Гараж для машинок, паркінг для машинок

51 товар

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: CLM-992 Гараж Parking Lot пожежний, в асорт. (CLM-992)
  2 088 грн
 2. Артикул: S8630A Ігровий набір Sinovan Гараж (S8630A)
  1 579 грн
 3. Артикул: 660-A191 Ігровий набір паркінг Six-six-Zero (660-A191)
  570 грн
 4. Артикул: 660-A197 Ігровий набір паркінг Six-six-Zero (660-A197)
  398 грн
 5. Артикул: CLM-003 Гараж Parking Lot 3 поверхи (CLM-003)
  2 500 грн
 6. Артикул: CM559-77 Гараж Parking Lot 3 поверхи (CM559-77)
  847 грн

51 товар

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити гараж для іграшкових машиною за низькою ціною - магазин іграшок «Чудо Остров»

Гаражі для машинок - популярний подарунок для хлопчика віком від 3-х років.

Різноманітність паркінгів для дитячих машинок досить велика. Уже нерідко зустрічається дерев'яний гараж для машинок, паркінг для дитячих машинок з пластика і металу. Навіть в плані розміру ці іграшки відрізняються від невеликих на кілька машинок, до величезних багатоповерхових іграшкових гаражів для машинок.

Давайте розбиратися: звідки взагалі з'явилися такі іграшки як гараж для дитячих машинок, який паркінг вибирати, на що звертати увагу при виборі паркінгу, як купити гараж для машинок максимально вигідно.

Різноманітність дитячих паркінгів для машинок

Мабуть, на зорі появи власне дитячих машинок, моделей різних на той момент популярних автомобілів, діти хотіли наслідувати дорослим у всьому - машинка дитяча вже є, потрібно десь її паркувати.

В кінці 60-х років в США набирає популярність Торгова марка Hot Wheels. Спочатку це були виключно фантазійні і сильно тюнінговані моделі невеликих машинок, до слова на старті їх було всього 16 видів - порівняйте з поточним асортиментом в 200-300 моделей.

Поступово із зростанням популярності і різноманітності моделей, які, до слова, були досить стандартизовані в розмірах, в голову дизайнерам Mattel прийшла ідея додатково розширити лінійку ТМ Hot Wheels цілими гаражами і треками, які б наслідували в якійсь мірі реальним. Дуже швидко паркінги для дитячих машинок так само набрали популярність.

Паркінг для машинок - це не тільки весело. Багато варіантів дитячого паркінгу оснащені механізмами, щоб урізноманітнити досвід гри дитини - це і вертолітні майданчики, і ліфти, спуски і підйоми. Це так само і зручно, тому що в паркінг зазвичай поміщається багато машинок, таким чином їх можна зручно і ергономічно зібрати в складений гараж для машинок. Батьки оцінять компактність збірки дитячих машинок.

Де і які іграшкові гаражі краще купувати

Згодом багато виробників перемкнулися на виробництво таких товарів, як гараж для дитячих машинок. На нашому сайті ви знайдете гараж парковка для машинок ТМ Six-six-Zero, Hot Wheels, Racing, Полісся, YSTOY, Sinovan і багато інших. Для більш вигідних покупок радимо стежити за акційними пропозиціями, а також, оформити карту програми лояльності «Вау Бонус». На категорію треків і паркінгів в нашому інтернет-магазині діє максимальний% накопичення. Паркінги для дитячих машинок доступні до замовлення з доставкою по території України, а також самовивозом в магазинах мережі «Чудо Остров».