Брязкальця для новонароджених

221 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 1106AB Брязкальце Limo toy в асорт. (1106AB)
  346 грн
 2. Артикул: 0240-NI Брязкальце WinFun Пташка (0240-NI)
  Спеціальна ціна 150 грн Звичайна ціна 189 грн
 3. Артикул: 0779-NI Брязкальце WinFun (0779-NI)
  209 грн
 4. Артикул: 0763-NI Дзеркало-брязкальце WinFun Гра в хованки (0763-NI)
  Спеціальна ціна 99 грн Звичайна ціна 229 грн
 5. Артикул: HB 0018 AB Брязкальце LimoToy Тварина в асортименті (HB 0018 AB)
  Спеціальна ціна 175 грн Звичайна ціна 219 грн
 6. Артикул: HB 0018 CD Брязкальце LimoToy в асортименті (HB 0018 CD)
  Спеціальна ціна 159 грн Звичайна ціна 185 грн
 7. Артикул: 929 Брязкальце-логіка LimoToy (929)
  Спеціальна ціна 383 грн Звичайна ціна 479 грн
 8. Артикул: 216216I Прорізувач Infantino Морква (216216I)
  499 грн
 9. Артикул: 0596 Брязкальце-прорізувач Лабіринт (0596)
  139 грн
 10. Артикул: A8175-81 Брязкальце LimoToy в асортименті (A8175-81)
  99 грн
 11. Артикул: A8176-82-A9007 Брязкальце Limo toy Тварина плюш в асортименті (A8176-82-A9007)
  Спеціальна ціна 175 грн Звичайна ціна 209 грн

221 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити брязкальця для малюків за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Перші місяці життя дитини відбувається її інтенсивний розвиток. Іграшки у цей час відіграють важливу роль. Брязкальця для дітей – одні з необхідних предметів для правильного розвитку органів чуття. Брязкальця для малюків купувати потрібно серед перших іграшок для новонароджених.

Для чого потрібні брязкальця для дітей

Купити брязкальця для новонароджених батькам потрібно для того, щоб зацікавити дитину у стимулах із зовнішнього світу. Іграшка, коли малюк торкається її, видає звуки, які приваблюють дитину. Поки малюк зайнятий іграшкою, він не плаче, лежить спокійно. Брязкальця для новонароджених стимулюють розвиток малюка, прищеплюють уміння тримати предмети в руках. Тренують моторні функції. Якісні брязкальця для новонароджених виготовляються виробниками у різній формі, деталі забарвлюються у різні кольори.

Брязкальця для немовлят відрізняються:

 • ергономічності, зручністю для утримання в руках;
 • барвистістю;
 • безпекою матеріалів.

Навіть якщо дитина потягне іграшку в рот, вона не буде небезпечною їй. Усі частини м'які, виготовлені з нетоксичного матеріалу.

Як використовувати брязкальця для малюків

Брязкальця можна вішати на ліжечко, візок на прогулянку, але найефективніші з них - брязкальця на ручки, які надягають на руку дитини і задіяні, коли дитина починає рухати нею. Шкарпетки брязкальця, відповідно, надягають на ніжку і справляють такий самий ефект. Усі іграшки розширюють діапазон відчуттів: зору, слуху, тактильних відчуттів. Це необхідно для розвитку мозку малюка, що дозволяє йому знайомитися зі світом.

Брязкальця-прорізувачі призначені для стимулювання проростання зубів у дітей, коли у них починають рости молочні зуби. Вони допомагають прибрати дискомфорт, масажують ясна, допомагаючи зубам прорізуватися швидше, дитина поводиться спокійно, швидко засинає, не плаче. Прорізувачі виготовлені із безпечного силікону, не шкодять дитині, не виділяють токсичних речовин. Брязкальця легко чистити, достатньо промити у воді з милом і прополоскати, щоб можна було знову використати.

Замовити шкарпетки з брязкальцем або інший відповідний товар можна на сайті магазину. Вибрати можна за дизайном, кольором, матеріалом та призначенням.

Найпростіший і найдієвіший спосіб заспокоїти малюка - дати йому погратися з брязкальцем. Брязкальце для дітей часто є найпершою іграшкою в їх житті. Тому вона повинна відповідати ряду вимог, які зроблять гру з нею безпечної і одночасно корисною.

Вибір дитячої брязкальця, поради по вибори матеріалу

За матеріалами виготовлення брязкальця можуть розділятися на кілька видів:

 1. Пластикові. Найпоширеніший вид брязкальця для немовлят, який представлений широкою лінійкою. Ціни на такі іграшки не виходять за межі бюджетного сегменту і налічують величезну кількість всіляких моделей. Вони зручні для утримання маленькими ручками, мають невелику вагу і за ними легко доглядати.
 2. Дерев'яні. Екологічний і довговічний варіант, в порівнянні з попереднім. Дерев'яне брязкальце - найкращий варіант для старших малюків, які навчилися міцно стискати предмети в ручках, оскільки іграшки з натуральної деревини мають велику вагу.
 3. Текстильні. Виконані з гіпоалергенних матеріалів, наприклад льон або бавовна, також можуть бути вставки з інших матеріалів. Найпоширенішими серед них є брязкальця-шарудіння, які привертають увагу крихти за рахунок різних на дотик текстур, а також звуків від них.
 4. Силіконові. Найпоширеніший матеріал для брязкалець, які виконують функцію прорізувача. Малюкам безпечно брати їх в рот. Вони мають рідке внутрішнє наповнення, їх часто можна зустріти в якості доповнення до підвісок і розтяжок.

Види дитячих брязкалець

Крім представлених варіантів все частіше можна побачити брязкальця, які поєднують у собі кілька видів матеріалів. Наприклад, брязкальце гачком поєднує в собі дерев'яну основу-кільце і м'яку текстильну в'язану частину у формі тварини.

Музичні брязкальця - популярний варіант брязкальця, який крім розвитку тактильних відчуттів зачіпає ще й слухові. Їх можна зустріти в пластикових і текстильних варіантах.

Виробники подбали про те, щоб у малечі була можливість зручно гратися і спостерігати іграшки практично у будь-якому положенні. Можна розділити брязкальця за способом кріплення і зовнішнім виглядом:

 1. Брязкальця на коляску. Допомагають малюкам звикнути до прогулянок на свіжому повітрі. Вони кріпляться на спеціальну дугу або на каркас коляски, де розташований капюшон.
 2. Брязкальце розтяжка. Нагадує за формою невелику гірлянду, яку можна розтягувати на ширину коляски і закріплювати за допомогою надійних гачків.
 3. Брязкальце на ліжечко. За конструкцією нагадує брязкальце для коляски, але відрізняється своїми трансформаційними можливостями. Більшість таких іграшок має кілька окремих кріплень під кожен предмет, що дозволяє не тільки додавати до неї улюблені іграшки крихти, але і давати йому погратися з окремими її частинами.

На сайті Чудо Острів можна купити брязкальце за вигідною ціною з доставкою по Україні.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку