити пірамідки, центри, що розвивають, набори першокласника, лабіринти, головоломки, які пристосовані для розвитку логічного мислення, посидючості та терпіння. Залежно від рівня складності, вони можуть бути придатними для дітей різного віку та рівнів розвитку. Головоломки з дерева, що складаються з кількох частин, потрібно правильно зібрати, щоб одержати цільну конструкцію. Гра може бути придатною для дітей віком від 3-5 років і може бути досить складною, щоб викликати інтерес та стимулювати розвиток розумових здібностей.

Іграшка-балансир – дерев'яна іграшка, яка може допомогти розвивати у дитини моторику, координацію рухів, баланс та терпіння. Іграшка складається з бази (зазвичай круглої або овальної форми) та кількох дерев'яних фігурок, які потрібно встановити на базу таким чином, щоб вона не перекинулася.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку